Анонимба• 11 января в 19:33

Знайома збирає банки від себе і відпочіває постійно

У знайомої загинув чоловік на війні (мобілізували) після цього вона здружилась з азовцями, постійно щось передає їм, то вони її, знаходить свої сенси так, та публікує свої баночки щотижня на 70 підписників
Я скидаю по 200-300, бо знаю особисто, але мені прикро, бо я наприклад не відпочівала жодного разу за 4 роки, ні на море, ні закордон, а вона тільки за цей рік вже 6 раз літає закордон і теж це виставляє у себе окрім цього постійно пише що ми всі винні що чоловіки повинні іти ВСІ
якось вже і не хочеться поповнювати ніякі баночки
Аристократка-тунеядка• 11 января в 19:52
Ответ дляГарні диньки
На войну не даю
Это не на войну, а на самооборону.
Но это слишком сложная для понимая конструкция, очевидно.
Гарні диньки• 11 января в 19:53
Ответ дляАристократка-тунеядка
Это не на войну, а на самооборону.
Пусть сами себя обороняют
А животным некому помочь, только на удачу надеяться
НаБалКоніХодять• 11 января в 19:54
Ну да, ну да, а до того, как вы не скалывали эти 200-300 грн, вы прям путешествовали, не остановить. Они вам прям погоду сделали. Или этот пост с намеком, что она за ваши донаты путешествует?
Аристократка-тунеядка• 11 января в 19:54
Ответ дляГарні диньки
Пусть сами себя обороняют
Ну, я близко от фронта, для меня вопрос обороноспособности страны фундаментальный.
И вообще люди всегда были важнее в моей системе ценностей, хотя животных люблю.
Гарні диньки• 11 января в 19:56
Ответ дляАристократка-тунеядка
А в моей не важнее
И что вы мне доказываете, что от меня хотите?
Я не буду давать на войну и мне плевать как это называется - самооборона, ребы херэбы, дроны, пи**орезы и ТД
Это все совершенно бессмысленно и затягивает войну
Огірок та Помідорчик• 11 января в 19:57
На выплаты отдыхает, причем здесь банки,
Если оформила получила
Княгиня пітьми• 11 января в 19:58
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому б вам не запропонувати своєму чоловіку загинути на війні, щоб жити таким щасливим життям?
Далеко не всі вдови так щасливо живуть
Аристократка-тунеядка• 11 января в 19:59
Ответ дляГарні диньки
А в моей не важнее
Да ничего, с вами все ясно.
Спонсировать, на вашем сленге, бойцов на 200 грн в месяц на окопные свечи, чтобы люди не обмораживали себе все конечности, не так достойно, как кошечек с собачками.
Гарні диньки• 11 января в 20:00
Ответ дляАристократка-тунеядка
Да ничего, с вами все ясно.
Да, представьте себе, важнее
У них есть зарплаты, как минимум
У собак и котов только доброта местных людей из домов, рынков, магазинов и ТД.
Воздух в банке• 11 января в 20:00
Ответ дляВот Она Я
Автор будь яка робота має оплачуватись. В мене знайома волонтер. Звільнилась з роботи тільки волонтерить. Її дітям також треба щось їсти.
А чому ви називаєте її волонтером? Волонтер працює без оплати. В цьому і є сенс волонтерства. Якщо людина залишає частину собі, то це вже не волонтер, в підприємець. До речі, такі ’волонтери’ сплачують податок на прибуток? Тримайте визначення волонтера:
Волонтер – це людина, яка добровільно надає безоплатну допомогу людям, які потребують особливої підтримки та соціального захисту, або державі, некомерційній чи громадській організації.
еліт• 11 января в 20:02
Ответ длясладкий_ноябрь
Боже милостивий що бажаєш ближньому до вас повернеться, нам війни не потрібно загризуть один одного,
Княгиня пітьми• 11 января в 20:02
Ответ дляВот Она Я
Волонтер - це не робота. Робота - це співробітник благодійного фонду.
Огірок та Помідорчик• 11 января в 20:02
Авто вы вообще цены на путевки видели. От 40 тыс
Выплаты после смерти на военных дают если оформила

