Слава Українi• 09 января в 22:33

Ви б образилися б? Мене накрило ..

Сидимо в телефонах , син(8 років) грає на комп´ютері у гру, і тут як підлетить, хлопаючи в долоні, радіє Урааа, я пройшов рівень!
А чоловік наче з цепу зірвався: заспокойся! Син йому говорить: я радий просто. Чоловік сказав що це занадто так радіти.
Я втрутилася і сказала Що син радіє, а ти так до нього грубо! Він мені у відповідь: і ти заспокойся!!
В мене ступор, я в шоці. Син тихенько почав далі грати, а в мене сльози самі полилися.. я пішла в іншу кімнату і плачу, так болісно щойно було до глибини прямо. Як так можна зі своїми самими різними..
автор Слава Українi • 10 января в 03:07
Ответ дляГорня капучіно
Ну дело же наверняка не только в этой ситуации и не в первый раз такое
Ви праві, таке не вперше.