Анонимушка• 10 января в 09:24

Хочу повернути любов до читання, як у дитинстві, коли не могла відірватися

є книги, які вам прям повернули це відчуття?
Ms. Любмая жена• 10 января в 09:25
Читала детективи
Играю у края• 10 января в 09:25
Це робота над собою.
Ви саму цікаву книжку не будете довго читати, бо є порадниця, де не треба тримати увагу довго.

Заведіть ритуал. Ввечері перед сном не телефон, в 20 сторінок книжки
Ну шо не так?• 10 января в 09:25
Тільки не смійтеся, Гаррі Поттер)
А потім понеслася.
Візьміть щось тепле і легке, щоб затягнуло. А потім як затягне! Ще варіант - долучитися до книжкового клубу. Так і авторів можна для себе знайти нових, і різні жанри спробувати.
Лівий Локіть• 10 января в 09:26
Я в дитинстві не читала. А зараз купа якісної сучасної літератури на будь-який смак. Що вам подобається? З нещодавнього мені дуже сподобалася Абрикосова книгарня, це атмосферна драма.
Мамаша в бигудях• 10 января в 09:28
Ответ дляИграю у края
Це робота над собою.

Або тік-ток, інста і тп, бо швидка подача інфо, , картинка швидко міняються.
З соц мережами ми розівчилися концентруватися, утримувати увагу.
Лівий Локіть• 10 января в 09:27
До речі, так. Книжковий клуб - це надзвичайно корисна і цікава штука.
Мамаша в бигудях• 10 января в 09:28
Цікаві всі книги Дена Брауна.
Играю у края• 10 января в 09:28
Ответ дляМамаша в бигудях
Ну так.
Зайшла в тік ток-аппп, година з життя випала. Що там було? Хтозна

А тепер спробуємо витратити ту саму годину на книжку.
Значно складніше)
Мамаша в бигудях• 10 января в 09:29
Ответ дляИграю у края
Ну так.

Значно складніше)
На жаль. Деградуємо, просираючи час
Играю у края• 10 января в 09:31
Ответ дляМамаша в бигудях
На жаль. Деградуємо, просираючи час
Я розумію, що не можу довго втримувати увагу на книжці.
Тааак, мене тут зараз покусають, розумію.
Але я кажу правду.
От зараз, я не читаю нову книгу Павлюка чомусь.
А сиджу тут і в тредс
Директор Пляжу• 10 января в 09:32
Ответ дляМамаша в бигудях
Цікаві всі книги Дена Брауна.
А, як на мене, досить нудні.
Тягне резину, в, коли все розкривається, хочеться сказати: ’І це все ?’.
Мамаша в бигудях• 10 января в 09:32
Ответ дляИграю у края
Але я кажу правду.
А сиджу тут і в тредс
В мене також Іларіон лежить, чекає мене.
Мамаша в бигудях• 10 января в 09:34
Ответ дляДиректор Пляжу
А, як на мене, досить нудні.
Мені цікаві , читала не відриваючись. Особливо першу-янголи та Демони.
Замрійлива• 10 января в 09:34
Ответ дляЛівий Локіть
А як знайти такий клуб?)
Лівий Локіть• 10 января в 09:39
Ответ дляЗамрійлива
А як знайти такий клуб?)
Можу свій порекомендувати, але він став дуже великим, важко орієнтуватися. Коли він він був в 4 рази меншим, було легше:) в фейсбук ’про книги. Що почитати?’
Сплюшка• 10 января в 09:39
Пошла по украинской классике - Повія, Тигролови. Пробовала Желтого князя в укрытиях читать, для отвлечения от звуков. Вот его не осилила, не отвлекло.
parele• 10 января в 09:39
Я почала перечитувати те, що подобалося в юності - Драйзер, Мопассан, Гарді, потихеньку затягнуло)
Директор Пляжу• 10 января в 09:41
Ответ дляМамаша в бигудях
Я читала 3 книги.
1 цікава, 2 повне розчарування.
Якщо Вам подобається стиль, як в Янголи- демони, попробуйте книги Джеймса Роллінгса. Особливо, цикл Сігма Форс.
Замрійлива• 10 января в 09:41
Ответ дляЛівий Локіть
Дякую!
Флюорография гуся• 10 января в 09:43
Твори Бакмана рекомендую. ’Чоловік на ім´я Уве’, ’Моя бабуся просить їй вибачати’, ’Бріт-Марі була тут’.
І ще Карен Вайт ’Будинок на вулиці Тредс’
Флюорография гуся• 10 января в 09:45
Липка-прилипка• 10 января в 09:47
Ответ дляНу шо не так?
Тільки не смійтеся, Гаррі Поттер)
А потім понеслася.
А чого сміятися? Я також купила дитині Гаррі Поттера і потім відібрала ту книжку, аби самій читати. Чомусь, в аудіо форматі (хоча більшість книг я саме слухаю, поки чимось займаюся) мені він не зайшов. А, саме паперовий варіант, захопив надзвичайно.
AnnaOst• 10 января в 09:50
Так, завдяки легким і захоплюючим книжкам. Складні і розумні нажаль зараз не читаються
Голодаю• 10 января в 09:56
Я повернула любов до читання після зміни роботи, коли попала в колектив де дівчата дуже люблять читати, міняються книгами і потім їх обговорюють. За 7 місяців , що там працюю, прочитала 9 книг, а перед цим за останні роки жодної не прочитала.
Мольфарочка• 10 января в 10:17
До речі, теж про це думала. Я рано навчилась читати і читала запоєм. В 12 років перейшла у дорослу бібліотеку, бо в дитячій вже все було прочитано. Читала багато, бувало, по кілька книжок одночасно. Якщо не було чого читати, то в мене була справжня ’ломка’. Ганяла по хаті і шукала хоч щось, що ще не було прочитане, хоч газету, хоч журнал. Десь ближче до 40 років потреба в читанні книжок зникла. Читаю порадницю, якісь сайти, але до книжок не тягне. Хоча й дома є непрочитані. Теж хочу повернути цю любов.
Баба на горошині• 10 января в 10:22
Ответ дляparele
О да американскую трагедию надо перечитать,первую часть
Миллениалка• 10 января в 11:03
Советую ’Голодные игры’. Прочитала очень быстро и искала продолжение.
freedom_2015• 10 января в 11:13
Щоб не набридало і не втомлювало я чередую жанри і авторів ,наприклад є 4 книги Франка Тільє ,там трилери де треба пам´ятати дрібниці і думати от я розбавляла їх легким романом .Або після Маркеса я іду читати підліткове чтиво )
Іноді ідеї що взяти читати наступне беру з тіктоку ,там в мене з десяток букблогерів є і за їх відгуком чи описом обираю книги.Що саме вас може зачепити ніхто не знає ,тут треба орієнтуватися на те що ви любили читати раніше
Снегопадка• 10 января в 11:29
Тут хтось порадив книжки Ілларіона Павлюка - вже третю дочитую. Не можу відірватися. Вчора о 2 ночі лягла, бо не могла відірватися 🙈
freedom_2015• 10 января в 11:32
Ответ дляСнегопадка
за ним беріть Кідрука і Пономаренко і довго ще спати не будете )