Да Щас же• 12 января в 00:37
Питання до україномовних
Відчуваєте повагу до російськомовних українців? А якщо це ваші близькі друзі чи родичі? Чи колеги, з якими у вас завжди були чудові стосунки? Я чомусь ні. Хоча сама ще рік тому була російськомовною. Просто не розумію цих відмазок в стилі будови щелепи і іншої маячні. На мій погляд люди просто не хочуть говорити українською, тому видумують різні причини, щоб виправдати своє небажання.
Тема без підтексту. Питання тільки для завжди україномовних і тих, хто перейшов на українську в різний час.
Сегодня я не я• 12 января в 15:20
Ответ дляГоворю відверто
и ради чего все?
А заради чого грузини, прибалти відмовилися від російської? Щоб не прийшли захищати російськомовних, бо їх вже немає
Вільний митець• 12 января в 15:20
Ответ дляПлету корзинки
Что за басни о специальной справке?) Достаточно было заявления родителей. Ученик освобождался от изучения украинского языка, но должен был отсидеть это время в классе. Ну и что это было за обучение для желающих знать украинский, если пол класса ’освобожденных’ им целый урок мешали. Моя мама как раз преподавала украинский язык в таких вот условиях.
Именно так. Просто по заявлению , потому что НЕ хочу)
Цвіпканя• 12 января в 15:22
Ответ дляЛичко Невеличке
ГОСПОДИ! ДАЙ ЦИМ ЛЮДЯМ РОЗУМУ!
почему то вспоминается, что когда Бог хочет наказать, он лишает человека разума.
Вільний митець• 12 января в 15:25
Ответ дляЭлька-Карамелька
Це ви поставили, російську вона цього не писала
писала, писала, почитайте самий перший пост.
Навіщо нам кацапи, свої розірвуть , оцінять за мову , а не за дії.
Соромно за націю, яка рве зубами своїх же...
Вільний митець• 12 января в 15:26
Ответ дляЛичко Невеличке
ГОСПОДИ! ДАЙ ЦИМ ЛЮДЯМ РОЗУМУ!
яким саме? Тим, що відцуралися від близьких, рідних людей тільки за мову?
Бачу_майбутнє• 12 января в 15:53
Не відчуваю. Бо всі мої знайомі глибоко російськомовні з Сумщини, Харківщини, Донеччини, які хотіли перейти на українську мову перейшли і зараз спілкуються прекрасно.
aljonyshka• 12 января в 15:56
Ответ дляwoman Warrior
Нет, вы утвердили, так что извольте в привести цитаты в подверждение вашей правоты.
Слив засчитан, но впредь котролируйте ваш язык, а то он без присмотра гуляет.
Еще одна, которая свято верит, что даже если все до единого перейдут на украинский, война прекратится.
Да что там, даже не началась бы.
Еще.Понимаю, что сложно вам придется, но может когда нибудь и дойдет.
Что не благодаря таким как я, а благодаря таким как вы, разобщающим общество, видящих в своих же согражданах врагов, начинаются и продолжаются войны.Инструмент разобщения прекрасно работает на такой почве.
И кто тут слабое звено, может когда то и дойдет.
Да что там, даже не началась бы.
Разделяй и властвуй! Сколькими веками проверенный способ))))
ТаЕщеОптимистка• 12 января в 16:19
Ответ дляБачу_майбутнє
А всі ваші знайомі корупціонери на яку перейшли?
Для драки• 12 января в 17:06
Неприязнь испытываю к резко переобувшимся в прыжке. Кто вам раньше не давал разговаривать? А ну не выгодно/ не нужно было.. Ездили в Москву работать.. а теперь строят из себя непонятно что..
Среди моих друзей есть україномовні, но они и раньше такими были..
Фісташкова кава• 12 января в 17:10
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ні, поваги не маю. Бо нездатність вивчити рідну мову- ознака невисоких здібностей.
P.s.: я вчилася в російській школі.
А взагалі , тема для сварки
P.s.: я вчилася в російській школі.
А взагалі , тема для сварки
Ви думаєте, справа у тому, що не можуть вивчити? Більшість тих, хто звик спілкуватися російською, прекрасно володіють українською. Але, оскільки спілкувалися російською з дитинства, продовжують, як звикли. А не тому, що не здатні вивчити.
woman Warrior• 12 января в 17:11
Ответ дляДля драки
Удалено администрацией...
Цвіпканя• 12 января в 17:37
Ответ дляПлету корзинки
Это неправда.
Заявление от родителей должно было быть с указанием серьезной причины. В нашем классе был 1 такой человек. В других классах на паралели - ни одного.
Платье Длинное бальное• 12 января в 17:45
Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, регіональної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками -
караються штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
Швендяю містами• 12 января в 18:00
Я не хочу нічого спільного мати з кацапомордими!
Ці тупі люди мені огидні, вони підтримують ворога - людожера, КАТІВ уераїнсткого народу!
Я тут Живу• 12 января в 18:43
Кухлик
Дід приїхав із села,
Ходить по столиці.
