АБВГДейка• 11 января в 17:52

Газорозподільчі мережі подали на мене в суд, які мої подальші дії?

В Дію прийшло повідомлення, що винесено рішення по справі. І там сума 2800 з усіми зборами, що не відповідає дійсності, у квартирі ніхто не проживає.
Типу, якщо не буде оскаржено через 15 днів з моменту вручення копії судового наказу, то буде виконуватися рішення. У когось було щось подібне, куди першочергово звертатися, щоб розібралися?
Це мені треба фото лічильника з актуальними даними відправити у газорозподільчі мережі, щоб вони зробили перерахунок як мінімум? А якщо вони відмовляються перераховувати, то з цими доказами писати заяву у суд, щоб оскаржити рішення?
І що таке вручення копії судового наказу? мені ніхто нічого не вручав, чи дія рахується?
А_я_ЛОЖУ!• 11 января в 18:06
Ответ дляАБВГДейка
Так мені перерахунок все одно потрібно робити. Якщо нарахували щось не те. Звернусь у кол центр завтра
До сраки ті кол.центри. Там буде автовідповідач.
Вельшановна• 11 января в 18:07
Ответ дляАБВГДейка
Передавали, що 0 використано. З травня ніхто не живе і газом не користується. Квартира закрита стоїть
Це за доставку набігло. В 25 році нараховують згідно даних по спожитому газу в 24 році. За доставку ви платилиьз травня місяця?
Цибулька зла• 11 января в 18:07
Это наверное, у автора вот такая фигня, которую всем шлют каждый месяц за любую сумму задолженности, хоть за 5 грн
Знаю бакси• 11 января в 18:08
Ответ дляАБВГДейка
Обычно перед подачей в суд они настойчиво трезвонят и требуют погасить, и на этом этапе надо разбираться о неправильном начислении. Вы проигнорировали их обращения?
автор АБВГДейка • 11 января в 18:08
Ответ дляВельшановна
ні, там має бути борг, але десь 400 гривень по моїх розрахунках
Сосиска_Втесте• 11 января в 18:08
Ответ дляАБВГДейка
По тій квартирі нема боргу у 2800
Автор, а счетчик поверяли когда? Нам так долг за воду насчитали.. Уведомлений не было, а нам не до этого было.. да и не помнили дату.
А_я_ЛОЖУ!• 11 января в 18:08
Ответ дляАБВГДейка
З травня така сума велика бути не моде, якщо квартира. І Ви плутаєте доставку і об´єм використання. Об´єм у Вас нуль, а доставка ( труби) є стало величиною.
Де був суд?
автор АБВГДейка • 11 января в 18:08
Ответ дляЦибулька зла
у мене нема таких повідомлень
Мій не такий• 11 января в 18:08
Ответ дляАБВГДейка
Думаю, краще звертатися у газорозподільчі мережі і нехай розбираються, що вони там нарахували. Підійму електронні квитанції
Вы понимаете, что есть судебное решение? Вы обязаны его исполнить. И чем быстрее, тем лучше. Иначе будете оплачивать ещё услуги исполнительный службы. Газовая компания не может отменить решение суда, что бы вы им не принесли.
автор АБВГДейка • 11 января в 18:08
Ответ дляЗнаю бакси
я не беру незнайомі номери
Вельшановна• 11 января в 18:09
Ответ дляАБВГДейка
Скільки ви за доставку до травня щомісяця сплачували? Яку суму?
автор АБВГДейка • 11 января в 18:09
Ответ дляСосиска_Втесте
у минулому році, здається, а може і в 2024
Не їм після шостої• 11 января в 18:09
Ответ дляАБВГДейка
302 грн 80 коп
В Дії ж є номер судової справи?Подивіться в інтернеті
Сосиска_Втесте• 11 января в 18:10
Ответ дляАБВГДейка
А ну тогда ок. Еще в этом году новый платеж 3й.. один раз в три года за обслуживание, но там около 300 грн примерно.
Знаю бакси• 11 января в 18:10
Ответ дляАБВГДейка
я не беру незнайомі номери
Вот вам и ответ + точно пропустили предварительно письмо.
Решение суда уже не оспорите без толкового юриста, который будет вам стоить существенно дороже. Платите, а потом пробуйте таки сделать перерасчет и вам может закинут в предоплату эту сумму на n-лет.
Мій не такий• 11 января в 18:10
Ответ дляНе їм після шостої
А послуги виконавчої служби скільки?
10% суммы долга + 500 грн, но это не Киев
Стрекозей• 11 января в 18:10
Ответ дляАБВГДейка
По тій квартирі нема боргу у 2800
И вы до сих пор не выяснили это все в абонотделе? Как может не быть долга, им что ли делать нечего?
КаРаКаТиЦа• 11 января в 18:11
Ответ дляАБВГДейка
Електронні квитанції з банку є. Там зараз борг може бути максимум гривень 400. 2800 це вони щось помилкове нарахували
Так це з судовими витратами
А_я_ЛОЖУ!• 11 января в 18:11
Ответ дляАБВГДейка
я не беру незнайомі номери
в поштову скриньку Вам мали кинути рекомендований лист з повідомленням запрошення на суд.
автор АБВГДейка • 11 января в 18:11
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Де був суд?
Я ж про те і кажу, що з травня місяця могла бути тільки стала величина, помножена на 6 місяців, а не плата за об´єм використання
Києво святошинський районний суд
Не їм після шостої• 11 января в 18:11
Ответ дляСосиска_Втесте
За поверку газового счётчика отвечает газовая служба и только она.
Стрекозей• 11 января в 18:12
Ответ дляПишна молодиця
Але там є мінімум для просто газу, газ і газова колонка або газ і газовий котел. Тобто, якщо ви там не живете, але газ підключений, то 0 у вас бути за доставку газу не може бути. І плюс на вас поклали витрати на суд(судовий збір і можливо послуги адвоката), от і вийшло 2800 грн
Какого адвоката, у них юридический отдел есть. Автор досидится, что карту заблокируют, тогда забегает.
А_я_ЛОЖУ!• 11 января в 18:13
Ответ дляАБВГДейка
Києво святошинський районний суд
Ідуть в суд, візьміть Вашу копію справи. Ознайомитеся для початку
Знаю бакси• 11 января в 18:13
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Так скорее всего и бросили, а раз там никто не живет то так или иначе эти письма считаются врученными на какой то там день. У меня так 2 суда по коммуналке было, по одному были уведомления, по второму уже решение суда получила в письме, даже без приглашения.
Сосиска_Втесте• 11 января в 18:13
Ответ дляНе їм після шостої
Оно то так, только это никого не останавливает. Плюс они хотят актуальные данные контролеров газа с фото, к нам часто приходят. У автора не знаю что, но что-то насчитали по среднему может.. В любом случае, надо выяснять..
Знаю бакси• 11 января в 18:13
Ответ дляСтрекозей
Точно. Исполнительтная на раз два сейчас такое делает и потом апеллируйте до усирачки.
А_я_ЛОЖУ!• 11 января в 18:14
Ответ дляЗнаю бакси
Нііі, мають вручити належним чином. Профукала авторка точно
автор АБВГДейка • 11 января в 18:14
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Так це з судовими витратами
судові витрати 302 грн
Знаю бакси• 11 января в 18:14
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Уже рекомендательное не шлют. Причем так было в 18-19 году уже.
А_я_ЛОЖУ!• 11 января в 18:14
Ответ дляАБВГДейка
судові витрати 302 грн
Щось малувато