Бджолина королева• 11 января в 17:50

Пуховик з яким наповнювачем обираєте?

Зробіть вибір:
вже голосів: 83
Пух перо
Синтетичний утеплювач
Знову Я• 11 января в 17:51
где вариант- оба хороши? ибо хороши же. биопух сейчас тоже тема
Чудовий каламбур• 11 января в 17:52
Пуховик це тільки з натурального пуху
автор Бджолина королева • 11 января в 18:00
Ответ дляЧудовий каламбур
Пуховик це тільки з натурального пуху
А яку ціну готові заплатити за пуховик і якої довжини має бути?
АнтиТанкист• 11 января в 18:02
Пух-перо. До колена, ±8-9тыс.
wolfhits@• 11 января в 18:04
Вчора як раз чоловіку казала, що саме смішне те, що стьобане пальто з Резервед за 900 грн. виявилось набагато тепліше ніж натуральні пуховики із Пуми і Мегаспорту) Якось так))
Налогообложу• 11 января в 18:04
Только пух конечно, они невесомые и теплые, чаще всего я в футболке или тонком лонгсливе и пуховике, не ношу теплых свитеров
ЖивунаБагамах• 11 января в 18:06
Ответ дляБджолина королева
Зараз гарні ціни в Інтертопі на Marc O´Polo, принаймні на маленькі розміри
Дон Пэдро• 11 января в 18:06
Ответ дляБджолина королева
Попередній пух-перо нижче колін купувала за 2 тис по знижкам. Останній пуховік силіконовий пух. Він об´ємніше. Але він витримує зливу що переходить в снігопад.
Админко• 11 января в 18:08
Пух перо не куплю из-за сложной стирки, вернее высыхания, их и стирать нельзя, лезть начнет. В общем плюсов пуха не вижу.
Та_все_ок_будет• 11 января в 18:11
Чесно кажучи пух/перо набридли, поки попереш, висушиш, пух розіб’єш, ну його, синтетичний набагато простіше.
Перша леді колгоспу• 11 января в 18:16
Куча пуховиков, но в них разочаровалась. Именно натуральный пух. Нравится только легкий Макс и Спенсер на температуру в районе + 10 Стирать проблемно и всеравно в них очень мерзну(((
Г@Л@В@ломка• 11 января в 18:16
Люблю только пух перо в них в и машине не парят , на улице тепло , сколько не брала с разным наполнением мне не заходят
ПриснитсяЖЕ• 11 января в 18:28
Ответ дляТа_все_ок_будет
То у вас такі пух-перо були. За 7-8 годин висихають пуховики. А оті штучні, то для сумоїстів
Чудовий каламбур• 11 января в 18:35
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я теж деякі брала через фасон чи колір з штучним.
І майже не носила.
Пороздавала. Натуральний пух найкраще для мене
ИзЮмрудная• 11 января в 19:41
Синтетические. Стирать удобно
заварний look• 11 января в 19:57
Штучні парять, нічого не гріють, важкі
Синтепон комками пвсля 1 прання, одноразові всі