Княгиня пітьми• 12 января в 14:04

Новус, ускладнення життя покупцям.

Зайшла сьогодні в Новус. У них нововведення, на стікері на розвісний товар прибрали ціну товару та вартість покупки. Спитала у продавця, чи це не помилка, думаю може не вірно простікерували. А ні, не помилка. Каже продавець що з 7 січня так.
От цікаво, чи у всіх Новусах такі нововведення?
А головне, навіщо?
Инста_Богиня• 12 января в 17:45
Ответ дляСвідок Перемоги
Кулінарію беру рідко. Але ціна там висвічується на екрані
Та і як ви вплинете вже на це, коли ви просите 200 гр салату, а вам наклали 280?
Я можу принципово вимагати відкласти лишнє, залежить від поведінки продавчині 😄 і від мого настрою. Ви що думаєте, кожен день вона з ранку до вечора важить ту кулінарію та не знає скільки скільки треба накласти? Ха-ха. Все вона знає, і кидає більше з розрахунком, що покупець візьме і більше.
МамОмужа• 12 января в 17:53
Ответ дляКнягиня пітьми
Питання не кусочку сира на 200 г. От не брала я сьогодні кулінарії. Не знаю як там важать. але припустим ви прийшли за кулінарію. Набрали декілька страв, сиру, мʼяса. І прийшовши на касу офігіваєш.
Авторе, вас можна зрозуміти, всі ми звикли до комфорту і хочемо, щоб було зручно і швидко.
Але реалії інші, ми катимось у велику економічну кризу, плюс накладеться ще світова криза. Ціни ростуть швидко, супермаркетам треба тримати окремих людей, щоб вони ці всі цінники на ВСІ товари переклеювали...
Я на днях прийшла в аптеку низьких цін, а там на жодному товарі немає ціни. Питаю - а чому у вас цінників немає? а продавець каже, що ціни змінюються кожен день, вони не встигають їх друкувати і тепер товари без цінників будуть. Якщо цікаво - питайте на касі вартість... або у додатку Таблеткі.юа.
Мне без сахара• 12 января в 17:55
Ответ дляЛепетун
Недавно сметана попалась уже 280 г ,падлы .
Йоперный балет...
500 потом 450 потом 380 потом 350 и теперь уже начинают по 280 гр...
Малинка• 12 января в 18:00
Ответ дляРеанимация
А если 340 и 770?
3.5*7.7~27 уже не так удобно
3 на 8 умножьте и приблизно сориентируетесь
МамОмужа• 12 января в 18:02
Ответ дляЛепетун
ага, я нещодавно творог взяла в упаковці як 400-350 грн. Дивлюсь, а там 200 грам!!! я в шоці, ну навіщо закос під великі пакети робити... і ціна 55 грн.
Лепетун• 12 января в 18:03
Ответ дляМамОмужа
Капец 🤬
Мне без сахара• 12 января в 18:05
На сири бачила таке в новусі.
А на ковбаси взагалі дурдом - там за палку ковбаси, там за кг. Стоїш і читаєш ці цінники щоб зрозуміти що вигідніше взяти.
МамОмужа• 12 января в 18:06
Ответ дляСосиска_Втесте
Я вчера купила яйца перепелиные, а там посредине 2 штук нету))) а выемки есть. Я уже думала как так получилось - вроде запечатаны были. А нет - уже в упаковке не 20шт, а 18)))
ахахахах бля... це взагалі генії маркетингу))))
але насправді прикро, що маркетологи йдуть на будь-які хитрощі, щоб стимулювати продажі, а у людей банально грошей немає
Лапка• 12 января в 18:19
Ответ дляУгадайс
Фигня якась, зачем такое делать
Цены растут каждый день, что б не переклеивать стикер
Губка Боб• 12 января в 18:20
Ответ дляКнягиня пітьми
Може є хто працює в цій мережі і може пояснити. НАВІЩО таке робити?
У продавця був крик душі, коли запитала.
Для того, чтобы покупатели не шарахались от стоимости, а брали товар.
Губка Боб• 12 января в 18:24
Ответ дляЛепетун
Скоро будет 225 г, 115, 55 г ) Пзц, конечно.
Сирожено_пирожено• 12 января в 18:25
Ответ дляПи Пи Пилюля
Зачем - потому что не успевают эти стикеры-наклейки менять на товаре
Во всех ли? Да, будет во всех так
а зачем их менять?
Я тут Живу• 12 января в 18:29
Ответ дляСвідок Перемоги
Ціна є поруч. Невже важко помножити 200 гр на 300 грн?)
Я думаю просто так часто змінювати цінник незручно ,як курс росте .Продавців мало .
зона_комфорта• 12 января в 18:31
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ну це й робиться із розрахунку, що людина або не знайде потрібну ціну, або не захоче її шукати, або подивиться не туди, або не захоче нічого рахувати. А потім на касі все одно оплатить, хоча ціна може бути неприйнятною.
Розраховують на одне, а отримують перекличку поміж касами ’охорона -відмінити позиції’.
месяцкие• 12 января в 18:31
Мені не важко порахувати, але це хитрість. Принципово б взяла шт 10 і на касі, пробивши, залишила 1, а інші - нехай назад несуть.
Лінива, не каюсь• 12 января в 18:33
Ответ дляПи Пи Пилюля
Есть цена за кг. Считать 🤷🏻‍♀️
Очень часто ценник не там где товар.
Я сегодня молча взяла то что захотела, а потом на кассе самообслуживания выбирала подходящее по цене.
Консультант знатно офигела делая штук 10 отмен,
но мне глубоко пох.
Думаю, что втрой раз она офигела когда относила товар в зал.
Розвідка Маші• 12 января в 18:34
Не люблю новус, часто у меня там приключения.Их ценник нужно внимательно изучать. Бывает, написана цена (приятная), а она ’до такого то числа’.
А бывает вообще написана одна цена а на кассе - другая. Моя знакомая очень категоричная, звала администратора и требовала продать ей товар по той цене, что на ценнике. У меня так не вышло. Мне сказали: ’ооо, это старый неактуальный ценник, сейчас девочки поменяют’.
А ещё раз на самокассе контролирующая сотрудница выхватила у меня пакет картошки с криками, что я вывесила не по тому коду, эта дороже. Унеслась с пакетом в овощной отдел проверять. Сказала ждите, будем делать отмену. Выяснилось, что таки я все правильно взвесила. Даже не извинилась, что мне пришлось ждать
Безлім на все• 12 января в 18:45
Кто знает, как расплатиться в аптеке зимней тысячей, если в телефоне нет NFS?
В аптеке подорожник сказали делать физическую карту, но приват такого не делает.
Чарівне зіллячко• 12 января в 18:48
Ответ длязона_комфорта
Ну, не завжди так. Якщо покупець чоловік, то практично завжди все ж купить:)
Ума Палата• 12 января в 19:01
Ответ дляПи Пи Пилюля
Во всех ли? Да, будет во всех так
А чому це змінювати ціну на вже отриманий товар?
Постачальники відвантажують сир - є видаткова накладна на прихід, офіційна, з ПДВ. Навіть якщо на наступну поставку ціна змінюється, то мережа ж цю першу поставку отримала по нижчій ціні.
І цікавий факт, фіг ти зміниш так швидко ціни для мереж. Потрібно завчасно попереджати, офіційно. Коли попереджаєш, то вони ще бігом збільшують замовлення на той перехідний період по старій ціні. І ти змушений по договору відвантажувати.
Так що не змінюються прям в один день через день ціни на всі продукти. Це брехня.
ТихоЯ• 12 января в 19:02
У них еще цена курицы в пачке указана за 100 гр., а не за всю пачку. Раньше такого не было. Скорее всего это все делается для того что бы люди с ума не сошли от реальных цен.
Мядуза аля моргонер• 12 января в 19:02
Ответ дляСвідок Перемоги
Тоді доставайте телефон і рахуйте.
Ви якась тупа. А песіонерам як ???.
Файно Замало• 12 января в 19:06
Ответ дляБезлім на все
Купіть на сайті аптеки самовивозом
Лінива, не каюсь• 12 января в 19:07
Ответ дляБезлім на все
Замовити онлайн і одразу сплатити.
Тільки так
АБВГДейка• 12 января в 19:11
Ответ дляМамОмужа
Дотримуватися базового елементарного законодавства у сфері торгівлі, це не про комфорт, а про необхідність. Кругом світова криза, а такий бардак тільки в Україні.
МамОмужа• 12 января в 19:13
Ответ дляАБВГДейка
Світова криза ще не настала, почекайте.

