АБВГДейка• 11 января в 17:52
Газорозподільчі мережі подали на мене в суд, які мої подальші дії?
В Дію прийшло повідомлення, що винесено рішення по справі. І там сума 2800 з усіми зборами, що не відповідає дійсності, у квартирі ніхто не проживає.
Типу, якщо не буде оскаржено через 15 днів з моменту вручення копії судового наказу, то буде виконуватися рішення. У когось було щось подібне, куди першочергово звертатися, щоб розібралися?
Це мені треба фото лічильника з актуальними даними відправити у газорозподільчі мережі, щоб вони зробили перерахунок як мінімум? А якщо вони відмовляються перераховувати, то з цими доказами писати заяву у суд, щоб оскаржити рішення?
І що таке вручення копії судового наказу? мені ніхто нічого не вручав, чи дія рахується?
Стрекозей• 11 января в 18:26
Ответ дляАБВГДейка
Перекривають тому що можуть собі дозволити. Може, й вам у майбутньому щось нарахують помилково, то згадаєте тоді
Вы с мая месяца не занимались этим вопросом, вы даже не знаете сумму, которую надо платить, кто вам доктор.
Перекрывают, потому что долги у домов по 300 тысяч.
А_я_ЛОЖУ!• 11 января в 18:26
Ответ дляАБВГДейка
Я зараз проживаю далеко і тут своїх проблем вистачає
Як тоді Ви сходите в суд за рішенням, справою?
Слава Українi• 11 января в 18:27
Ответ дляСтрекозей
Вы личный кабинет автора видели? Мне одна баба недавно сказала, что водоканал специально установил счётчик, который в два раза быстрее крутит, чтоб нажиться, вы не она?
Не он ,но мне установили новый счётчик по газу и он действительно больше наматывает ,не в два раза ,а на треть . Я знаю что у меня в месяц 300-330 м.куб а сейчас под 400 выходит .
Я пошла переводить на себя счета и тут сразу запели ,вам надо счётчик поменять,ну ладно , меняйте. Теперь жалею .
Стрекозей• 11 января в 18:28
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А мне интересно какое фото счётчика автор хочет отправить и почему это должно считаться доказательством.
Стрекозей• 11 января в 18:28
Ответ дляСлава Українi
Так сделайте поверку, в чем проблема.
АБВГДейка
• 11 января в 18:30
Ответ дляСтрекозей
У мене так з оплатою за газ було, якщо ви не знаєте, то фото лічильника було доказом для кол центру і зробили перерахунок. Написали потім правильну суму в особистому кабінеті, набагато меншу
Слава Українi• 11 января в 18:31
Ответ дляСтрекозей
Так сделайте поверку, в чем проблема.
Я только ремонт сделала ,а потом опять сварочным аппаратом будут брызги ,засрут всё 🙈
Стрекозей• 11 января в 18:32
Ответ дляАБВГДейка
Кто знает, когда вы то фото сделали, вчера, или год назад?
Цибулька зла• 11 января в 18:33
Ответ дляАБВГДейка
у мене нема таких повідомлень
Я проверила, это по газу на даче приходит такое сообщение
Не по квартире
АБВГДейка
• 11 января в 18:34
Ответ дляСтрекозей
Ну для вас це не доказ, ок, а для газовщиків був доказ. Я вам пишу, як діло було, а ви сперечаєтесь
Королева ганделику• 11 января в 18:34
Ответ дляМій не такий
Если уже есть судебное решение, то единственное, что вы можете- подать апелляцию. Обращайтесь к юристу для написания апеляційної скарги.
Дешевле оплатить 2800.
Стоимость подачи апелляции = 150% судебного сбора от подачи первого дела. + адвокат. + почтовые услуги или проезд. В тревогу дело переносится, это ещё расходы на проезд и минус зарплата за день
Такая математика. И не факт, что суд не отклонит аппеляцию
Стрекозей• 11 января в 18:35
Ответ дляАБВГДейка
Я удивляюсь, вообще кто мешал вам передавать показания, и не доводить до суда. Вы просто не понимаете, что суд все равно будет.
Королева ганделику• 11 января в 18:35
Ответ дляАБВГДейка
Думаю, краще звертатися у газорозподільчі мережі і нехай розбираються, що вони там нарахували. Підійму електронні квитанції
Вам треба копію справи, там все детально написано
Королева ганделику• 11 января в 18:36
Ответ дляНе їм після шостої
А послуги виконавчої служби скільки?
10%
+ відсоток банку за переведення коштів, це небагато, по тарифах банку
Не їм після шостої• 11 января в 18:37
Ответ дляСтрекозей
В смысле будет,если он уже состоялся?
Мій не такий• 11 января в 18:46
Ответ дляАБВГДейка
Автор, вы как-то можете осознать тот факт, что никакая ваша фотография не может отменить решение суда?
Потому что газовая служба НЕ МОЖЕТ отменить решение суда.
Суд и Газ - это две разных инстанции.
АБВГДейка
• 11 января в 18:48
Ответ дляМій не такий
Суд и Газ - это две разных инстанции.
ну так газу ж я тільки можу перечислити гроші, а не суд. тому і потрібно з ними комунікувати
Ашолюдискажуть• 11 января в 18:55
Ответ дляАБВГДейка
302 грн 80 коп
Вам ще карти не заблокували?
Стрекозей• 11 января в 18:56
Ответ дляНе їм після шостої
В смысле будет,если он уже состоялся?
Не дочитала, тем более назад дороги нет.
АБВГДейка
• 11 января в 18:57
Ответ дляАшолюдискажуть
Вам ще карти не заблокували?
Ні, але в мене там грошей нема все одно
Ваша прЭлесть• 11 января в 18:57
Ответ дляНе їм після шостої
А послуги виконавчої служби скільки?
Це нарахують якщо вона не сплатить борг у визначений період, зазвичай це два тижні.
Тоді передадуть виконавчу і вона нарахує за свої послуги.
Потім якщо не буде сплати - накладуть арешт на рахунки власника.
З часом можливий і арешт майна.
Ашолюдискажуть• 11 января в 18:57
Ответ дляАБВГДейка
Ні, але в мене там грошей нема все одно
Да яка різниця, користуватися ніяк не зможете.
Стрекозей• 11 января в 18:58
Ответ дляВаша прЭлесть
З часом можливий і арешт майна.
Ну за 2800 вряд ли арест имущества
АБВГДейка
• 11 января в 19:00
Ответ дляСтрекозей
Є, газорозподільчі компанії можуть відкликати наказ про стягнення
А_я_ЛОЖУ!• 11 января в 19:01
Ответ дляАБВГДейка
Але якщо є рішення суду, кол.центр чим Вам допоможе?
АБВГДейка
• 11 января в 19:01
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
ну от взнаю, що мені втрачати
Стрекозей• 11 января в 19:06
Ответ дляАБВГДейка
ну от взнаю, що мені втрачати
Может и ничего, соседи однажды жаловались на бабку, которой затампонировали канализацию, говорит, а мне пофиг и выливает все в окно.
НаБалКоніХодять• 11 января в 19:08
Ответ дляАБВГДейка
По тій квартирі нема боргу у 2800
Це не за газ, а його доставку.
Ну напевно + якісь досудові витрати.
АБВГДейка
• 11 января в 19:13
Тільки що спитала у чату жпт, він пише, що газорозподільні системи можуть відкликати стягнення, якщо зроблять перерахунок, там сума боргу виявиться менша і я заплачу суму реального боргу