Свекруня• 11 января в 14:40

Что сделать с суховатым бисквитом, чтобы превратить его в нормальный десерт

а не выбрасывать?
Король дивана• 11 января в 14:41
Я бы его пропитала сиропом+можно с алко), потом поламав на куски, залила сметанным кремом
Жена_КотораяСтена• 11 января в 14:41
Пропитать , что собираетесь готовить ?
Идеальная оптимистка• 11 января в 14:42
Сметанный крем и пропитка
Борисфенка• 11 января в 14:42
Намочити в каві, зробити крем - буде тірамісу.
Липка-прилипка• 11 января в 14:43
Пропитайте его
ДолькиКабана• 11 января в 14:43
Пропитка, я люблю з апельсина і крем ганаш з темного шоколаду.
Липка-прилипка• 11 января в 14:44
Ответ дляБорисфенка
Тирамису курильщика)))) Но от вас я другого и не ожидала, искперд во всем)
Крем для арбуза• 11 января в 14:44
А какие вы рассматривали варианты, автор? Потому что, ответ на поверхности.
Борисфенка• 11 января в 14:45
Ответ дляЛипка-прилипка
Порадьте щось краще.
Так, я багато знаю і вмію, чого і вам бажаю
Липка-прилипка• 11 января в 14:46
Ответ дляБорисфенка
Порадьте щось краще.
Уже посоветовала) Как ваше программирование? Преуспели?
Борисфенка• 11 января в 14:47
Ответ дляЛипка-прилипка
Зійшла з дистанції, хай молодь дерзає. Театр створила.
Снідаю авокадо• 11 января в 14:48
Весь бисквит надо пропитывать. Странный вопрос..
Продаю витрішки• 11 января в 14:54
Пропитываю соком
Я такая наивная• 11 января в 14:59
Бисквит смазать сметанным кремом с сахаром, хорошо пропитает.
Или прочитать молоком, сверху- крем.
Ганцю в кєдах• 11 января в 15:00
Разведите сгущенку водой то чат видал
На привозе• 11 января в 15:10
Ответ дляЛипка-прилипка
А з чого по Вашому роблять савоярді? Савоярді це і є висушений бісквіт. Чого Ви на людину накинулись, якщо самі не в темі? І так, для тірамісу не обов´язково треба сухий бісквіт, можна робити з будь якого.
На привозе• 11 января в 15:12
Найкраща пропитка для бісквіту це середньої крепості заварений чай з додаванням пари ложок алкоголю. Без цукру.
Липка-прилипка• 11 января в 15:21
Ответ дляБорисфенка
Это было очевидно, что не потяните.
Замурмишка• 11 января в 15:22
Бісквіт і є сухим - ніхто ж його так не їсть)) Він сухий завжди, особливо класичний, бо в ньому нема жиру. Але ж його завжди просочують або комбінують з кремами та іншими рідкими наповнювачами. Бісквіт - це основа, а не готова страва
Трактор Віка• 11 января в 19:24
Досушить і на тістечко картопля використати