Укр_жіночка• 10 января в 11:15

Дами, ви би погодились на таке? Історія з пабліку в Інтернеті.

Пише одна жінка, переселенка. Їй 38 років, після війни вона сама зі своїм сином виїхала на підконтрольну частину України. Спочатку жили на Заході країни, потім переїхали до Київської області, зараз мешкають у невеликому місті поруч з Києвом. Вже півроку орендують квартиру у одного чоловіка.. Вона працює на двох роботах, син навчається у школі.. чоловік,у якого вона орендує квартиру є військовим, йому трохи за 40.. він чоловік цілком забезпечений у через півроку він звернувся до нею з наступною пропозицією. Він сказав, що він достатньо заможний чоловік, він живе один і від того, що вона платить чи не платить йому гроші за орендну плату він бідніше не стане, тим паче там сума оренди не така велика, але він сказав, що він не хоче втрачати їх, як орендаторів і він краще бути здавати цю квартиру порядним людям, як вона, і безкоштовно, аби лише вона платила комунальні і тримала квартиру у чистоті і порядку, аніж здавати за гроші, якимось людям, які її запоганять..він буває вдома у відпустці достатньо рідко, але тим не менш він запропонував їй таку угоду, але при цьому він сказав, що йому вона симпатична як жінка, і запропонував, до цього— в ті невеликі дні, коли він приїжджає також мати з ним секс для покращення здоровʼя… якщо вона буде не проти, бо йому потрібно, і він впевненій, що їй також… тобто вона живе у в квартирі з сином, платить лише комуналку, підтримує її у чистоті і порядку і періодично спить з ним, коли він приїжджає… ось така ситуація. Як би ви поставились?
Срочнокпсихологу• 10 января в 15:28
Ответ дляЖдушечка
Проблема как пить с общей чашки
И со своей, чистой
Те, що жінка самотня мама - ніяк не гарантує чистоту її чашки
Любви вам!• 10 января в 15:28
Ответ дляБорисфенка
А вона ще не награлася. Вважає, що іноземні пополамщики краще, чим місцеві. І конфетно-букетний період це таки приємно.
Так гарні чоловіки.
В кого з них є колишні жінки, діти - там же ж бачиш що він їх забезпечив, гарний батько, навіть колишні йому раді, тобто не жлоб не абьюзер.
Ждушечка• 10 января в 15:30
Ответ дляЛюбви вам!
Американцы самые заботливые, щедрые, душевные. Итальянцы испанцы тоже, но среди итальянцев немало маминых сыночек или глуповатых (например верят в ИИ фейки)
Как заманить к себе американца чтоб не Играться в переписку годами?
Ждушечка• 10 января в 15:31
Ответ дляСрочнокпсихологу
Відкладені гроші можуть піти на лікування ЗПСШ або наслідки вагітностей
Презики вроде есть. Не?
Любви вам!• 10 января в 15:31
У одного чоловіка хвора дитина від першого шлюбу, то вона там залюблена, в повному достатку, розумієш що в чоловіка є емпатія, не кидає дитину, навіть хвору, не гидує.
Ждушечка• 10 января в 15:31
Ответ дляФантазерша
Тусите для души ,а там и подтянется кто-то
Где тусить-то?
Борисфенка• 10 января в 15:31
Ответ дляЛюбви вам!
Так гарні чоловіки.
Побажаємо і вам успіху!
Всі вони м´яко стелять, але твердо спати.
Але ви невгомонна, вірите в казку. Так легше жити, до речі.
Любви вам!• 10 января в 15:32
Ответ дляЖдушечка
?
Борисфенка• 10 января в 15:32
Ответ дляЖдушечка
В Україну зараз? Ніяк
Ждушечка• 10 января в 15:32
Ответ дляЛюбви вам!
Це не секс туристи. На секс і не натякали. Чекали моєї ініціативи.
Меня больше пугает уже мужик, который НЕ намекает
Ибо там уже шнурок может быть
Любви вам!• 10 января в 15:33
Ответ дляЖдушечка
Презики вроде есть. Не?
А впч? сифилис и купа других ЗППП контактных? от которых не спасает презерватив.
Любви вам!• 10 января в 15:33
Ответ дляБорисфенка
В Україну зараз? Ніяк
Приезжают аж бегом)
Борисфенка• 10 января в 15:33
Ответ дляЛюбви вам!
А іноземці ваші суцільно стерильні?
Любви вам!• 10 января в 15:34
Ответ дляЖдушечка
Ибо там уже шнурок может быть
В моем возрасте это меньшее что меня пугает)
я уже тоже не нимфоманка давно)
Ждушечка• 10 января в 15:35
Ответ дляЛюбви вам!
?
Ну вот сидит женщина, переселенка, в Украине и хочет американца
Который достоин
И не будет такой ужас предлагать

