Укр_жіночка• 10 января в 11:15

Дами, ви би погодились на таке? Історія з пабліку в Інтернеті.

Пише одна жінка, переселенка. Їй 38 років, після війни вона сама зі своїм сином виїхала на підконтрольну частину України. Спочатку жили на Заході країни, потім переїхали до Київської області, зараз мешкають у невеликому місті поруч з Києвом. Вже півроку орендують квартиру у одного чоловіка.. Вона працює на двох роботах, син навчається у школі.. чоловік,у якого вона орендує квартиру є військовим, йому трохи за 40.. він чоловік цілком забезпечений у через півроку він звернувся до нею з наступною пропозицією. Він сказав, що він достатньо заможний чоловік, він живе один і від того, що вона платить чи не платить йому гроші за орендну плату він бідніше не стане, тим паче там сума оренди не така велика, але він сказав, що він не хоче втрачати їх, як орендаторів і він краще бути здавати цю квартиру порядним людям, як вона, і безкоштовно, аби лише вона платила комунальні і тримала квартиру у чистоті і порядку, аніж здавати за гроші, якимось людям, які її запоганять..він буває вдома у відпустці достатньо рідко, але тим не менш він запропонував їй таку угоду, але при цьому він сказав, що йому вона симпатична як жінка, і запропонував, до цього— в ті невеликі дні, коли він приїжджає також мати з ним секс для покращення здоровʼя… якщо вона буде не проти, бо йому потрібно, і він впевненій, що їй також… тобто вона живе у в квартирі з сином, платить лише комуналку, підтримує її у чистоті і порядку і періодично спить з ним, коли він приїжджає… ось така ситуація. Як би ви поставились?
Любви вам!• 10 января в 15:47
Ответ дляБорисфенка
А іноземці ваші суцільно стерильні?
Я про чоловіка з теми. Якщо він пропонує секс незнайомці арендаторші, то моральних клепок нема. На фронті він мабуть тягає будь яку прасту яка попадеться, не перевіряючись.
Срочнокпсихологу• 10 января в 15:47
Ответ дляБорисфенка
Побажаємо і вам успіху!
Всі вони м´яко стелять, але твердо спати.
Але ви невгомонна, вірите в казку. Так легше жити, до речі.
Таке враження, наче Ви так і не змогли знайти собі гарного фріца і зараз свої невдачі в коханні інтерполюєте на оточуючих
Борисфенка• 10 января в 15:47
Ответ дляЛюбви вам!
Так коммуналку она все равно платит.
А за 2300+ коммуналка (но мужик хочет секса точно чаще чем раз в 3 месяца) лучше найтм гостинку где сама себе хозяйка, никто не врывается к тебе и ребенку и никто не лезет тебе в трусишки.
Можна просто сказати ’Секса не хочу, платитиму далі 7 тисяч оренди’.
Любви вам!• 10 января в 15:47
Ответ дляЖдушечка
Ну вот сидит женщина, переселенка, в Украине и хочет американца
Который достоин
И не будет такой ужас предлагать

