Ненька наша• вчера в 20:18

Дівчата та дружини військовий які не на нулі а більш менш в цивілізованому житт?

Ті хто служать їздять постійно ,переводять яких постійно . Як ви відноситеся до дівчат які з ними служать? Я з чоловіком 4 роки з військовим. Просто вже не стягую . Довіра пройшла сама собою . Буває таке , що закидають в групи повідомлення, а хтось з дівчат може сердечко поставити , а останній раз чоловік перевівся , дзвоню а там такий ржач стоїть , що склалося відчуття, що я не на роботу дзвоню , а в якісь туси ( чоловік стояв в коредорі) Ці їхні збори корпоративи . Хочу послухати жінок або дівчат . Бо в мене 4 знайомих і такі ж самі скарги .
Ацетилсалициловая кислота• вчера в 20:23
все правильно ви думаєте, чуєте, розумієте
Українська Мрія• вчера в 20:24
Удалено администрацией...
автор Ненька наша • вчера в 20:25
Ну я якось дивлюсь за цим всим ну мені вже так це набридло .
Просериарила молодость• вчера в 20:26
Знайома пішла зі школи (вчитель) в Хартію. Гарна, довгонога, але за 40. Вона давно розведено. Хтось поведеться, а хтось ні і не факт, що її влаштує. Вимоги високі (не про гроші справа)
Ви або довіряйте, або живіть своїм життям
Ацетилсалициловая кислота• вчера в 20:26
Ответ дляНенька наша
більше впевненості в собі!!
Unmistakable• вчера в 20:28
Мій не на нулі, але сидить десь в лісі в Харківській області. Перед тим служив в Дніпрі. Ну не знаю, довіряю повністю. 20 років разом. Може ще той факт, що він підполковник, і він не крутиться серед сержанського складу, + дівчат там немає, тільки жінки 45+. Якщо б себе накручувала, то б з глузду з´їхала, бо у нього ротації з 14 року, бачимось раз в 3-4 місяці, та у відпустці.
автор Ненька наша • вчера в 20:28
Дівчата та впевненість в собі вона то є, але їх настільки багато , що я просто дивлюся і думаю , що я не хочу бути дружиною військового і не хочу думати навіть задумуючись жити про таке .
Unmistakable• вчера в 20:29
Ответ дляНенька наша
А чим ви займаєтесь? Бо я працюю і в мене двоє школярів. То в мене навіть немає часу на погані думки.
автор Ненька наша • вчера в 20:30
Ответ дляUnmistakable
Мій теж і я вам хочу сказати бере мене з собою. Зараз поїду туди де служить, але по телефону коли спілкуюсь таке чую поруч, що накручувати не можливо .
автор Ненька наша • вчера в 20:30
Ответ дляUnmistakable
В мене теж двоє дітей і робота трохи 215 годин за місяць )
автор Ненька наша • вчера в 20:31
Ответ дляUnmistakable
А ви з ним теж були на всяких корпоративах , то як себе поводять його колеги при вас ?
Ацетилсалициловая кислота• вчера в 20:32
Ответ дляНенька наша
мало))
Манка Я• вчера в 20:32
Ответ дляНенька наша
Ну то розлучайтесь, як не хочете
Щось не спиться• вчера в 20:32
У мене вже другий чоловік військовий. Перший зрадив, тому розійшлися. Зрадив уже, коли не служив. Другий служить, був на нулі, зараз по пораненню переведений на більш тилову посаду. Ні в чому ніде ні разу за 4 роки помічений не був. З ним дівчата служать також, медики.

Питання не в службі, а в людині.
Я матуся, мені можно• вчера в 20:32
У меня муж в такой ситуации, я служу.. а он не доверяет..
Могу сказать, что романов много, вижу их. Но все от человека конкретного зависит.
Ответ дляНенька наша
тут питання як поводиться ваш чоловік без вас
автор Ненька наша • вчера в 20:33
В мене була недавно знайома військова ( не довго була) щось заговорили про сходинку карʼєри, то вона каже нехай мутить з офіцерами вище за посадою буде ( про свою подругу) я була в шоці .
Unmistakable• вчера в 20:33
Ответ дляНенька наша
Треба ще щось придумати тоді, щоб не було часу на погані думки. Тут або довіряєш, або сидиш і доводиш себе до депресії. Звичайно, мене теж накриває, іноді і заспокійливі п´ю. Але в мене це через думку, що якось не так проходять мої молоді роки, і не так я уявляла собі сім´ю. Не вистачає чоловіка фізично. ((
Манка Я• вчера в 20:34
Ответ дляUnmistakable
Мій теж в області
А я в Харкові. Іноді може приїхати на вихідні, але все одно не розлучається з ноутом і постійно на зв´язку з командиром.
Unmistakable• вчера в 20:35
Ответ дляНенька наша
Останній раз у нього корпоратив був у 2013 році. Так як частина маленька, то немає такої можливості всіх зібрати. Максимум, це коли вони йдуть кудись суто чоловічою компанією, 5-6 чоловік.
Весела моль• вчера в 20:35
Добре шо до мене на роботу, чоловік додзвонитися не зможе.
А то мала б клопіт.Працюю в чоловічому колективі.
автор Ненька наша • вчера в 20:37
Дівчата скажу так , мого куди не переводять забирає мене з дітьми за ним. Зараз планую вже переїхати, він сам поки місяць без нас. Не можу сказати , що він морозиться або ще щось , просто сама ця купа дівчат вона мене так дратує . Одна нормально поводиться, а інша сердечко ставить , ну спитати навіщо? Так сама одружена , скільки сварок із-за цього всього .
Кому там слова не давали• вчера в 20:39
Я з родини військових і народилася та проживала в військовому містечку але ще в мирний час. І тоді військовим було мабуть скучно бо такого блядства, як в своєму дитинстві, я більше ніде не бачила. Постійно між родинами військових були сварки бо хтось комусь зрадив, чоловіки гуляли та бухали. І це військова частина. І так мій батько теж гуляв і були сварки через це в родині. Але я бачила і порядних.
Зараз інші часи і інше життя у тих хто служить.
Не проектуйте все на свою родину. І якщо чийсь чоловік зраджує це не значить, що ваш так само зробить.
автор Ненька наша • вчера в 20:39
А приходиш десь з ними зустрічаєшся миші такі …
Последний вагон• вчера в 20:39
Ну по-перше я є в багатьох робочих чатах. І практично абсолютній більшості сердечко це лайк, або ок.
Як у вайбері автоматом звикли ставити.
Так і понесли в ватсап та телеграм
автор Ненька наша • вчера в 20:40
В мого взагалі була така ситуація, поїхали вони відділом на корпоратив, а потім його начальниця запросила до себе до дому на шашлик ну ще деяких з кабінету . То він відмовив
Кому там слова не давали• вчера в 20:41
Автор, щиро бажаю вашій родині злагоди,а чоловіку здоров´я
автор Ненька наша • вчера в 20:41
Ответ дляПоследний вагон
Як у вайбері автоматом звикли ставити.
Так і понесли в ватсап та телеграм
Це воцап
Манка Я• вчера в 20:42
Ответ дляНенька наша
Знайшли через що сваритись
Цирк на дроті• вчера в 20:43
Нащо ці психи? Що ви можете зробити? Гризти дядьку мізки? То він просто при вас ні з ким не розмовлятиме, переписки приховає та й по тому. А ви будете далі казитись. Ви йому або довіряєте або розлучаєтесь. Там нема інших варіантів.