Анонимба• 11 января в 19:33

Знайома збирає банки від себе і відпочіває постійно

У знайомої загинув чоловік на війні (мобілізували) після цього вона здружилась з азовцями, постійно щось передає їм, то вони її, знаходить свої сенси так, та публікує свої баночки щотижня на 70 підписників
Я скидаю по 200-300, бо знаю особисто, але мені прикро, бо я наприклад не відпочівала жодного разу за 4 роки, ні на море, ні закордон, а вона тільки за цей рік вже 6 раз літає закордон і теж це виставляє у себе окрім цього постійно пише що ми всі винні що чоловіки повинні іти ВСІ
якось вже і не хочеться поповнювати ніякі баночки
Аристократка-тунеядка• 11 января в 19:36
Ну, вы и мужа в этой войне, к счастью, не потеряли.
Если есть сомнения, что она тратит ваши 200 грн на бойцов, не скидывайте, все просто.
сладкий_ноябрь• 11 января в 19:37
Чому б вам не запропонувати своєму чоловіку загинути на війні, щоб жити таким щасливим життям?
Вредняжка• 11 января в 19:39
У вас муж есть? Тогда есть шанс получить выплаты и отдыхать и вам. Тцк сами найдёте? Или адрес сбросить?
автор Анонимба • 11 января в 19:40
Ответ длясладкий_ноябрь
а ви вже з чоловіком загинули чи просто живете своє щасливе життя?
та знаю що такі тільки цього іншим і бажають, як ви і ця знайома
автор Анонимба • 11 января в 19:40
Ответ дляВредняжка
немає чоловіка.
сладкий_ноябрь• 11 января в 19:40
Ответ дляАнонимба
Я не нию, на відміну від вас
сладкий_ноябрь• 11 января в 19:40
Ответ дляАнонимба
немає чоловіка.
Еххххх
Яка невдача.
So_so• 11 января в 19:40
Про пропаганду не зашло?
Перемелица• 11 января в 19:40
Ответ дляАнонимба
немає чоловіка.
Не давать деньги и удалить её из соцсетей.
Вредняжка• 11 января в 19:41
Ответ дляАнонимба
немає чоловіка.
Срочно ищите, такие деньги проходят мимо
Вот Она Я• 11 января в 19:42
Автор будь яка робота має оплачуватись. В мене знайома волонтер. Звільнилась з роботи тільки волонтерить. Її дітям також треба щось їсти.
автор Анонимба • 11 января в 19:42
Ответ длясладкий_ноябрь
Еххххх
Яка невдача.
та вам все невдача, є чоловік - не загинув, погано
немає - погано
є і загинув теж не ок
вам все не ок ))
а я просто не люблю коли хтось комусь щось вказує, тим паче її чоловіка нікуди не посилала і в його смерті не винна. а відпочинок це моя справа все таки, щоб за це ще мене хейтити,що в першу чергу я винна скинути на банку, а потім про себе подумати
Файна пані• 11 января в 19:43
Это зависть банальная.
По закону 20% от благотворительности она имеет право взять себе как зарплату.
Но отдыхает скорее всего за выплаты.
Кіна не буде• 11 января в 19:43
Я думаю, что помогать нужно от чистого сердца. Если вы ей не доверяете, но желание помогать есть, ищите другие варианты.
У нас есть друзья довольно состоятельные, путешествуют тоже, что-то приобретают.
Но передали на фронт уже несколько машин -битков, купили в США и восстановили, потратив на это несколько десятков тысяч долларов. Иногда публикуют сбор , скидываю. Нормально отношусь, что они не живут впроголодь, они и так делают больше, чем подавляющее большинство.
Квітка Миру• 11 января в 19:45
Ответ дляАнонимба
автор, ви дуже дивна.
Ці банки - добровільна справа, вас ніхто не змушує донатити.
І да, мій чоловік служить, жодної банки не збирала, ні йому, ні іншим. Доначу, кому вважаю за потрібне, і не засуджую тих, хто має можливість відпочити. Сподіваюсь і у мене вистачить грошей дітям на відпочинок, зможу їх заробити. Бо на з/п чоловіка-військового я не розраховую.
сладкий_ноябрь• 11 января в 19:44
Ответ дляАнонимба
немає - погано
є і загинув теж не ок
вам все не ок ))
Мені все якраз так :)))
Це вас тригерить від того, що ви маєте інший рівень життя.
Квітка Миру• 11 января в 19:44
Ответ дляАнонимба
немає - погано
є і загинув теж не ок
вам все не ок ))
а її відпочинок - ваша справа?))
автор Анонимба • 11 января в 19:45
Ответ дляКвітка Миру
а її відпочинок - ваша справа?))
хай відпочиває
просто не буду нічого надсилати, це 200-300 грн звичайно мені погоди не зроблять, але краще на масаж схожу
Гарні диньки• 11 января в 19:45
Я никому никакие банки не пополняю, только животным на корм и лечение
Остальные обойдутся
Пушкининиана• 11 января в 19:45
Ответ дляАнонимба
автор, если она ездит за свои средства, то какая вам разница? или ей мивину только есть, чтобы вас не напрягать? не доверяете, значит не донатьте. вот и все
Весела бджілка• 11 января в 19:45
Тошнілка
Эта_Шикарна)• 11 января в 19:45
Ответ дляКвітка Миру
а її відпочинок - ваша справа?))
Авторша явно хвора на голову
Гарні диньки• 11 января в 19:49
Ответ дляАнонимба
хай відпочиває
Вот и ходите
Нафиг вам ее спонсировать
Весела бджілка• 11 января в 19:48
Ответ дляЭта_Шикарна)
Авторша явно хвора на голову
Не можу не поставити вам сердечко 💗
Квітка Миру• 11 января в 19:48
Ответ дляАнонимба
хай відпочиває
а хто вас за горло тримає, окрім вас самої? Це ж якісь ваші власні таракани, бути і гарною для інших, щоб не подумали про вас погано, і собі на масаж витратити.
І щоб вам було леше відмовити і не мучатись провиною, ви намагаєтесь переконати себе, що ця подруга шахрайка)
Работать надо• 11 января в 19:47
Ответ дляАнонимба
хай відпочиває
Я б теж нікому ні на які банки не скидала. Кому хочете дати - дайте особисто. Всі інші - на фік
Аристократка-тунеядка• 11 января в 19:47
Ответ дляГарні диньки
Вот и ходите
Нафиг вам ее спонсировать
Обычно люди помогают для себя прежде всего. Это важно для духовной сферы, делать добрые дела.
Вы же животных спонсируете.
Гарні диньки• 11 января в 19:49
Ответ дляАристократка-тунеядка
Вы же животных спонсируете.
На войну не даю
Зоряний Шлях• 11 января в 19:50
Ну она наверное не на деньги от сборов отдыхает. Ей выплачивают 15 миллионов за погибшего мужа, на них она и ездит на отдых, скорее всего
всегдаДаДа• 11 января в 19:51
Після історії з Оксаною Макар та її мамою, нікуди нічого не скидаю, де безпідзвітно. Передаємо безпосередньо на бригади, де служать родичі або в Ліцеї дитини, де збори конкретно на покупку чогось для хлопців з бригади, що навчалися там.