На заработки от баночек она только с горки голой жепой может съехать
Миззери• 11 января в 20:02
Не пополняйте, откладывайте на отпуск
Но цель темы не этот совет подозреваю
Где тут 0?• 11 января в 20:02
Вы уже на полпути к истине. Но умственно пока не созрели. Пока просто данатьте )))
еліт• 11 января в 20:03
Ответ дляВредняжка
У вас муж есть? Тогда есть шанс получить выплаты и отдыхать и вам. Тцк сами найдёте? Или адрес сбросить?
Видно що ваш чоловік втік працює, чекайте
Миззери• 11 января в 20:04
Ответ дляАнонимба
та вам все невдача, є чоловік - не загинув, погано
немає - погано
є і загинув теж не ок
вам все не ок ))
а я просто не люблю коли хтось комусь щось вказує, тим паче її чоловіка нікуди не посилала і в його смерті не винна. а відпочинок це моя справа все таки, щоб за це ще мене хейтити,що в першу чергу я винна скинути на банку, а потім про себе подумати
Кто вас хейтит ? К о заставляет жертвовать ?
Я думаю вы ничего и не жертвуете просто тему надо разогнать какая она обозревшая
Княгиня пітьми• 11 января в 20:04
Ответ длявсегдаДаДа
Після історії з Оксаною Макар та її мамою, нікуди нічого не скидаю, де безпідзвітно. Передаємо безпосередньо на бригади, де служать родичі або в Ліцеї дитини, де збори конкретно на покупку чогось для хлопців з бригади, що навчалися там.
Ого, оце Ви згадали історію столітньої давнини
еліт• 11 января в 20:06
Ответ дляВот Она Я
Це не про їсти а жити в шоколаді, комусь в період війни стало жити важче а хтось став заробляти більше все просто
Миззери• 11 января в 20:07
Автор только предупредите человека что 200-300 грн она от вас не получит больше , вдруг человек рассчитывает , мальдивы бронирует
сладкий_ноябрь• 11 января в 20:08
Ответ дляеліт
Перечитайте ще раз автора.
сладкий_ноябрь• 11 января в 20:08
Ответ дляКнягиня пітьми
Далеко не всі вдови так щасливо живуть
Ну може в автора вийде :) не втрачаємо надію
автор Анонимба • 11 января в 20:08
Ответ дляНаБалКоніХодять
не на мої, але якщо так хоче щоб всі боролися то хай зі своїх 15 млн тепер і донатить
автор Анонимба • 11 января в 20:10
Ответ дляГарні диньки
Да, представьте себе, важнее
У них есть зарплаты, как минимум
розумію про що ви
минулого року взяла песика з притулка, вони краще ніж люди
Кіна не буде• 11 января в 20:10
Ответ дляОгірок та Помідорчик

Я думаю, автора удручает, что та женщина не тратит на свечи все, что имеет сама. Типа сначала все свои финансы должна потратить, а потом за 300 грн к ней обращаться.(((:
автор Анонимба • 11 января в 20:13
Ответ длясладкий_ноябрь
та у вас шансів більше)) глядіть скоро зловите таку вдачу за хвіст, самі ж бажали мені, а вам повернеться)
Воздух в банке• 11 января в 20:17
Я не розумію, чому накинулися на автора. Якщо людина вважає себе волонтером, то було б справедливо не брати за це оплату. Як це, наприклад, роблять волонтери за кордоном. Вони волонтерять у позаробочий час чи на пенсії, без жодної оплати.
Трохи цифр.
За останні 11 місяців 2025 року українці зібрали в банки 32,47 млрд грн.
А тепер візьміть 20% від цієї суми, яку ’волонтери’ залишають собі. 6.5 млрд грн йдуть не за призначенням. А скільки на них можна було б купити для ЗСУ ! Тому я поділяю точку зору автора: хочеш волонтерить? Волонтерь безкоштовно. А не працюй ’волонтером’.
Оце фіфа• 11 января в 20:17
Троль смердючий - це самий рідкісний тут підвид. З форуму зробили якусь гноярку, все своє лайно сюди вивалюють.
Белая котичка• 11 января в 20:25
У мене кума теж почала збирати. Спочатку робила репост тих, хто збирає. Потім почала свою картку викладати. Тільки одну банку зібрала для брата, як почала для інших збирати. Я їй нічого не скидаю, мені гроші потрібніші. Вона мабуть ображається. Але байдуже.
ФФФФристайла• 11 января в 20:29
Ответ дляЗоряний Шлях
Ну она наверное не на деньги от сборов отдыхает. Ей выплачивают 15 миллионов за погибшего мужа, на них она и ездит на отдых, скорее всего
+++ Да, моя коллега тоже отдьіхает 4- 5 раз в году, есть зп, вьіплатьі, пенсия на ребенка. Может себе позволить