Має гроші — не мина
Жодної крамниці.
Попросив він: — Покажіть
Кухлик той, що скраю.
Продавщиця: — Што? Чєво?
Я не панімаю.
— Кухлик, люба, покажіть,
Той, що збоку смужка.
— Да какой же кухлік здєсь,
Єслі ето кружка!
Дід у руки кухлик взяв
І насупив брови:
— В Україні живете
Й не знаєте мови...
Продавщиця теж була
Гостра та бідова.
— У мєня єсть свой язик,
Ні к чєму мне мова.
І сказав їй мудрий дід:
— Цим пишатися не слід,
Бо така сама біда
В моєї корови:
Має, бідна, язика —
І не знає мови!
Дід приїхав із села,
Ходить по столиці.
Має гроші — не мина
Жодної крамниці.
Попросив він: — Покажіть
Кухлик той, що скраю.
Продавщиця: — Што? Чєво?
Я не панімаю.
— Кухлик, люба, покажіть,
Той, що збоку смужка.
— Да какой же кухлік здєсь,
Єслі ето кружка!
Дід у руки кухлик взяв
І насупив брови:
— В Україні живете
Й не знаєте мови...
Продавщиця теж була
Гостра та бідова.
— У мєня єсть свой язик,
Ні к чєму мне мова.
І сказав їй мудрий дід:
— Цим пишатися не слід,
Бо така сама біда
В моєї корови:
Має, бідна, язика —
І не знає мови!
Капитошечка• 12 января в 19:03
Ответ дляЯ в дамках
Коли вже кацапам дійде, що ущемляти їх будуть завжди
в том-то и ваша беда, что все русскоязычные, которые любили Украину, теперь стали для вас кацапами.
Жінка з перцем• 12 января в 19:17
Ответ дляЭлька-Карамелька
Так. І кожна мова вартує поваги. Але ми живемо в цій державі, ми з нею зазнаємо нападу і живемо у війні. В таких умовах писати і говорити про принципи і колєнолоктєвиє позіціі по відношенню до державної мови - це вже така упоротість, що про яку повагу може йтись? Людина може робити вибір на користь будь якої мови в побуті, але обсирати державну та й ще під час війни можуть лише недорозвинені чи провокатори. Думаєте в Литві чи Естонії немає російськомовних? Думаєте там теж такі як оці задвигають за принципи чи колєнолоктєвую? Мовчки вчать і здають екзамени. Чи в Німеччині доказують,що мають право на рідній російській спілкуватись? Та спілкуйся, але німецьку вивчи, а інакше живи на пособіє, поки його платять. І вчать. Мабуть, в колєно- локтєвой вчать
По-перше, це не я писала про колєнолоктєвиє позиції, як і обсирання. По-друге, принципи можуть бути у людей, що у побуті, у приватних ситуаціях розмовляють іншою мовою і це нормально. Обв´язку що геть всюди державною нема. Навіть закон дозволяє використовувати інші мови за домовленістю сторін.
Жінка з перцем• 12 января в 19:19
Ответ дляDistel
В Німеччині всі узькоязичні аж бігом побігли вчити німецьку мову, а українську вивчити - горлянка не стоїть.
В мене вони викликають огиду.
В Німеччині всі інші приїжджі в чужій країні, тому і вчать німецьку.
Творог для розжига• 12 января в 19:32
Если меня знакомые будут осуждать за язык, я только порадуюсь прекращению общения
Ответ длялаМпочка
Перекличка неадекватів, які пишаються тим, що їх прадідів-бабів, все життя щемили за мову з приходом кацапів на землі, а потім все забирали і вбивали. Сліпі барани, завжли будуть бєкать, що Харьков рускій горад, Днєпр рускій, Адєса, Данєцк. Бо виплодилися і росли при совку, який продовжував промивати мізки. Бо українську мову зневажають і вважають мовою провінції і селюків.
Хто розуміє, той розуміє, говорить українською і не має сумнівів. А потім не дивуйтеся, чого кацапи лізуть в ваші, як ви кажете, рускіє гарада, вважаючи їх своїми.
Для таких гімн по життю - я рускій, я іду да канца
Ага, пишуть, що їм краще китайську вивчити. І там же, що за кордоном ніколи не були.))
Аристократка-тунеядка• 12 января в 19:38
Ответ дляСоветничаю тут
Заради майбутнього України
Удалено администрацией...
Психологічка• 12 января в 19:42
Ответ дляАристократка-тунеядка
Удалено администрацией...
А куди Україна поділася?
Аристократка-тунеядка• 12 января в 19:43
Ответ дляПсихологічка
А куди Україна поділася?
Куда денется, ещё 2/3 как-то барахтается, но на сколько ее хватит? Вы же не пойдете умирать?
woman Warrior• 12 января в 19:46
Ответ дляАристократка-тунеядка
Удалено администрацией...
не задавайте вопросов, которые рушат все представление о мире у некоторых.
Психологічка• 12 января в 19:47
Ответ дляАристократка-тунеядка
Куди Україна поділася?