Фрекен бок• 11 января в 21:18
Хтось ще збирається на море?
За кордон. До війни мріяла. І зараз мрію. Навіть якщо відкладу, то нема з ким. Одній стидно. Вік 50.
Ви про що мрієте?
Навіть якщо всі базові потреби закриті, то тим більше хочеться вражень. І є якщо за що.
Кудась плануєте? Поїхати.
Ви про що мрієте?
Кудась плануєте? Поїхати.
Фрекен бок
• 12 января в 22:22
Ответ дляНЛОша
Автор, не втрачайте можливості подорожувати через якийсь сором. Ви після подорожі навіть і не згадаєте чого саме мали соромитись!
Дякую
НЛОша• 13 января в 07:22
Ответ дляВимагаю спілкування
Мені не треба туроператор. Мені треба автобусний перевізник, щоб доїхати до родичів в країну, де є море.
Вам краще дома сидіти 😂😂😂
Вимагаю спілкування• 13 января в 07:29
Ответ дляНЛОша
Вам краще дома сидіти 😂😂😂
У мене ж не такі родичі як у вас)))))))
Шальная коклетка• 13 января в 11:58
Ответ дляВимагаю спілкування
Тоді перевізника рекомендую Альфа. Не загубить точно і комфортні автобуси.
Фрекен бок
• 13 января в 12:10
Ответ дляНоу коммент
А почему стыдно ехать одной и какая разница сколько вам лет ?
Спасибо
Вимагаю спілкування• 13 января в 12:15
Ответ дляШальная коклетка
Дякую
Фрекен бок
• 15 января в 17:56
Ответ дляНЛОша
Я цим літом була у Туреччині перший раз за життя. Це фантастика. Мрію знову там побувати.
А чому вас турбує що ви сама? Це ж круто. Ні від кого не залежати. Коли зручно, зібрались і поїхали. І час проводите так, як вам цікаво. Скажу вам так, що на відпочинках усім абсолютно пофіг хто коли і з ким приїхав відпочивати. Чому має бути соромно? Це круто насправді!
Фрекен бок
• 15 января в 17:59
Ответ дляДобра, коли сита!
Теж через пару днів 50. І подруга не може (чи не хоче ) їхати зі мною. Досвід самостійних поїздок маю,але захотілося компанії) .Побачила Інстаграмі про можливість приєднатися до мінігрупи дівчат 40+ .... і чудово відпочила в Іспанії.
Ой
Класно
А як найти
Класно
А як найти
Фрекен бок
• 15 января в 17:59
Ответ дляЛаскове телятко
В Фейсбуке попадалась группа , там женщины себе подруг ищут для путешествий и много было женщин вашего возраста . Я и одна летала несколько раз, главное штатив для фото взять
А як називається? Прикольно
Фрекен бок
• 15 января в 18:00
Ответ дляСвекруховна
Автор. Повірте, ви не одна така. Тепер досить багато жінок +-вашого віку якраз і їздять самі. Якщо грошей небагато- підселяють в кімнату сусідку. Якщо можете оплатити номер для одного, то взагалі розкішно. Так що збирайтеся і їдьте. І приємного вам відпочинку. Я вже кілька років їжджу одна. Мені так комфортно. Але я не люблю шумних компаній. Насолоджуюся відпочинком в одиночку.
Я тепер оптимістично настроєна.
Дякую
Добра, коли сита!• 15 января в 18:41
Ответ дляФрекен бок
Ой
Класно
А як найти
Класно
А як найти
В Інстаграмі шукати як жіночі/ групові тури. Якщо цікавить саме тур, де я була - можу посилання скинути