Дотримуватись законодавства можна, тільки тоді знов ціна товару зросте. Ви що вибираєте - вищі ціни чи товар поряд з цінником?
Залатавая• 12 января в 19:13
Ответ дляКоролева краси
Это просто этим додикам нервы не трепали. Я в сильпо через раз с таким сталкиваюсь: на ценнике одно, на кассе +30%. Зову админимстратора, и говрю что хочу купить по цене на ценнике, они морозятся и говорят значит не покупайте вообще, я говорю ’нет, куплю по цене на ценнике или вызываем полицию’ - возвращают деньги из кассы налом мигом.
Но я за чеком слежу, особенно когда там пара тройка тысяч и незаметно.

Коснись мне такой сыр попался - понесу на кассу пять и по четверым сделаю отмену, если не понимают, что есть пенсионеры, слабовидящие, уставшие и прочие люди которым некогда стоять с калькулятором. А вообще в споживчу службу можно обратится, там любят задрачивать проверками.
Вони вам готівкою повертають різницю в ціні?

На рахунок цього нововведення в новусі, думаю це не законно, має бути вказана вартість товару
Prervana• 12 января в 19:21
Ответ дляПригощаю кашею
Чого я маю прикидати? Має бути цінник, тим паче товар вони вже розфасували, це не кусок сиру 10 кг
Проблема в том, что поставщики меняют цену на товар. При стремительном росте курса доллара смена цены может происходить и несколько раз за день. Они офигеют перепаковывать эти нарезки, если на каждой указать цену. А по закону вы имеете право купить товар по указанной на стикере цене. Когда у них на кассе пробивается новая цена, а ценник со старой - вы зовете администратора и покупаете товар по старой. Разницу потом оплатит смена, которая лажанула с выкладкой товара и ценниками.
Вот они себе жопу и страхуют
Королева краси• 12 января в 19:28
Ответ дляPrervana
Вот они себе жопу и страхуют
Пусть эти риски для подстраховки их жоп закладывают в цену сразу и делают переоценку не 2 раза в день, а 2 раза в неделю. Я работала с ценообразованием розницы, не продукты правда, а канцелярия, тоже цены из-за курса скачут безбожно, программой устанавливали похибку в плюс или минус, что бы ценники не менять каждый день.
А это политики откровенного на*бательства покупателя: сначала найди правильный ценник на товар, потом калькулируй, а на кассе всеравно узнаешь что ценник уже устарел, в базе цена другая. Почему то в пользу покупателя никогда так не работает.
Поторописька• 12 января в 19:35
задрали, твари. намахалово сплошное. 278 г сметаны и 756 г масла. торт рошен 730 г. просто твари.