Сон і дрімота• сегодня в 08:26

Есть ли женщины, которым никогда не дарили айфоны, Дайсоны и пр?

Ну или вообще дорогие подарки? Это из-за того, что женщины такие, или мужчины не те попадались?
Показушница• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
а подарки по поводу и без плохо?
Норм, але не головне.
Пекельнi Борошна• 1 час назад
Ответ дляПоказушница
Норм, але не головне.
так речь же об этом в теме, насколько я поняла.
Показушница• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Відсутність подарунків - це не про бідність, жлобство, поганого чоловіка, тощо. Це просто такі люди.
палка-копалка• 1 час назад
Ответ дляКузякин
Вы беззубая были?
Это цена циркониевых коронок на все видимые в улыбке зубы)
Пекельнi Борошна• 1 час назад
Ответ дляПоказушница
возьму себя например
кто ближе - внимательный, заботливый или жадный скряга - будь выбор, первый выигрывает
1 тебе надо фен - давай купим
2 стопе... а сколько он стоит, а что делает за такие деньги, ты с ума сошла, вот нашел за 800 грн не хуже
банальные примеры
в первом варианте - я счастлива, обцеловываю его
во втором - надута, обижена
Цирк на дроті• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
а подарки по поводу и без плохо?
чудово - неодмінно
але і без подарунків кохання і турбота прекрасно живуть. в других вимірах щастя)
Бентливуман• 1 час назад
Ответ дляПоказушница
Ні, а погано, коли з юності до них п´явки присасуються.
Щоб він годував свою сімʼю ? Дитину і жінку? Що в цьому поганого? Щоб він їх годував, взував, возив на відпочинок і забезпечив гарне життя?
Він повнолітній був чоловік, який женився і планував дитину, взяв на себе зобовʼязання!
Цирк на дроті• 1 час назад
Ответ дляБентливуман
Я була молодше його
і що? він пахав, ви не працювали
ЗдесяЯ• 1 час назад
Ответ дляБентливуман
А ви знаєте, поки я жила з чоловіком, я його крутила на гарне життя. Ми купили машину, я не працювал( дитина ще була маленька і хворів часто, батьки далеко), їздили за кордон по 2-3 рази в рік , айфони і тд. То понятно.
Коли ми розлучились, він опустився, трохи його життя побросало. Потім женився на жінці, яка любить його і «такого». Вона його утримує, він не працює. Його батьки їм купили квартиру, бо він взагалі лапки склав. В мене взрив мозку як таке може бути. Людина яка заробляла на сімʼю, повністю забезпечувала ще з 20+ років, був класним спеціалістом і тд. Став таким
Ну чоловікам з нинішніми жінками жити легше. Тільки мені цікаво, якщо жінка все може сама, то нащо той баласт) Не утримувала б його, то жила б ще краще.
Свекруня• 1 час назад
Мне никогда ничего не дарили. Муж бедный, и я тоже. Еле еле по 15 тыс грн зарабатываем
Цирк на дроті• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
возьму себя например
1 тебе надо фен - давай купим
банальные примеры
во втором - надута, обижена
є ще третій варіант. пішла сама заробила і купила
і не трепиш нерви собі і йому через такі дрібниці))
Показушница• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
возьму себя например
1 тебе надо фен - давай купим
банальные примеры
во втором - надута, обижена
Так це ж не подарунок, це покупки просто поточні. Я на вихідних сказала, що мені треба в брокард. Чоловік терпіти не може тц, сказав - ок, ми тебе підкинемо, а самі десь потусимо. Я десь півтори години походила, побродила по тц, закрила свої питання, купила, що хотіла майже на 14 тис, викликала своїх хлопців, вони мене забрали, чоловік не вмішується в такі питання, не пропонує щось дешевше, чи інше, просто він не любить все це. Якби не я, він би голий, босий ходив.
Показушница• 1 час назад
Ответ дляБентливуман
Мені шкода таких дурненьких хлопчиків, як і дівчаток. Які діти в дітей?
Цирк на дроті• 1 час назад
Ответ дляБентливуман
він-він-він...
а що ВОНА в форматі функціонування сім´ї?)))
Показушница• 1 час назад
Ответ дляЦирк на дроті
він-він-він...
Сісі-пісі
ЗдесяЯ• 1 час назад
Ответ дляПоказушница
Тепер ніхто не присмоктуєтьмя і він на дні. Як нинішня жінка не зовсім дурна, то покине і залишиться і далі на дні. Дійсно б хотіли такої долі для власного сина?
Показушница• 1 час назад
Ответ дляЗдесяЯ
Ви з нього всі соки висосали в юності. А зараз заздрите його простому щастю. З вашого опису він далеко не на дні.
Я хотіла б своїм дітям - доньці і сину бути щасливими. А щастя у кожного своє.
Цирк на дроті• 1 час назад
Ответ дляПоказушница
Сісі-пісі
уті_бозє_мой..)))))))))
Конфиденциальность• 1 час назад
Ответ дляЦирк на дроті
ги))) прикольний чувак.

цікавості заради - як вони живуть нині?

п.с. і ви праві абсолютно - для кожного своє щастя і для кожного свої мірила норми. Вам не ок, подрузі ок
Да так и живут - все пополам. Ну, цветы, правда, на праздники научился дарить)))
Цирк на дроті• 1 час назад
Ответ дляПоказушница
Ви мені подобаєтесь в ваших висловлюваннях!
Сподіваюсь з такою мамою діти будуть щиро щасливі!
Цирк на дроті• 1 час назад
Ответ дляКонфиденциальность
певнот колись створю тему з питаннями про пополам - тобто роздільний бюджет. бо взагалі не шарю як воно оте працює
Слобожаночка• 1 час назад
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Таких женщин большинство. Простых смертных с такими же мужчинами. Неужели Вы думаете, что среднестатистический мужчина со средней для Украины зарплатой 15-25 тысяч грн может дарить дорогие подарки?
Цирк на дроті• 1 час назад
Ответ дляСлобожаночка
фото
ну...))) то може це і є ілюстрація абсолютного щастя окремо взятих двох людей?)))
Слобожаночка• 57 минут назад
Ответ дляЦирк на дроті
Щастя закінчується коли виходить нова модель айфона, а кредит за старий ще не погашений. Жити так роками і зберігти психічне здоров´я, мені здається не можливо
Поліпривіт всім• 57 минут назад
Не дарили айфоны и дайсоны. Только авто, дом в Европе и две квартиры по близости.
Цирк на дроті• 56 минут назад
Ответ дляСлобожаночка
а хз
мене жаба задаваить той айфон за такі гроші купити... тому не знаю

просто допускаю що комусь щастя в наявності айфона... навіть за кредитні гроші.
Цирк на дроті• 55 минут назад
Ответ дляПоліпривіт всім
по мірилам Порадниці без дайона і айфона ті ваші будинки в Європі - то ніщо))))
Показушница• 55 минут назад
Ответ дляЦирк на дроті
Чим далі від мами - тим щасливі- і діти, і мама
Поліпривіт всім• 54 минуты назад
Ответ дляЦирк на дроті
Та пофиг. У меня хороший тел, айфон мне не нужен. И феном не сушу волосы, очень редко, мне он не нужен
Показушница• 54 минуты назад
Ответ дляЦирк на дроті
Подивіться блогерів з Швеції, дуже цікаво