Добрая свекровь• 31 декабря 2025
Хочу повернутись до шкільної класики, але боюся знову зненавидіти ці твори
З чого краще почати, щоб не травмуватися вдруге?
Ну що ви, мамо!• 31 декабря 2025
Ответ дляSo_so
Судя по травме, то наша. Один Федько- халамидник чего стоит.
Я його не пам´ятаю зі шкільного курсу. Або не проходили, або програма була інша
Да, я блондинка!• 31 декабря 2025
Погана ідея. Читайте щось сучасне і легеньке, біса вам здалась та класика.
freedom_2015• 31 декабря 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
вам повезло,не уявляєте як
Ответ дляНу що ви, мамо!
И отлично, история о том как зло победит добро, ребенок умрет, а злодей будет радоваться жизни. Но это с позиции взрослого, дочка читала в 5кл, плакала в три ручья.
Ощущение, что авторы школьной программы по литературе умышленно хотят привить детям отвращение к ней.
Ну що ви, мамо!• 31 декабря 2025
Ответ дляSo_so
Автори програми могли бути не знайомі з даним твором))
Разгуляшка• 31 декабря 2025
я б почала з Дімарова. не пам ятаю, чи проходили його в школі, але твори цікаві.
Харчовий тріль• 31 декабря 2025
Нервам наверное чтение противопоказано, если вы такая чувствительная.
Я из школьной программы по зарубежной в том числе не помню чего то весело и развлекающего.
Му-му? Ромео и Джульетта? Преступление и наказание? Война и мир? Бесприданница?
Что из этого легенькое и не травмирующее?
Неместная Я• 31 декабря 2025
Я вчителька літератури за освітою, як на мою думку- почніть з «Кайдашевої сімʼї», «Баби Параски і баби Палажки», можна ще «Неоднаковими стежками». Це все Нечуй-Левицький. Якщо любите історичну літературу, то «Князь Єремія Вишневецький», «Облога Буші» ( це вже Старицький, його ж «За двома зайцями»)
Панаса Мирного радити не буду, у мене з ним була смішна історія повʼязана)
Неместная Я• 31 декабря 2025
Дімаров «На коні і під конем», це дитяча література, але мені і в дорослому віці було цікаво. А «Лісова пісня»? Я зі школи ще монолог Мавки памʼятаю)
Ще «Тигролови» і «Сад Гетсиманський», але це вже хард буде.
Люблю пиво• 01 января в 08:40
Ответ дляSo_so
Реальна історія. Сучасним дітям якраз такого не вистачає. Але раніше після прочитання твору було 2 уроки на його усвідомлення: аналіз, розбір цитат, обмін думками. Зараз цього немає. Читання для читання((