Укр_жіночка• 10 января в 11:15
Дами, ви би погодились на таке? Історія з пабліку в Інтернеті.
Пише одна жінка, переселенка. Їй 38 років, після війни вона сама зі своїм сином виїхала на підконтрольну частину України. Спочатку жили на Заході країни, потім переїхали до Київської області, зараз мешкають у невеликому місті поруч з Києвом. Вже півроку орендують квартиру у одного чоловіка.. Вона працює на двох роботах, син навчається у школі.. чоловік,у якого вона орендує квартиру є військовим, йому трохи за 40.. він чоловік цілком забезпечений у через півроку він звернувся до нею з наступною пропозицією. Він сказав, що він достатньо заможний чоловік, він живе один і від того, що вона платить чи не платить йому гроші за орендну плату він бідніше не стане, тим паче там сума оренди не така велика, але він сказав, що він не хоче втрачати їх, як орендаторів і він краще бути здавати цю квартиру порядним людям, як вона, і безкоштовно, аби лише вона платила комунальні і тримала квартиру у чистоті і порядку, аніж здавати за гроші, якимось людям, які її запоганять..він буває вдома у відпустці достатньо рідко, але тим не менш він запропонував їй таку угоду, але при цьому він сказав, що йому вона симпатична як жінка, і запропонував, до цього— в ті невеликі дні, коли він приїжджає також мати з ним секс для покращення здоровʼя… якщо вона буде не проти, бо йому потрібно, і він впевненій, що їй також… тобто вона живе у в квартирі з сином, платить лише комуналку, підтримує її у чистоті і порядку і періодично спить з ним, коли він приїжджає… ось така ситуація. Як би ви поставились?
Ждушечка• 10 января в 15:12
Ответ дляЛюбви вам!
Мужик в теме тоже предлагает пахать на работе, плюс по уборке в хате, плюс в постели с ним, плюс заработать на коммуналку.
А заработатьна аренду мы упорно не видим
Відкушу все що стирчить• 10 января в 15:13
Ответ дляЖдушечка
Лучше напишите какие у них машины
Ибо поводить женщину в ресторан- это типичная замануха на секс
О которой знают и женщина и мужчина
Но он делает вид что восхищается
А она- что верит
О которой знают и женщина и мужчина
Но он делает вид что восхищается
А она- что верит
Я допустім в авто не розбираюся зовсім,, не автолюбитель. Відрізняю хіба ауді від тесли. Але я не в пошуках, коли була в пошуках знала за авто трошки більше
Борисфенка• 10 января в 15:13
Ответ дляЛюбви вам!
Дивіться, я не юна, не гарна вже, є діти. Хвора, втомлена, не фарбую волосся, обличчя, є сивина.
І за пару років навіть так в мене кавалери, галантні, з ресторанами, подарунками недешевими, без жодних грубощів типу ’трахну тебе раз у місяць для здоров´я, за це поживеш ще у моїй хаті, тіки прибери та сплати комунальні’
А у героїні нашого обговорення є дві роботи і жодного кавалера.
Ваш приклад ні про що не говорить. Вірніше, говорить про те, що у вас є час і натхнення ходити на побачення, перебирати кавалерами, отримувати подарунки, мати секс з одним чи й з усіма кавалерами.
Вас обурила форма подачі сексу, так, вона груба і чоловічо-солдафонська, але суті це не міняє.
Міг би за 7 тисяч купити подарунок, зводити в ресторан, розповісти, які у неї гарні очі і ніжні руки.
Ждушечка• 10 января в 15:13
Ответ дляФантазерша
А зачем тратить на это энергию?
А зачем тратить энергию здесь?
Любви вам!• 10 января в 15:14
Ответ дляБорисфенка
Смішні ви. Жінка в 40 років з двома діточками перестає бути мрією принців.
Але наші Советчиці в це не вірять.
Ще раз - нормальний мужик, просто цинік. Послати за букетом-тортом, зігнати його на романтичну колію і все у них вийде.
Але наші Советчиці в це не вірять.
Жінка в 40 це жінка, і в 50, і в 60.
Чудовий вік, вже є розум, нема рожевих окулярів, вже знаєш що таке справжня любов (це турбота)
Куда ж без меня• 10 января в 15:14
Ответ дляЛюбви вам!
Он предлагает 7000 грн.(если я правильно прочитала), это за секс услуги и уборку в месяц
+ она должна доплатить тыщ пять за коммуналку
Какую уборку? Она там живёт и сама за собой убирает.
Секс 1 раз в 2-3 месяца. 7000÷3= 2300.
Где вы видели аренду отдельной квартиры за 2300 в месяц? Даже комнату по такой цене не сдают
Секс 1 раз в 2-3 месяца. 7000÷3= 2300.
Ждушечка• 10 января в 15:14
Ответ дляЛюбви вам!
Жінка в 40 це жінка, і в 50, і в 60.
Мужики об этом знают?)
Барбітта• 10 января в 15:15
Ответ дляЛюбви вам!
