Скользкая• сегодня в 09:32
Дивні стосунки мами. Як таке називається?
На початку війни, мені було 12 років, мамі 36, ми поїхали у Німеччину, особисто я пробув там лише півтора роки, більше там бути зміг. Наприкінці 2023 повернувся в Україну до бабусі. Живу з нею. Мама залишилась в Німеччині, знайшла собі якогось німця, який її старше на декілька років.. станом на 2025 рік вона бачила мене вживу двічі. Перший раз вона приїжджала на тиждень влітку, коли в мене був день народження, і ще на тиждень взимку на новорічні свята, телефонуємо ми один одному лише раз на тиждень, якщо повезе. Я сам живу з бабусею пенсіонеркою. Вона там з німцем, я не знаю що це за стосунки, але про нього вона не розповідає, але з соц мереж бачу, що вони досить часто проводять час разом. Що це за стосунки? Хто він для неї?
Дуже дуже вумна• сегодня в 09:34
Админы, примите в штат норм троллей, а не вот это вот всё...
Анонимус Я• сегодня в 09:37
Немец с которым она общается, это просто человек для её личной души, а Вы ревнуете, потому что что обделены вниманием матери.
Пора взрослеть автор
Скользкая
• сегодня в 09:37
Ответ дляАнонимус Я
Пора взрослеть автор
Це друг?
Шалена невинність• сегодня в 09:42
Ответ дляСкользкая
Там немає інтиму?
Есть. Такой, я, я, дас ист фантастиш. И шо?
Маю рацію• сегодня в 09:49
Ответ дляХуАнита
По тексту видно писал взрослый человек
Не тот пошел нынче тролль
Тут работать - себя не уважать.
Губки-уточкой• сегодня в 09:49
Ответ дляСкользкая
Там немає інтиму?
Вам це хвилює? Поговоримо про це?
Скользкая
• сегодня в 09:50
Ответ дляГубки-уточкой
Вам це хвилює? Поговоримо про це?
Давайте
Губки-уточкой• сегодня в 09:50
Ответ дляСкользкая
Давайте
Записуйтесь на прийом. Оплачуйте послуги. І поговоримо.
Престидижитатор• сегодня в 09:53
Поважний троль. Спочатку порахуйте. Якщо мамі Було 36, то бабуся була ще в предпенсійному віці. Не просто пенсіонерка, а працююча предпенсіонерка. Ви в своїй історії пропустили цю гілку обговорення.
Зліпок ступні• сегодня в 09:57
Ответ дляСкользкая
Там немає інтиму?
Деточка, ты с уо? Косить под 16летнего у тебя ну очень плохо получается
Дама-мадама• сегодня в 09:58
Ответ дляСкользкая
Це друг?
Каникулы заканчиваются, портфель уже сложил?
Зліпок ступні• сегодня в 09:59
Ответ дляПрестидижитатор
А что не так с бабушкой?
Я Головна• сегодня в 10:03
мамка занимается своей личной жизнью, шпилит ее ваш немец. а ви как нибудь там сами в Украине сбабушкой протянете
Я-ваш шанс• сегодня в 10:08
Ну-ну
Підліток пише про маму в розділі ’Теми для дорослих’.
Адміністратори, прошу забанити автора.
Підліток пише про маму в розділі ’Теми для дорослих’. Адміністратори, прошу забанити автора.
Престидижитатор• сегодня в 10:08
Ответ дляЗліпок ступні
А что не так с бабушкой?
Легенда не ліпиться. В Совку було дуже не популярно мати дітей після 25 років.
Престидижитатор• сегодня в 10:11
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ну-ну
Адміністратори, прошу забанити автора.
Та ви що, він тільки з бана вийшов.
Це не підліток, а дорослий мужик.
Зліпок ступні• сегодня в 10:12
Ответ дляПрестидижитатор
Моя одна бабушка родила второго ребёнка в 37. Вторая третьего ребёнка родила в 43. Бабушка мужа родила третьего в 36. Они не подозревали о вашем не популярно
Престидижитатор• сегодня в 10:14
Ответ дляЗліпок ступні
Ви не бачите що це троль? Його легко впізнати.
Зліпок ступні• сегодня в 10:15
Ответ дляПрестидижитатор
Конечно вижу. Только дело не в возрасте бабушки
Престидижитатор• сегодня в 10:16
Ответ дляЗліпок ступні
Тема про бюстгалтер теж його. І про піжаму теж.
Зліпок ступні• сегодня в 10:17
Ответ дляПрестидижитатор
Victoria´s secret у кого бюстгалтери 38 D або 100 b? Эта? И что тут трольного?
Престидижитатор• сегодня в 10:17
Ответ дляЗліпок ступні
інша