Скользкая• 11 января в 09:32
Дивні стосунки мами. Як таке називається?
На початку війни, мені було 12 років, мамі 36, ми поїхали у Німеччину, особисто я пробув там лише півтора роки, більше там бути зміг. Наприкінці 2023 повернувся в Україну до бабусі. Живу з нею. Мама залишилась в Німеччині, знайшла собі якогось німця, який її старше на декілька років.. станом на 2025 рік вона бачила мене вживу двічі. Перший раз вона приїжджала на тиждень влітку, коли в мене був день народження, і ще на тиждень взимку на новорічні свята, телефонуємо ми один одному лише раз на тиждень, якщо повезе. Я сам живу з бабусею пенсіонеркою. Вона там з німцем, я не знаю що це за стосунки, але про нього вона не розповідає, але з соц мереж бачу, що вони досить часто проводять час разом. Що це за стосунки? Хто він для неї?
Я-ваш шанс• 11 января в 10:21
Ответ дляПрестидижитатор
Та ви що, він тільки з бана вийшов.
Це не підліток, а дорослий мужик.
Та я в курсі. Пасеться постійно на форумі. Дрочер, у якого немає грошей щоб жінку пригостити кавою. То хоч тут почитає і подрочить. Як тільки розбанюють - так і йде лавина із його дебільних тем під різними приводами.
Бабайко• 11 января в 11:01
Это сестра мамы-гуляки типа пишет. Вы ж раньше от своего имени жаловались.