Неновая почта• 11 января в 19:35
Хто користувався раніше кремом Сафарі, зайдіть, будь ласка, в тему
Чи є зараз аналоги цього крему, які вам допомогають, чим замінили?
Просто Сафарі на сайті Таблетки не бачу, а мені тільки цей крем від тріщин на руках допомагав. Можливо назва змінилась чи є схожі аналоги? Креми для рук не допомагають зовсім.