Пластилин_Колец• Изменено 10 января в 17:27

Порадьте рецепт

Є кілограм+ домашньої дуже густої гарної сметани. Що спекти з неї?🤔
Ну, звісно, ще є цукор, дріжджі, розпушувач, молоко, яйця, масло вершкове, смалець, що там ще треба...
Але бажано не просто утилізувати, а щоб щось смачне))
Ms. Откровенность• 10 января в 17:29
може, не печіть, а зробіть желейний десерт? кілограм сметани - це багато для випічки, в тісто, хіба що торт зі сметанним кремом
автор Пластилин_Колец • 10 января в 17:29
Ответ дляMs. Откровенность
Ні, на крем вже не піде
Галя із Дарниці• 10 января в 17:29
Торт з кремом.
автор Пластилин_Колец • 10 января в 17:30
Ответ дляГаля із Дарниці
Торт з кремом.
Ні, не для крему вже
ЛЮБА• 10 января в 17:30
Клафути на сметане , а если есть ягоды или персики , вообще супер
автор Пластилин_Колец • 10 января в 17:32
Ответ дляЛЮБА
Це з розряду ’мокрих’ пирогів, мої таке не їстимуть. Та й скільки туди сметани піде - мало((
Ms. Откровенность• 10 января в 17:32
Ответ дляПластилин_Колец
Ні, не для крему вже
шкода, ну що ж - буває, тоді якісь рогалички з повидлом
Галя із Дарниці• 10 января в 17:33
Ответ дляПластилин_Колец
Ні, не для крему вже
Пиріг з яблуками наливний, кекси, в дріжджове тісно.
Тобто з такої кількості сметани буде багато випічки.
автор Пластилин_Колец • 10 января в 17:34
А може, хтось має перевірений рецепт зі сметани і варених жовтків для печива?
ЛЮБА• 10 января в 17:36
Ответ дляПластилин_Колец
Нет это не мокрый пирог , это похоже на творожную запеканку , только нежней , у меня уходит 500—700 мл сметаны , корзинку делаю из песочного теста , и в нее заливается тесто из сметаны , яиц , сахара и немного муки, когда готовый и отстоялся , заливаю сверху еще шоколадом
автор Пластилин_Колец • 10 января в 17:38
Ответ дляЛЮБА
Клафуті - це заливний пиріг з фруктами чи ягодами. Який кошичок з пісочного тіста і шоколад?
ЛЮБА• 10 января в 17:41
Ответ дляПластилин_Колец
Есть разные рецепты , делают на молоке или сливках , нашла рецепт на сметане , с ягодами или фруктами в корзинке из песочного теста , вы спросили я вам написала )))
автор Пластилин_Колец • 10 января в 17:44
Ответ дляЛЮБА
Так, є різні рецепти. Але вони не мають жодного стосунку до клафуті)
То вже тарт у вас вийшов.
ЛЮБА• 10 января в 17:46
Ответ дляПластилин_Колец
То вже тарт у вас вийшов.
Ну считайте как вам угодно, это не тарт уж точно . Зачем вам чьи-то советы , вы сами все знаете удачи !
Меряю линейкой• 10 января в 17:46
Чизкейк. Сметану отцедить. Получается очень вкусный.
Просто звязда• 10 января в 17:52
Заморозьте ее, потом откиньте. Будет хороший крем-сыр. Потом хоть на крем, хоть на бутерброд.
Губи з філером• 10 января в 18:03
Налісники з сиром залить сметаною з цукром, в духовку.
Сінабони з сметанним кремом. Яблучний пиріг Цветаєвський,там сметана в тісто і в заливку, ну дуже смачно.
автор Пластилин_Колец • 10 января в 18:07
Ответ дляПросто звязда
Я так і зробила, бо вона в морозилці була. Але крем з неї вже ні, бо давно лежала
автор Пластилин_Колец • 10 января в 18:08
Ответ дляЛЮБА
Тарт - пісочний кошик із вершковою заливкою. Чому ви завжди сперечаєтесь?))
автор Пластилин_Колец • 10 января в 18:09
Ответ дляМеряю линейкой
О! А рецепту точного не маєте?
Меряю линейкой• 10 января в 18:32
Ответ дляПластилин_Колец
О! А рецепту точного не маєте?
3 пачки сметаны на марлю и сито на ночь, она получается плотная потом. Дальше готовить как обычный чизкейк: взбить с сахаром, яйцами и ванилью. Основа с печенья или песочного теста.