Советчица Года• 11 января в 02:38
Можно ли сделать мумию с покойного родственника и оставить дома?
При условии, что она вонять не будет
Два-три тижні і фсьо• 11 января в 09:14
Ответ дляСоветчица Года
Почему поехало, приятно когда родственник дома
Это для вас передача,делал кукол из трупов
Творю чудеса• 11 января в 10:05
Ответ дляВельшановна
Капець і ніхто не перевірив, що з нею? Люди геть вже не люди, чи що?
Можете приїхати. Якщо вона поїхала кудись, то її прокльони і піз..й від неї будете самі отримувати. В поліції знають, але на приватну територію хто має право зайти. То ж не бабуля.
Панна Кота• 11 января в 10:17
Це кримінальна відповідальність. Стаття 297 ККУ, наруга над тілом померлого.