Вы влюбляетесь не во внешность, харизму, ум, характер, общение, химию между вами, а в секс? только после секса? 🤔
Изначально есть симпатия ,потом желание и интим ,потом присматриваются люди ,подходит этот партнёр или нет ?! Какой в быту ,какой когда выпьет ,в сложных ситуациях как себя поведет ,подходит ли в том же сексе и т.д. странно это объяснить взрослым людям .
Или вы влюбляетесь ,партнёр в сексе полный ноль,но вы такая : нет ,я влюблена ,мне его 6 см,хамское поведение ,истеричность , это манна небесная? Бегом замуж выходить ? Так что-ли , получается
Прилипало• 10 января в 15:15
Ответ дляЛюбви вам!
Ви дуже самодостатня жінка! А скільки вам років?
Любви вам!• 10 января в 15:15
Ответ дляБорисфенка
Але наші Советчиці в це не вірять.
Я просто знайомлюсь зараз з іноземцями, для них 38-43 наприклад це young lady, так і пише, навіть якщо він ровесник чи молодше.
Як раз для побачень, романтики тощо
Фантазерша• 10 января в 15:15
Ответ дляЖдушечка
На мне один женился и мы на яхте катаемся, в Испании
На словах)
Вот
Познакомились в реале,причем я была тогда не в лучшей форме.Но у меня уже есть ,тот кто по морям возит
Любви вам!• 10 января в 15:16
Ответ дляБорисфенка
Але наші Советчиці в це не вірять.
Він їй навіть не подобається, а своїм хамством та домаганням і жадібністю остаточно викликає лише відразу.
Любви вам!• 10 января в 15:21
Ответ дляЖдушечка
Лучше напишите какие у них машины
О которой знают и женщина и мужчина
Но он делает вид что восхищается
А она- что верит
О которой знают и женщина и мужчина
Но он делает вид что восхищается
А она- что верит
Недешевые машины, но это все иностранцы, один только наш. У каждого своя оплачиваемая работа, дом, у двоих свой небольшой бизнес, общепит.
Борисфенка• 10 января в 15:18
Ответ дляЛюбви вам!
Як раз для побачень, романтики тощо
А, ви якраз на початку шляху. Вони вам розкажуть, які вони принци, але трошки пізніше.
Любви вам!• 10 января в 15:19
Ответ дляЖдушечка
На словах)
Не страшно на яхте?
Я бы побоялась, боюсь глубины, шторма, не умею плавать.
Ждушечка• 10 января в 15:19
Ответ дляЛюбви вам!
И пиисят на пиисят
Я уже на иностранцев не смотрю. Наигралась
Борисфенка• 10 января в 15:19
Ответ дляЛюбви вам!
А цього ми якраз не знаємо. Може і подобається, але його цинічна пропозиція її розсердила.
Не романтик ніфіга.
Любви вам!• 10 января в 15:20
Ответ дляПрилипало
Ждушечка• 10 января в 15:21
Ответ дляЛюбви вам!
С европейской арендой ресторан дешевле для траха
Любви вам!• 10 января в 15:23
Ответ дляЖдушечка
И пиисят на пиисят
Американцы самые заботливые, щедрые, душевные. Итальянцы испанцы тоже, но среди итальянцев немало маминых сыночек или глуповатых (например верят в ИИ фейки)
Борисфенка• 10 января в 15:25
Ответ дляЛюбви вам!
Жінка в 40 це жінка, і в 50, і в 60.
Ще б вам навчитися розбиратися в секс-туристах.
Ви з України турботливих познаходили чи вже в Європі?
Любви вам!• 10 января в 15:25
Ответ дляБорисфенка
Та начебто не розчарували.
Ба більше, один що дарував дорогі подарунки, безліч гарних слів (сексу не було), написав море вибачень що не зміг подарувати на якесь свято (раптові розходи в бізнесі), писав що працює над ситуацією)
Срочнокпсихологу• 10 января в 15:25
Ответ дляЖдушечка
Глупая- будет вопить про гордость. И сидеть с голой жопой
Умная- согласится
Деньги отложит за это время и сделает себе или ребенку старт
Умная- согласится
Відкладені гроші можуть піти на лікування ЗПСШ або наслідки вагітностей
Фантазерша• 10 января в 15:26
Ответ дляЖдушечка
Хде?
Тусите для души ,а там и подтянется кто-то
Любви вам!• 10 января в 15:27
Ответ дляБорисфенка
Це не секс туристи. На секс і не натякали. Чекали моєї ініціативи.
Борисфенка• 10 января в 15:27
Ответ дляЖдушечка
И пиисят на пиисят
А вона ще не награлася. Вважає, що іноземні пополамщики краще, чим місцеві. І конфетно-букетний період це таки приємно.
Борисфенка• 10 января в 15:28
Ответ дляЛюбви вам!
Та начебто не розчарували.
Клаву топтати - не каміння ворочати. Але романтики у вас донесхочу.
Сексу нема?