У мене рідне попелясто-русяве волосся десь 7-8рівня довжиною трохи нижче лопаток. Є дзеркальної сивини десь 30%, тож від фарбування не втекти. Фарбуюсь сама. Починала з масмаркету, зараз давно вже купую проф, пробувала різне, зупинилась на перманентних аміачних Alfaparf та Artego холодного напрямку (8.11, 9.1,10.1, 9.21 - в такому дусі).
Проблема в тому, що будь-яка фарба вимивається в ноль через 2.5 тижні, залишаючи рудий привіт від аміаку та окисника. Я взагалі не люблю теплі тони волосся, а руде мені не пасує від слова зовсім.
Раніше фарбувалась на 6%, зараз понизила до 3%- руде!
Я розумію,що плюс-мінус так у багатьох, але фарбуються майже всі, а рудих мало. Колись була в блонді, він жовтів нещадно через 1.5тижня. Та й волосся було як солома,пішла з блонду. Дуже темні фарби, нижче восьмого рівня на мені виглядають як чорні і не пасують. Фіолетові та сині маски сушать волосся...
Нижче оксид не можу зробити-сивина. Кислі фарбники сивину не беруть мою. Фарбувати всю довжину, як тільки стає рудим не можу, бо волосся буде як солома. У кого ще так, що робите?
ШанельКуКу• 09 января в 22:19
Ответ дляСкользкая
Получается, что вам нужны не просто профессиональные краски, а профессиональный колорист и бюджет на него.
И оно все равно смоется
Ms. Dolly• 09 января в 22:29
У меня такая же проблема. Приходится проф краской красить 6.1. На 3% оксиде. Беру тон светлее и привет рыжина. Что только не пробовала. Буду более седая буду в блонд уходить, пока так. Да, темновато, но зато холодный и без рыжины. Мою голову через день.
Само_достаточная• 10 января в 08:29
А ви не пробували безаміачну фарбу? Я на неї давно перейшла, тому що волосся після аміаку дійсно як солома було, неживе. Сивини в мене набагато більше ніж 30%, ідеально мені підійшла фарба Лореаль кастінг крем, не вимивається в рудий. Всі інші що пробувала з мас маркету і професійні, вимивались. Тому шляхом експерементуваеня я зупинилася на безаміачному лореалі. Плюс користуюсь шампунем для фарбованого волосся. Тон не пишу, бо я з темного кольорового сегменту.
Ответ дляСамо_достаточная
Поки не пробувала, але в планах є купити безаміачну, але слабкі надії на неї із-за скловидної сивини, може не взяти.
Я зараз фарбуюсь аміачною Альфапарф та Артего, волосся гарне після цих фарб. У мене солома тільки після блонду, бо фарби агресивні, а волос у мене тонкий
Ответ дляСкользкая
Маєте рацію, але на пошуки свого майстра потрібно купа грошей, на жаль, зараз це не для мене. Колись я ходила, майстер мені робила освітлення порошком. Це прибивало руде, але саме волосся теж прибивало намертво, бо багатьом майстрам важлива картинка відразу пцсля, щоб уліент пішов задоволений, а коли воно через півроку відпадає, то ´у вас неправильний уход´. Звісно, таке не у всіх, але буває часто
Скользкая• 10 января в 12:10
Ответ дляИруся-пуся
Понимаю, я этот путь тоже проходила. Тогда вам дали список тонирующих масок между окрашиваниями, я их разные пробовала, неплохо справляются с цветом и заполняют волос.
А волосы просто восстанавливаю тем же олаплекс #3 и всякими сыворотками,все равно это бюджетнее салона.
Ноу коммент• 10 января в 17:40
Ответ дляТріль підпільний
Купіть фіолетовий шампунь, або маску для освітленого волосся. Вони якраз трохи присушують волосся
є в мене таке. мені не допомогло.
Ноу коммент• 10 января в 17:42
Ответ дляКарамелька
Русый цвет - єто не блонд, єто средне-темньіе волосьі.
так там і сказано, що ’тот же блонд’, мається на увазі, що добитися холодного кольору так само важко, як і нормального (не жовтого) блонду.
Ноу коммент• 10 января в 17:44
Ответ дляАвтопортрет нурофена
У мене так, я вам дуже рекомендую цю фарбу
Колір 8.7
Окислітель 3%
Вийде на рівні 6-7 холодний блонд
Мені він затемний, але саме холод крутий. Тримається як ніяка інша фарба
Колір 8.7
Окислітель 3%
Вийде на рівні 6-7 холодний блонд
хм, а на картинці колір теплий, рудий.
чи може, це мій екран так передає...
Ноу коммент• 10 января в 17:47
Ответ дляMs. Dolly
цікаво. а шостий рівень не дає накопичувального ефекту? не темнієте ви з часом все більше і більше?
Ms. Dolly• 10 января в 18:00
Ответ дляНоу коммент
Я крашу всю длину раз в 4- 5 мес потому нормально.