Перекус беру завжди• вчера в 17:27
Ваш зимний фаворит в выпечке
Осенью хитом у детей был сливовый пирог и тертый яблочный с крошкой. А зимой апельсиновый кекс. Какие рецепты у вас в ходу сейчас? Если кто тоже готовит влажный апельсиновый кекс, какой у вас рецепт? У жипити спросила вроде вкусный, но может добавить нужно чего то...
Трільчиха• вчера в 17:34
Горіхова ґата - її навіть на подарунки печу, в гарні коробочки кладу і всім подобається. А найпростіше і найшвидше для мене - це пиріг зі смородиною і сметанною заливкою. В ідеалі б з вишнями, але їх нема, а смородини багато в морозилці - теж смачно виходить. Кекс би теж хотіла навчитись смачний безпрограшний пекти, але лимонний, з кислинкою, мокренький, з глазур´ю
Перекус беру завжди
• вчера в 17:37
Ответ дляТрільчиха
Підкажіть рецепт гати? Виглядає як пахлава. Це грецькі горіхи?
наКоблучках• вчера в 17:45
Ответ дляТрільчиха
дайте будь ласка рецепт пиріга зі смородиною і сметанною заливкою.
Мавка• вчера в 17:46
Ответ дляТрільчиха
Это у вас такие вазоны, стилизованные под кружки или таки кружки)?
Трільчиха• вчера в 17:57
Ответ дляПерекус беру завжди
Просто порізана такими ж ромбами) Вона дуже смачна. Тісто зверху і знизу хрустке пісочне, а всередині начинка така горіхова, пружна. Пахне вона неймовірно.
Тісто:
150 м´якого масла
2ст л цукру
Ванільний цукор
Сіль
150 сметани будь-якої жирності грію в микрохвильовці до теплого+ соди пів ложечки розмішати в теплій сметані
250 борошна
Тісто ділимо на дві частини, розкачуємо тонко на пергаменті (можна підсипати борошна, бо тісто липкеньке)
Начинка:
75 борошна
75 масла натерти на терку
120 цукру, ванільний цукор
200 мелених смажених волоських горіхів
Кілька ложок рому (або лікер якийсь чи коньяк). Розкладаєте начинку рівномірно, накриваєте тістом, жовтком змащуєте, виделкою можна візерунки чи лінії поробить, проколи. Після випікання головний секрет - зразу після духовки змащуєте масло+мед, в ідеалі гречаний. Небагато, по чайній ложці того і того, але він дає глазур, блиск, аромат. Ще теплим або гарячим нарізати гострим ножем, бо тепла вона м´яка, а тоді вже рівно не наріжеться
Тісто:
150 м´якого масла
2ст л цукру
Ванільний цукор
Сіль
250 борошна
Начинка:
75 борошна
75 масла натерти на терку
120 цукру, ванільний цукор
200 мелених смажених волоських горіхів
Перекус беру завжди
• вчера в 17:59
Ответ дляТрільчиха
Тісто:
150 м´якого масла
2ст л цукру
Ванільний цукор
Сіль
250 борошна
Начинка:
75 борошна
75 масла натерти на терку
120 цукру, ванільний цукор
200 мелених смажених волоських горіхів
Тісто:
150 м´якого масла
2ст л цукру
Ванільний цукор
Сіль
250 борошна
Начинка:
75 борошна
75 масла натерти на терку
120 цукру, ванільний цукор
200 мелених смажених волоських горіхів
Дуже дякую. Виглядає ну дуже смачно.
Перекус беру завжди
• вчера в 18:04
Ответ дляТрільчиха
Тісто:
150 м´якого масла
2ст л цукру
Ванільний цукор
Сіль
250 борошна
Начинка:
75 борошна
75 масла натерти на терку
120 цукру, ванільний цукор
200 мелених смажених волоських горіхів
Тісто:
150 м´якого масла
2ст л цукру
Ванільний цукор
Сіль
250 борошна
Начинка:
75 борошна
75 масла натерти на терку
120 цукру, ванільний цукор
200 мелених смажених волоських горіхів
Ще є питання. А де ви мелете горіхи? Ножем чи?
