Просто Фіфа• 10 января в 20:16
Як часто Ви приймаєте душ?
Я скажу чесно - через день. У мене шкіра тіла рук та обличчя настільки суха, а взимку аж до ран (руки можуть бути). І жоден крем не допомагає. І я лінуюсь митись кожен день…
І боюсь що шкіру пере сушу ще більше.
Тримбулька• 10 января в 20:17
Якщо дома, то можу і 3-4 дні не митися, є гігієнічний душ
Зоряний Шлях• 10 января в 20:19
Когда никуда не выхожу, могу и неделю не принимать, но стратегические места мою каждый день.
Забрызжу ядом• 10 января в 20:20
До рождения ребенка 2 раза в день, сейчас я вечером тупо отрубаюсь, поэтому только утром
Королева ганделику• 10 января в 20:25
Зимой ванна раз в неделю, а так моюсь по запчастям 😁, то света нет, то горячей воды и дубак, но я не выхожу часто в люди
тяжкаялюдина• 10 января в 20:26
В холодные времена года 1 раз в неделю. Летом 2, если жарко. Голову мою 2 раза в неделю. Ну и ежедневный для интимных мест. Но я потею не сильно и пот не пахнет, практически.
Мишка-шалунишка• 10 января в 20:27
Спробуйте Крем для тіла Elfa Pharm Atopi Med Пом´якшувальний 400 мл, на нього гарні відгуки
Життє Бентежне• 10 января в 20:37
Вообще, считаю, что оптимально 1 раз в день, если человек не ведёт активный образ жизни.
Для кожи постоянные намывания не полезно, но вечером нужно смыть грязь, пыль и частички всяких вирусов, бактерий, грибов и т.д.,которые носишь на себе.
Но моюсь дважды в день. Утром обычно бегаю, потом необходим душ.
Пишущаяся• 10 января в 20:37
Каждый день. Кожа атопичная, поэтому пользуюсь аптечными гелями и после каждого приема душа аптечный лосьон. Аптечные - это ля рош, биодерма, кераве и т.д. Кожа прекрасно себя чувствует, нет сухости и стянутости, мягкая и гладкая.
Интимная• 10 января в 20:37
Якщо шкіра суха аж до ран - потрібно шукати і вирішувати причину, це не норм. Авітаміноз (А, Е,Д), цукор, печінка, гіпотеріоз….
Пушап Мі мі• 10 января в 20:41
Ответ дляСмайликівна
2-3рази на добу
Вы так успеваете завоняться?
Метелик• 10 января в 20:43
Щодня. Купіть хороший крем для тіла із сечовиною і не будете мати біди. А ще мийтесь не милом, а олією для душа чи гелем( але треба пробувати, я методом проб свій найшла)
Анонім-ка• 10 января в 20:54
Ответ дляЗабрызжу ядом
Сил вам. Спіть, як тільки є можливість. Дитина вдень заснула - кидайте все і лягайте теж. Хоч годинка, але це великий плюс для відновлення організму.
Смайликівна• 10 января в 21:11
Ответ дляПушап Мі мі
Вы так успеваете завоняться?
Ви миєтесь коли завонюєтесь?
буває
Чорнобаївка• 10 января в 21:20
Рано,як є світло,як нема,то каструлю з водою грію,щодня мию голову і на роботу.А ввечері 4-5 р/нед стараюся басейн/зал,то там кисну по годині,баня,люблю це діло.Багато кремами д/тіла мажуся,що б не пересушувати,все гуд.
Чавонадо• 10 января в 21:24
Два рази в день, рано і ввечері .
За потреби і більше .
Завжди дивувало як люди можуть не митись …
За потреби і більше .