Как его заманить чтоб год повстречаться а не играться в русскую рулетку

Ибо даже 100км разница ппц как бесят в отношениях
А куда торопиться?
Я под венец не спешу, была там.
Девальвация• 10 января в 15:48
Ответ дляЖдушечка
И пиисят на пиисят
Я уже на иностранцев не смотрю. Наигралась
Не знаю где вы находите таких 50/50, большой опыт свиданий с разными национальностями за 5 лет, ни разу никто не делил счёт..
Любви вам!• 10 января в 15:49
Ответ дляЖдушечка
От чего не спасает презик?
От того где контактирует кожа с кожей например.
Вы думаете проститутки наркоманки что ездят обслуживать военных все кристалльно здоровы?
Борисфенка• 10 января в 15:49
Ответ дляЛюбви вам!
Чого незнайомці? Вона вже орендує 2-3-6 місяців житло, він її кілька разів бачив, оцінив, що житло в чистоті, жіночка хазяйновита, зовнішньо цікава чи весела чи харизматична.
Спитав про секс. На нет і суда нет.
А ви своїх іноземців частіше бачите? Все так само.
Любви вам!• 10 января в 15:50
Ответ дляЖдушечка
Я с одним ’иностранцем’ разошлась ибо не признавал презики. И такое каждый второй
Наших таких еще больше, кто хотел бы без, а лучше и без брака и без ухаживаний
Борисфенка• 10 января в 15:51
Ответ дляСрочнокпсихологу
Мені просто багатенно років.
Любви вам!• 10 января в 15:51
Ответ дляЖдушечка
Речь о здоровом сексе
А не полуживого забавлять
Між закоханим щедрим романтичним турботливим цікавим полу імпотентом та жадібним грубим тупим зі стояком але без емпатії - я оберу першого)
Срочнокпсихологу• 10 января в 15:52
Ответ дляЖдушечка
Это повод набраться мозгов и экономить а не ипашить чтоб тому дядьке деньги отдать
Та де тут економія? 7 тисяч гривень в місяць і потім все життя відчувати огиду до себе, що спиш за койкомісце? Ну треба ж якусь самоповагу мати.
Любви вам!• 10 января в 15:53
Ответ дляЖдушечка
Гостинка с ребёнком
Нет, лучше жить в хате хозяин которой хочет тебя трахать, просто потому что ему припекло. Типа войди в положение
Ждушечка• 10 января в 15:53
Ответ дляЛюбви вам!
Вы думаете иностранцы кристально чистые??
Любви вам!• 10 января в 15:54
Ответ дляБорисфенка
Ніхто і не кидається власне.
Але всі чоловіки хочуть зекономити на повіях, хочуть борщу і сексу.
Тому такі самі кошти витрачаються букети, ресторани і подарунки.
Ми знову повертаємося до форми подачі. Романтики недохват.
Секс и борщ это жена. Жена это дорогое удрвольствие. Хочет? Пусть ищет и женится.
Ждушечка• 10 января в 15:54
Ответ дляЛюбви вам!
А я третьего поищу
Борисфенка• 10 января в 15:54
Ответ дляЛюбви вам!
Ви йдете по вулиці чи сидите в кафе чи десь на гулянці, хтось до вас чіпляється ’Хочу сексу, поїхали до мене’, ви також щоразу входите в положеніє??? Чи таки відмовляєте іноді?
Борисфенка• 10 января в 15:55
Ответ дляЛюбви вам!
Ясно, до шлюбу ніякого сексу
Любви вам!• 10 января в 15:55
Ответ дляБорисфенка

Ну хіба що. Але в 40 років вже варто розуміти, що принци стопталися і олл інклюзів не буде ніде і ні з ким?
шо за маячня?
Ніхто ж не шукає 16річного принца, а дорослого
Срочнокпсихологу• 10 января в 15:56
Ответ дляБорисфенка
Ніхто і не кидається власне.
Справа не в романтиці. Суто ділові відносини не можна переносити в сексуальні. Бо і перше похериш і секс буде так собі.
Срочнокпсихологу• 10 января в 15:57
Ответ дляЖдушечка
А если по любви?) И после ресторана?
Навіть по любові і з рестораном
Ждушечка• 10 января в 15:57
Ответ дляСрочнокпсихологу
70 000 в год. Можно пройти обучение и сменить работу, например

Или вложить в красоту

А можно загоняться за койкоместо и ипашить дальше в надежде на принца на маршрутке
Борисфенка• 10 января в 15:57
Ответ дляДевальвация
Пополамщики по європейських, це коли ви одружилися і він каже ’Я на освіту своїх дітей гроші відкладаю, а ти на освіту своїх дітей відкладеш сама. А побутові витрати - по 3 тисячі євро з мене і з тебе’.
Рахунки в ресторані не ділять, то дрібниця.
Любви вам!• 10 января в 15:57
Ответ дляБорисфенка
І він затаїть образу. Збочений чоловік, хтозна що переніс на фронті, які в нього реакції, добре як не схильний до насилля.
Ждушечка• 10 января в 15:58
Ответ дляЛюбви вам!
Вы сколько жили с ребёнком в гостинке?
Элементарно даже по телефону не поговоришь перед сном
Срочнокпсихологу• 10 января в 15:58
Ответ дляБорисфенка
Даю 80%, що після такого треба буде готуватися до пошуку нового житла
Борисфенка• 10 января в 15:59
Ответ дляСрочнокпсихологу
От саме про це чоловіки і не знають.
Мужик надто раціональний. В так не треба робити.
Треба підняти ліниву жопу і купити букета і зробити вигляд, що йому цікаве щебетання жінки.
Пухнасті штани• 10 января в 15:59
Мне бы сразу стал противен мужик после такого предложения. По его словам видно, что мягко стелет, да жёстко спать. Странно, что взрослые женщины этого не видят.
Ждушечка• 10 января в 15:59
Ответ дляСрочнокпсихологу
Навіть по любові і з рестораном
Блин. Тогда вообще без секса
Любви вам!• 10 января в 16:00
Ответ дляБорисфенка
Спитав про секс. На нет і суда нет.
еммм...я вчилась з чоловіками, працювала, жила поруч чи знімала в них хату. Тобто це вже привід лізти до жінки з сексом ’для здоров´я йому’? 🙄
Борисфенка• 10 января в 16:01
Ответ дляЛюбви вам!
Всі чоловіки, яких ви і я посилали подалі, таять образу? То жінок би живих не залишилося.
Хто дійсно хоче - доб´ється. Хто просто спитав - йде далі проводити опитування, раптом якась і дасть.