курасаны• 11 января в 14:12
Оренда. Хто оплачує повірку лічильників води?
Добрий день. Так сталось, що я знімаю житло ,вперше. Прийшли з водоканалу та зробили повірку лічильників води, сума повірки врахована в платіжки. Хазяї морозяться - ось сума, плати. Я проживаю тут 6 місяців. Так хто таки платить за лічильники?
Тролю як можу• 11 января в 14:15
Скинете им эту тему почитать.
мы хозяева и мы платили сами, и делали все тоже сами, извиняясь за неудобства
Доставучая• 11 января в 14:16
Удобно устроились хозяева. И это только начало. Конечно, это их проблемы и им за это платить
Тролю як можу• 11 января в 14:16
А вообще такое жилье надо менять и есть подозрение, что расстаться будет не просто.
Все захотят на вас переложить. Так что читайте много тем, вбейте в поиск ’ квартиранты’ и вооружайтесь знаниями
курасаны
• 11 января в 14:16
Ніби і люди непогані, але як стосовно грошей, ну вибачте, щурі. Скидає платіжки за комуналку, навіть комісію свою враховує, бо платить з кредитки. Кажу, давайте я буду платити з моно,а вам звіт, в мене нема комісіїї - ні!
Розумію, що моя розповідь якась про дрібниці, але я з дитиною виїхала і тупо живемо на те що за душою є. То і рахую ці дрібниці.
Вічний двигун• 11 января в 14:17
Конечно хозяин.
У меня сестра пускала жить в свою квартиру только за оплату коммунальных девиц, сестер её знакомой, так платила я и ждала проверяющих (сестра не в городе была).
курасаны
• 11 января в 14:18
Ответ дляТролю як можу
Та я давно зрозуміла що за останній місяць я ті кошти фіг заберу(.
Тролю як можу• 11 января в 14:18
Ответ длякурасаны
ну мне скидывали деньги, я не брала за комиссию. то есть получала меньше.
это мои проблемы. иначе это должно быть указано в договоре.
Вічний двигун• 11 января в 14:18
Вы б погуглили. Есть свежие статьи, где четко расписано, кто и за что платит при аренде и сдаче.
freedom_2015• 11 января в 14:18
Ответ дляМиззери
Хозяева должны оплатить
А это разве платно ?
від 350 до 1000 ,звісно платно
курасаны
• 11 января в 14:19
Ответ дляВічний двигун
Конечно хозяин.
Якби я жила суто за комунальні, то я таке питання і не підняла. А так, оренда на Західній Україні, за 5 тис тут нічого не знаяти. Усе від 10 і вище.
курасаны
• 11 января в 14:19
Ответ дляМиззери
Хозяева должны оплатить
А это разве платно ?
400 грн за 1 лічильник, повіряли 2шт.
Одні думки• 11 января в 14:19
Ответ дляВічний двигун
Шкода лише, що це не є обов´язковим до виконання.
ЦібаФу• 11 января в 14:21
А в договорі ви за що платите? Скоріш за все оренда та комунальні. А повірка лічильника це не комунальні, а планова витрата яку несуть господарі житла. Ви як орендар краще б відмовились від повірки. До мене приходили робити повірку коли я була закордоном, чоловік відмовився, він не займається комунальними то для чого йому туди лізти, сказав що квартирант і вони пішли.
Тролю як можу• 11 января в 14:22
Ответ длякурасаны
ну так вот, автор, моя дорогая.
послушайте старую перечницу, сьевшую пуд соли с недобросовесными квартирантами, с которых фиг чего выбьешь ( пока не прошла все грабли, что смогла)
Часто решением вопроса будет не совсем легальный подход, как бы это ни звучало.
печально, но иначе у нас не работает, правильно - не сдвигается
поэтому- читайте темы))
особенно в вашем случае мне нравятся ситуации, когда хозяева не находят холодильника и стиралки, скажем. но залог остается у них, да.
ну креветки в карнизах- вообще классика.
ну и вас уже не должно быть на месте
поэтому- читайте темы))
ну и вас уже не должно быть на месте
курасаны
• 11 января в 14:22
Ответ дляОдні думки
Я би на вашому місці нікого б не пускала без згоди власника.
вона сказала щоб пустила, наполягла щоб поставили саме її лічильники, нових ні. Представник казав що вони старі дуже , нові треба. Ну я сказала що я не хазяйка і отримала чітку вказівку тільки свої назад.Тобто вони знали за повірку, але ось пришла смс з квитанціями, я запитала тут повірка врахована?
Повний ігнор. Вже 2 години чекаю відповідь.
Колишня муза• 11 января в 14:23
Ответ длякурасаны
400 грн за 1 лічильник, повіряли 2шт.
Вам треба було перезвонити власниці коли прийшли з водоканала
Тролю як можу• 11 января в 14:24
Ответ дляКолишня муза
хозяйка сама должна была решать этот вопрос, а не квартирантка. и встречать водоканал тоже.
мой муж драпал с работы наперехват, аж гай шумив
Одні думки• 11 января в 14:25
Ответ длякурасаны
Тобто власниця навіть ще не озвучила своєї позиції щодо цього?
Вихідний день, вона не зобов´язана вам одразу відповідати.
Щодо оплати- по справедливості має платити вона. Може, вона й не відмовляжться.
Нічна ненажера• 11 января в 14:24
Я вам розповім як це відбувається. Якщо власник сам привезе до водоканалу лічильник, то повірка буде безкоштовна. Якщо викликає на дом, то це платно. І це обирає хозяїн. Тобто вони самі спростили собі життя, наклавши на вас цей обовʼязок. Повірка лічильника води проходить один раз на пʼять років. Ви точно тут ніяким боком не причетні.
курасаны
• 11 января в 14:25
Ответ дляТролю як можу
ну так вот, автор, моя дорогая.
поэтому- читайте темы))
ну и вас уже не должно быть на месте
поэтому- читайте темы))
ну и вас уже не должно быть на месте
Ой, я дуже вдячна що зняла, вивезла дитину з прикордоння. Мовчу що квартира уся на скотчі та клею. Я багато чого не дозволяю дитині чіпати, бо воно тупо відвалюється. То я думаю що всі оці дрібниці,які тримаються на чесному слові ляжуть потім на мене.
Колишня муза• 11 января в 14:25
Ответ дляТролю як можу
Ну так. Надо было звонить и уточнять .
курасаны
• 11 января в 14:26
Ответ дляКолишня муза
Вона в курсі була, планувала прихід їх, попередньо узгодивши час зі мною. Все вона знала.
Одні думки• 11 января в 14:26
Ответ длякурасаны
1) Ви мали це все фотографувати
2) не треба було надовго знімати те, що вам не подобається.