Ms. Откровенность• 09 января в 23:02
Що готували на Різдво?
У мене цього року все максимально просто і по-домашньому) піца, нагетси та улюблені салатики, вирішила що час з родиною важливіше ніж 5 годин за плитою.
Поділіться, хто чим балував близьких?
Лупаю цю скелю• 09 января в 23:53
Ответ дляОч@ров@Шк@
Удалено администрацией...
Хз, у шоколадного спросите барыги, это он бегал с томасом, я так и не поняла кто он такой
Задираю носа• 09 января в 23:53
Ответ дляБарабасиха
Понятно. А я праздную 7го и меня совершенно не волнует, если меня кто-то осудит.
Это правильно
постою_послушаю• 09 января в 23:54
Ответ дляЗадираю носа
А в яких ще кранах православна віра?
Вы это сейчас серьёзно спрашиваете?
постою_послушаю• 09 января в 23:55
Ответ дляMs. Откровенность
В «БОЛЬШИНСТВЕ», але ж не в Україні
Я отвечала на конкретный вопрос о ДРУГИХ странах.
Столічна штучка• 09 января в 23:56
Ответ дляMs. Откровенность
Це ви мені про головою подумати пишете? Людині, яка в окупації на власні очі бачила, хто ворог, а хто свій?
Ого-«хто ворог а хто свій на власні очі»
А для того щоб знати що ворог - це кацапи, треба тільки бачити наочно?
Чи ви щось/когось інше маєте на увазі??
Оч@ров@Шк@• 09 января в 23:56
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ну томас да, может и кот
Томос немного другое)
Марафетчица• 09 января в 23:58
Ответ дляЗадираю носа
А в яких ще кранах православна віра?
Гугл у поміч.
постою_послушаю• 09 января в 23:59
Ответ дляСтолічна штучка
Чи ви щось/когось інше маєте на увазі??
Я когда эту фразу слышу, то понимаю, что там вообще ’не всё так однозначно’
Марафетчица• 10 января в 00:00
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я написала про Украину, 7 января православное Рождество, до потужного всегда праздновали, а католики 25 декабря, Ханука 25 ,а потом европа навязала и навязывает свои традиции , я на такое не ведусь,
В світі існує не тільки Україна. Не існує православного або католицького Різдва
Марафетчица• 10 января в 00:01
Ответ дляпостою_послушаю
В большинстве стран оно и раньше было 6 января
Я це завжди знала.
Ms. Откровенность
• 10 января в 00:01
Ответ дляСтолічна штучка
Чи ви щось/когось інше маєте на увазі??
Ви справді питаєте, чи треба бачити наочно? Так, я бачила. Я бачила ворога зі зброєю в руках у себе вдома. Я бачила, як вони тягнули моїх земляків у невідомість. Я на власні очі бачила, як мого рідного кума забирали в полон. Ви взагалі усвідомлюєте, що ви зараз пишете людині, яка пройшла через це пекло?
постою_послушаю• 10 января в 00:02
Ответ дляМарафетчица
А в інших країнах теж клоун потужний зробив 6 січня Водохрещу?
Не совсем правильно поняла ваш пост в прошлый раз, извините
Шлях до зірок• 10 января в 00:04
Ответ дляТвоя подружайка
Скажіть, як ваші предки відмічали Різдво в совку? От просто цікаво
Вибачте що влажу, але за моїх батьків і бабусю наприклад можу впевнено сказати, що відмічали точно так само, як і після совку, домашньою вечерею, 7 числа
постою_послушаю• 10 января в 00:11
Ответ дляТвоя подружайка
Мої взагалі не відмічали. Я не хрещена. І якщо ви не пам´ятаєте, то я нагадаю, в сссрі церква була заборонена.
То розкажіть, як ви відмічали?
Ну совсем запрещена она недолго была. Уже сталин послабления ввёл во время войны. Так что праздновали верующие практически весь период совка.
Задираю носа• 10 января в 00:11
Ответ дляпостою_послушаю
Вы это сейчас серьёзно спрашиваете?
