Звезда в шоке• Изменено 10 января в 16:40
Київ, бот відключення світла за адресою, точний! Киев, бот света по адресам!
там на карті обираєте свій дім, якщо є і переходите в тг канал
Десь так, але...• 10 января в 16:58
Ответ дляЗвезда в шоке
який??? це взгалі не бот, це люди можуть туда завести своїх ботів! Це взагалі ВОЛОЕНТЕРСКІЙ проект учнів ліцею
О вже не бот
Це ж ви пишете, ваша тема?
Звезда в шоке
• 10 января в 16:59
НЕ хочете не користєтесь, все просто, ЩО ЗА ЛЮДИ? Гарну річ порекомендувала, а їм все не так. Можна на карті дивитись як інші живуть, знайти свою адресу, або сусідув попросити таке ж зробити
Звезда в шоке
• 10 января в 17:00
Ответ дляДесь так, але...
О вже не бот
Це ж ви пишете, ваша тема?
Мама Чели• 10 января в 17:01
Ответ дляЗвезда в шоке
странные люди
вы выдохните
реально полезная штука
я подключена не на свой дом и даже не своя улица - но всегда все четенько
вы выдохните
реально полезная штука
Десь так, але...• 10 января в 17:02
Ответ дляЗвезда в шоке
Ага, типу викрутитися. А тепер читаємо назву і текст своєї ж теми....
Десь так, але...• 10 января в 17:04
Ответ дляЗвезда в шоке
Не так, тому що ви стверджуєте, що бот 100% показує вірно. Я написала з власного досвіду, конкретно по сьогоднішньому дню, що це не так. Це вам щось не так і сильно уопобить, що не вдалося варити бот, який начебто показує достовірну інформацію. Це неправда!
Звезда в шоке
• 10 января в 17:05
Ответ дляДесь так, але...
Як же важко спілкуватись з людьми, які не розуміють суті написаного, не те що як це все працює. Йдіть з Богом. Кому треба всі зрозуміли.
Мама Чели• 10 января в 17:05
Ответ дляДесь так, але...
вы реально странная
даже температура у каждого не 36.6 нормальная
Звезда в шоке
• 10 января в 17:05
Ответ дляДесь так, але...
Ви єдина в темі така, всі питання до свого сусіда, який не зміг підключити все як треба, щоб не виникало помилок
Дідова баба• 10 января в 17:05
Ответ дляНеначасі
Коли дадуть тепло на Троєщину?Нам холодно!
не только у вас нет тепла с обстрела.
Звезда в шоке
• 10 января в 17:08
Ответ дляНеначасі
автор, мне поставили рука лицо, завтра ждите начнут подключать
ось вчора був документ засідання
Проведено комісію ТЕБ та НС КМДА. Відповідно до доповідей керівників спеціалізованих служб встановлено:
- ТОВ «Єврореконструкція» (ТЕЦ-4) розпочинає циркуляцію теплоносія;
- ТЕЦ-5 не працює орієнтовно 2 доби для початку роботи;
- ТЕЦ-6 не працює, орієнтовно 1 доба для відновлення роботи.
Об´єкти водопостачання міста заживлені до електропостачання проводяться роботи по збільшенню тиску в системі. Об´єкти водовідведення усі працюють. Розгорнуті пункти незламності. Керуючим компаніям поставлено завдання про злиття теплоносіїв з житлових будинків які запитані від ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6.
ось вчора був документ засідання
Неначасі• 10 января в 17:09
Ответ дляЗвезда в шоке
ось вчора був документ засідання
Дякую!
Крошечка-хаврошечка• 10 января в 18:09
моего адреса там нет, но даже не знаю как бы он показал, у нас в половине дома есть свет, в половине нет
Новорічна пальма• 10 января в 20:36
Прикольна штука. А в нас в будинку створений канал за допомогою системи Розумний будинок одного з сусідів.
Тож ми всі бачимо в режимі онлайн, є вдома світло чи ні.