Как его заманить чтоб год повстречаться а не играться в русскую рулетку

Ибо даже 100км разница ппц как бесят в отношениях
Ждушечка• 10 января в 15:36
Ответ дляЛюбви вам!
От чего не спасает презик?
Ждушечка• 10 января в 15:36
Ответ дляЛюбви вам!
Приезжают аж бегом)
На год?
Ждушечка• 10 января в 15:37
Ответ дляБорисфенка
А іноземці ваші суцільно стерильні?
Я с одним ’иностранцем’ разошлась ибо не признавал презики. И такое каждый второй
Срочнокпсихологу• 10 января в 15:37
Ответ дляБорисфенка
Смішні ви. Жінка в 40 років з двома діточками перестає бути мрією принців.
Але наші Советчиці в це не вірять.
Ще раз - нормальний мужик, просто цинік. Послати за букетом-тортом, зігнати його на романтичну колію і все у них вийде.
Це не привід кидатися на мужика із старпосту, який просто хоче зекономити на повіях
Ждушечка• 10 января в 15:37
Ответ дляЛюбви вам!
я уже тоже не нимфоманка давно)
Речь о здоровом сексе
А не полуживого забавлять
Ждушечка• 10 января в 15:38
Ответ дляСрочнокпсихологу
Это повод набраться мозгов и экономить а не ипашить чтоб тому дядьке деньги отдать
всегдаДаДа• 10 января в 15:39
Все зависит от того нужен ли этой женщине секс и нравится ли этот мужчина. Нет плохих предложений, есть то что подходит, и то что нет.
Я не думаю что эта женщина счастлива, работать на 2 работах для женщины плохо и для здоровья и для настроения. Возможно благодаря этому предложению она сможет уйти с 1 работы и больше отдыхать. А ещё возможно вообще выйдет замуж за него в дальнейшем и сможет беззаботно жить. Ну, я бы так это воспринимала.
Борисфенка• 10 января в 15:43
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ніхто і не кидається власне.
Але всі чоловіки хочуть зекономити на повіях, хочуть борщу і сексу.
Тому такі самі кошти витрачаються букети, ресторани і подарунки.
Ми знову повертаємося до форми подачі. Романтики недохват.
Любви вам!• 10 января в 15:44
Ответ дляКуда ж без меня
Какую уборку? Она там живёт и сама за собой убирает.
Секс 1 раз в 2-3 месяца. 7000÷3= 2300.
Где вы видели аренду отдельной квартиры за 2300 в месяц? Даже комнату по такой цене не сдают
Так коммуналку она все равно платит.
А за 2300+ коммуналка (но мужик хочет секса точно чаще чем раз в 3 месяца) лучше найтм гостинку где сама себе хозяйка, никто не врывается к тебе и ребенку и никто не лезет тебе в трусишки.
Срочнокпсихологу• 10 января в 15:44
Ответ дляБорисфенка
Якщо чесно, то іноземні пополамщики дійсно кращі, бо у них все реально 50/50. А не як у місцевих - гроші 50/50, але побут, їжа, дитина і т.д. на жінці.
Срочнокпсихологу• 10 января в 15:45
Ответ дляЖдушечка
Презики вроде есть. Не?
Презики не дають 100% захисту і не від всіх болячок захищають.
Девальвация• 10 января в 15:46
Ответ дляЛюбви вам!
Не страшно на яхте?
Я бы побоялась, боюсь глубины, шторма, не умею плавать.
Главное, потом уже никуда не сбежать, если ухажер окажется сексуальным маньяком в извращенной форме))
Мне тоже предлагали отдохнуть на яхте, но я так не рискую.
Ждушечка• 10 января в 15:46
Ответ дляЛюбви вам!
Так коммуналку она все равно платит.
Гостинка с ребёнком
Борисфенка• 10 января в 15:46
Ответ дляСрочнокпсихологу

Ну хіба що. Але в 40 років вже варто розуміти, що принци стопталися і олл інклюзів не буде ніде і ні з ким?
Ждушечка• 10 января в 15:47
Ответ дляСрочнокпсихологу
А если по любви?) И после ресторана?