А в каких? Кроме бывшего снг?
Ms. Откровенность
• 10 января в 00:16
Ответ дляТвоя подружайка
Тому я й питаю. Ті хто так р´яно відмічає 7-го. Що конкретно ви відмічаєте, хто вам це нав´язав? Це для вас що? Які страви ви готуєте? Все по канону? Чи вам просто аби нажратися?
І нагадую, що 7 січня день народження нашого Спасителя Ісуса Христа
Бочка порохУ• 10 января в 00:18
Де кутя? Не ображайтеся, але не розумію чому відмовляються від обрядових страв в такі свята. Піцца, нагетси, «особливе свято для моєї сімʼї»…Особливе чим? Що воно для вас несе? Жрачку?
Ms. Откровенность
• 10 января в 00:21
Ответ дляБочка порохУ
Для мене Різдво це коли вся родина в зборі,всім затишноі всім смачно. Якщо мої діти люблять піцу, я її приготую, бо хочу бачити їх щасливими, а не щоб поставити галочку перед кимось за обрядовість. У кожної сімʼї свої традиції, і наші це про затишок і те, що нам усім добре разом.
Я просто показала наш святковий стіл. Давайте кожен буде святкувати так, як йому до душі.
Мона_Лиса• 10 января в 00:28
Ответ дляMs. Откровенность
Смакота🥰
Левая да, вкусная, а правая - нияка вообще
Два-три тижні і фсьо• 10 января в 00:29
Ответ дляДлинноНожка
Вы и ваша семья какого числа отмечали до 22 года ? Давайте фото с датой
Тю, а ви що, фоткались на сімейні застілля? У нас фотік з´явився лише коли мені було 12, плівки дорогі, фоткалися лише коли приходив хтось кого давно не бачили. Точно не родина на різдво. Але ще змалечку пам´ятаю як святкували. Дідусь був католик, тож і 25го, і 7го у нас було невеличке родинне свято. От 24 грудня не памятаю як було. Точно памятаю, що 6го вдень бабуся мене забирала на Святвечір кутю робили. Ще вона пекла пиріжки, а я ’допомагала’ в міру віку. Потім після першої зірки сідали смакувати, свічечку ставили. А вже 7го приходили батьки і подавали вже мясні страви/салати. Тато каже, що до мого народження при совку було так само у них в родині. Але сильно не розголошувалось поміж знайомих. А от Великдень тільки раз святкували чомусь.
Дідусь помер як мені було 9, але все одно 25го сідали повечеряти більш святково і діда згадати.
Інші бабуся і дідусь не були релігійними, зате у них завжди до мене приходив Миколайчик, діда мороза вони якось не сильно сприймали.
І знаєте, жодних фото я вам на підтвердження не надам, так само і зараз не фоткаю застілля чи їжу, цього звичаю моя родина не має
Ms. Откровенность
• 10 января в 00:31
Ответ дляЖиттє Бентежне
у нас немає світла 21 годину. і опалення. яка там готовка.
Жах😭🥺
Тримайтеся ❤️😭
Бочка порохУ• 10 января в 00:35
Ответ дляMs. Откровенность
Ви можете це робити в будь-який інший день. Та хоч щодня.
Два-три тижні і фсьо• 10 января в 00:35
Ответ дляТвоя подружайка
То розкажіть, як ви відмічали?
Була заборонена, але ж все одно збиралися, і правили служби. І по селах (мою маму десь у 70х хрестили коли вона влітку до тітки приїхала), мене у 86 у Києві. Люди якось знаходили шляхи і свята релігійні за розповідями багато хто святкував, принаймні Великдень і Різдво. Якось навіть паски святили, але не кожного року і ганяли, бабуся казала від ринку дворами тікала (там колись була зруйнована партійцями церква, ну й зібралися там хрестити, а хтось запалив контору). Але ловили не дуже завзято
ВільнаНазавжди• 10 января в 00:50
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Гарно у вас, затишно
Такая же мысль первая, что очень уютно, прям веет от фото