Трільчиха• вчера в 18:03
Ответ дляМавка
Це старі кружки, десь надщербнуті чи ще щось. Прошу чоловіка дірку внизу просверлити і саджу рослини маленькі. В мене таких штук 6 уже) А як вам такий красунчик?
Мавка• вчера в 18:03
Ответ дляТрільчиха
Хороший) Я вижу вы любите цветы) А у меня кактус и тот помер
Трільчиха• вчера в 18:04
Ответ дляМавка
З ким не буває)
Трільчиха• вчера в 18:07
Ответ дляПерекус беру завжди
Викладаю горіхи плоско на мілку тарілку, рівно 2 хв на максимум в мікрохвильовці смажу. А тоді блендером (стакан, не погружним) пару разів натиснути і вони подрібнюються середньо. Деякі дрібно, деякі шматочками лишаються. Або можна в пакет і побить скалкою
Трільчиха• вчера в 18:22
Ответ длянаКоблучках
100 розтопленого масла
100 цукру, ванільний цукор
Сіль
1 яйце
100 сметани
200 борошна + розпушувач (або сода)
Тісто липке, тягуче, кексне. Викладаєтеив форму, зверху сипете на нього заморожені ягоди поямо з морозилки, заливаєте заливкою:
200 сметани
100 цукру, ванільний цукор
1 ст л з гарною гіркою крохмалю будь-якого.
Ще помітила такий момент, що якщо у більшій формі роблю і нижнє тісто тонким шаром дуже, то поки спечеться, шари міняються місцями і внизу виходять ягоди з таким суфле ніби, а зверху тісто - теж смачно дуже. Зараз знайду фото - вперше коли так вийшло, дуже здивувалася, сфоткала мамі. Якщо форма менша і тіста товщий шар, то таких сюрпризів не буває, тоді іде ніжне кексне тісто, ягоди і зверху типу крем запечений
100 цукру, ванільний цукор
Сіль
1 яйце
100 сметани
200 борошна + розпушувач (або сода)
200 сметани
100 цукру, ванільний цукор
Трільчиха• вчера в 18:29
Автор, ще пекла кілька разів ось цей кекс за цим рецептом. Дуже сподобався. Взагалі, у цієї Тані хороші рецепти (всі, які пекла, вдавалися добре)
Пищалка• вчера в 19:20
2 раза уже пекла творожные штоллены - очень вкусно.
И всегда мой фаворит - бисквитный рулет с варёной сгущёнкой.
Тумба-юмба• вчера в 19:39
Ответ дляТрільчиха
у мене є рецепт такого кексу, я раніше часто його пекла, потім дочка, а тепер ми обидві на дефіциті калорій, тому перестали))
Трільчиха• вчера в 19:58
Ответ дляТумба-юмба
Тоді діліться рецептом) Ми теж попечемо, а тоді сядемо на дефіцит (але це неточно))
Тумба-юмба• вчера в 19:59
Ответ дляТрільчиха
тримайте))
Помаранчова душа• вчера в 20:22
Все тут по сладенькому) А мы любим заливные пироги с капустой, с грибами, с мясом, с луком и яйцом. Еще любим слойки тоже с несладкой начинкой
Перекус беру завжди
• вчера в 21:00
Ответ дляДу да ду да ду
Мраморные печенюжки )
А рецептик можно?
Ду да ду да ду• вчера в 21:03
Ответ дляПерекус беру завжди
А рецептик можно?
Подглядываю в кашалот / клумбу. Оттуда ссылку можно сюда?
Меряю линейкой• вчера в 22:45
Ответ дляПомаранчова душа
и я с вами! можно рецепт вашего любимого, пожалуйста?