Ms. Откровенность• 09 января в 23:02

Що готували на Різдво?

У мене цього року все максимально просто і по-домашньому) піца, нагетси та улюблені салатики, вирішила що час з родиною важливіше ніж 5 годин за плитою.

Поділіться, хто чим балував близьких?
автор Ms. Откровенность • 09 января в 23:41
Ответ дляМочалкин блюз
Так, вам пишу. Бачили. І що? Який це має звʼязок з наявністю здібностей бачити причинно-наслідкові звʼязки? Навіть ваш це коментар сам по собі це доводить. Святкуйте те що ви святкуєте 7 січня далі. Бажаю успіху. Щиро співчуваю вашим дітям.
«Бачили, і що» цією фразою ви сказали про себе все.
Коли вся країна, всі українські телеканали вітали зі святом саме 7-го січня, коли мільйони українських дітей носили кутю хрещеним, а колядки лунали на кожному кроці? Тоді ви теж писали про ’ватників’ чи просто мовчали, бо це було нормою?
Співчувайте краще своїм дітям. Мої діти бачать маму, яка вистояла, яка береже сімейне тепло і яка ніколи не опуститься до цькування своїх же за те, що вони їдять чи коли святкують. Вони ростуть Людьми. А чому навчите своїх дітей ви, з вашим «і що?» на чужу біду - велике питання.
Аноним_1859• 09 января в 23:42
Раньше срачи были только ДО празднуемой даты.
Выходим на новый уровень?
Марафетчица• 09 января в 23:42
Ответ дляБарабасиха
Мы в упц
Упц це кацапи, нічого особистого
Личко Невеличке• 09 января в 23:43
Ответ дляMs. Откровенность
Причому тут «срач»? Я поділилася фото свого столу, мене підтримало багато жінок!
В чому моя провина зараз?
Ну читайте тему, наслаждайтесь
Задираю носа• 09 января в 23:43
Ответ дляМочалкин блюз
Так, ви самі відверті ватники, без мізків. Те що расосія нашим прєдкам втюхала, ви то і везете, а щоб головою подумати, то ні. Не просто цифра… Багато ж таких залишилося.
Простіше всього взагалі не святкувати в те засудять
Марафетчица• 09 января в 23:44
Ответ дляЛупаю цю скелю
О, я помню, по 1+1 постоянно на водохрещу моржов показывали, артистов, сумская помню ныряла в гидропарке, клычки да много их было медийных лиц, и все говорили что именно 19 января вода имеет исцеление, даже река Иордан меняет направление, в итоге клоун потужный нашаманил, на все руки мастер по щучьему велению по моему хотению 6 января это чудо происходит
А в інших країнах теж клоун потужний зробив 6 січня Водохрещу?
Задираю носа• 09 января в 23:44
Ответ дляMs. Откровенность
Це ви мені про головою подумати пишете? Людині, яка в окупації на власні очі бачила, хто ворог, а хто свій?
Не звертайте увагу на таких унікумів, є така категорія людей, яким завжди все не так і треба до чогось придертися
Барабасиха• 09 января в 23:45
Ответ дляМарафетчица
Упц це кацапи, нічого особистого
Это для вас. А для меня это моя церковь. Ничего личного.
ДлинноНожка• 09 января в 23:46
Ответ дляОч@ров@Шк@
Да и с паспортом и на бумажке дату для Вас подпишем
С вами все ясно ))) все, не интересно 👋🏻
Барабасиха• 09 января в 23:47
Ответ дляЗадираю носа
А вы для кого-то Рождество празднуете?
Лупаю цю скелю• 09 января в 23:47
Ответ дляМарафетчица
Упц це кацапи, нічого особистого
В Украине УПЦ, меня и моих детей крестили именно в УПЦ, даже внука, ему на Варки 17 декабря было 14 лет, поэтому ходим и ходили именно в УПЦ, Томас под большим вопросом.
автор Ms. Откровенность • 09 января в 23:48
Ответ дляМарафетчица
Упц це кацапи, нічого особистого
Я ходжу в цю церкву все своє життя. Там хрестили мене, там хрестили моїх дітей, там я знаходила сили, коли було найважче. Для мене це не про політику чи назви, це про спокій і віру, які допомогли мені!
ТаПрямТам• 09 января в 23:48
Ответ дляАмелі на мілені
Качка в апельсиновому маринаді, пюре, шуба, бутерброди з рибкою та олів´є. Але це не в Святий Вечір звісно. На саме Різдво.
Расскажите как готовили? Как раз утку купила
Оч@ров@Шк@• 09 января в 23:48
Ответ дляЛупаю цю скелю
Удалено администрацией...
Барабасиха• 09 января в 23:49
Ответ дляMs. Откровенность
Слушайте, зачем вы распинаетесь? Если вы верующая, вам должно быть не важно, что говорят другие. Или тема таки для ругани?
ТаПрямТам• 09 января в 23:49
Ответ дляМочалкин блюз
Дайте вгадаю. Львів?
Марафетчица• 09 января в 23:50
Ответ дляЛупаю цю скелю
В Україні ПЦУ.
Барабасиха• 09 января в 23:50
Ответ дляОч@ров@Шк@
Удалено администрацией...
Андерс
ТаПрямТам• 09 января в 23:50
Ответ дляБарабасиха
Андерс
Ю ма хо
Ю ма со
Задираю носа• 09 января в 23:50
Ответ дляЛичко Невеличке
Ну читайте тему, наслаждайтесь
Так не автор развела тут срач
автор Ms. Откровенность • 09 января в 23:50
Ответ дляБарабасиха
Ви праві лише в одному, мені справді не важливо, що кажуть люди, які не мають ні емпатії, ні поваги до чужого досвіду. Тема була створена, щоб поділитися радістю спокійного вечора, але деякі коментатори перетворили її на майданчик для виплеску своєї агресії та матів!
Задираю носа• 09 января в 23:51
Ответ дляМарафетчица
А в яких ще кранах православна віра?
Лупаю цю скелю• 09 января в 23:51
Ответ дляМарафетчица
Я написала про Украину, 7 января православное Рождество, до потужного всегда праздновали, а католики 25 декабря, Ханука 25 ,а потом европа навязала и навязывает свои традиции , я на такое не ведусь,
Личко Невеличке• 09 января в 23:51
Ответ дляЗадираю носа
Так не автор развела тут срач
Ага, не автор
автор Ms. Откровенность • 09 января в 23:51
Ответ дляТаПрямТам
Дайте вгадаю. Львів?
100% Наша Фортеця ніколи не мовчала…
Задираю носа• 09 января в 23:51
Ответ дляБарабасиха
А вы для кого-то Рождество празднуете?
Я не праздную как раз таки, я не верующая
Барабасиха• 09 января в 23:52
Ответ дляMs. Откровенность
Ну так а зачем вы ведетесь? Тут большинство не верующие. Им лишь бы пооскорбоять. Вас волнует их мнение?
постою_послушаю• 09 января в 23:52
Ответ дляМарафетчица
В большинстве стран оно и раньше было 6 января
автор Ms. Откровенность • 09 января в 23:52
Ответ дляпостою_послушаю
В «БОЛЬШИНСТВЕ», але ж не в Україні
Барабасиха• 09 января в 23:53
Ответ дляЗадираю носа
Понятно. А я праздную 7го и меня совершенно не волнует, если меня кто-то осудит.