Ms. Откровенность• 09 января в 23:02
Що готували на Різдво?
У мене цього року все максимально просто і по-домашньому) піца, нагетси та улюблені салатики, вирішила що час з родиною важливіше ніж 5 годин за плитою.
Поділіться, хто чим балував близьких?
Два-три тижні і фсьо• 09 января в 23:29
Саме на різдво була качка з яблуками, тушена картопля, червонокачанна купуста тушена з кмином і кислими яблуками, зелений салат з добавками і заправкою ’що було в холодильнику’ (родині дуже сподобалось, легенький і трішки пікантний) і сир камамбер. Попалося дуже смачне червоне винце. І на десерт меренговий рулет
Телячі ніжноСті• 09 января в 23:30
Ответ дляАмелі на мілені
Качка в апельсиновому маринаді, пюре, шуба, бутерброди з рибкою та олів´є. Але це не в Святий Вечір звісно. На саме Різдво.
Яке все апетитне!
Барабасиха• 09 января в 23:30
Ответ дляСиджу тихенько
25 грудня
Какое у вас всё классное и аппетитное!
ДлинноНожка• 09 января в 23:30
Ответ дляТвоя подружайка
Дайте фото з архівів, як ви його зустрічали в сссрі, ми ждемо
А как ваши родители отмечали ?)) а вы до 22 года были себя в грудь как сейчас на счет 25.12 ?
Мочалкин блюз• 09 января в 23:30
Так, ви самі відверті ватники, без мізків. Те що расосія нашим прєдкам втюхала, ви то і везете, а щоб головою подумати, то ні. Не просто цифра… Багато ж таких залишилося.
Ms. Откровенность
• 09 января в 23:31
Ответ дляМарічка
Рецепт піци, пліз
Піца з «Галя Балувана»
Сиджу тихенько• 09 января в 23:32
Ответ дляБарабасиха
Какое у вас всё классное и аппетитное!
Дякую
ДлинноНожка• 09 января в 23:32
Ответ дляМочалкин блюз
Бл…. А де ви були до 22 року ?? Відстоювала цю тему ???
Твоя подружайка• 09 января в 23:32
Ответ дляДлинноНожка
Мої взагалі не відмічали. Я не хрещена. І якщо ви не пам´ятаєте, то я нагадаю, в сссрі церква була заборонена.
То розкажіть, як ви відмічали?
Ms. Откровенность
• 09 января в 23:32
Ответ дляМочалкин блюз
Це ви мені про головою подумати пишете? Людині, яка в окупації на власні очі бачила, хто ворог, а хто свій?
Личко Невеличке• 09 января в 23:34
Ответ дляMs. Откровенность
Вам мало срачей было месяц?
Оч@ров@Шк@• 09 января в 23:35
Ответ дляMs. Откровенность
До приходу совєтів Різдво було 25 грудня
Але так, то треба включати мізки…
Твоя подружайка• 09 января в 23:36
Тому я й питаю. Ті хто так р´яно відмічає 7-го. Що конкретно ви відмічаєте, хто вам це нав´язав? Це для вас що? Які страви ви готуєте? Все по канону? Чи вам просто аби нажратися?
Ms. Откровенность
• 09 января в 23:35
Ответ дляЛичко Невеличке
Вам мало срачей было месяц?
Причому тут «срач»? Я поділилася фото свого столу, мене підтримало багато жінок!
В чому моя провина зараз?
ДлинноНожка• 09 января в 23:36
Ответ дляТвоя подружайка
Удалено администрацией...
Мочалкин блюз• 09 января в 23:36
Ответ дляMs. Откровенность
Так, вам пишу. Бачили. І що? Який це має звʼязок з наявністю здібностей бачити причинно-наслідкові звʼязки? Навіть ваш це коментар сам по собі це доводить. Святкуйте те що ви святкуєте 7 січня далі. Бажаю успіху. Щиро співчуваю вашим дітям.
Твоя подружайка• 09 января в 23:38
Ответ дляДлинноНожка
Удалено администрацией...
Да ви шо? Я ті, хто пише про якихось ’предків’ - не мерзкі в своїй брехні?
кнопкодав• 09 января в 23:38
Ответ дляРассказница
Не все я готувала. Частину гості принесли. Головні страви були качка і короп.
Дуже гарна різдвяна сервіровка і антураж з дідухом.
Рассказница• 09 января в 23:38
Ответ дляТвоя подружайка
Автор же не питала коли? Ми 25 святкуємо. Ніхто з тих, хто писав по суті про дати не згадували. А ви вже насипалися. Навіщо?
Лупаю цю скелю• 09 января в 23:38
Ответ дляДлинноНожка
А ну дайте фото с архивов как вы до 22 года праздновали 25.12 🫣 мы все ждем )))
О, я помню, по 1+1 постоянно на водохрещу моржов показывали, артистов, сумская помню ныряла в гидропарке, клычки да много их было медийных лиц, и все говорили что именно 19 января вода имеет исцеление, даже река Иордан меняет направление, в итоге клоун потужный нашаманил, на все руки мастер
по щучьему велению по моему хотению 6 января это чудо происходит
Задираю носа• 09 января в 23:39
Ответ дляОч@ров@Шк@
Але так, то треба включати мізки…
Ще скажіть, що комуністи змінили Різдво
ДлинноНожка• 09 января в 23:40
Ответ дляТвоя подружайка
Вы и ваша семья какого числа отмечали до 22 года ? Давайте фото с датой
Мама фіфті цента• 09 января в 23:40
Ответ дляТвоя подружайка
То розкажіть, як ви відмічали?
Була у нас церква в звичайній хаті, там тихо служили, там і мене похрестили, і на Різдво правили службу також там.
Твоя подружайка• 09 января в 23:41
Ответ дляДлинноНожка
Почитайте мої відповіді, я вже писала про це
Оч@ров@Шк@• 09 января в 23:41
Ответ дляДлинноНожка
Да и с паспортом и на бумажке дату для Вас подпишем