Ку-кусик• 11 января в 22:44
Що нас взагалі чекає??
Як думаєте, з війною і загальною ситуацією, що нас взагалі чекає?
Навіть військові кажуть, що любий варіант для нас не айс..
Що взагалі буде з країною.. і з нами?
ИзЮмрудная• 12 января в 00:20
Ответ дляKriskaA
Ага - онде парочка з Покровська теж активно підмахувала - трайнічок з кацапами замутілі, о любві мічталі....Тільки члєноносця кацапи пристрелили, а самку його - колективно згвалтували. Я впевнена - вона нарешті щаслива.
Она жива и это главное. И вы не имеете право её осуждать. Посмотрела бы я на вас, если бы вы оказались в её ситуации
Небоброїдка• 12 января в 00:22
Ответ дляБарабасиха
Пппааадаждітєєєє, а як ще пастор і 15 січня?
Раввин то был
Ответ дляPrervana
Ровно столько, сколько мне предписала налоговая
В сенсі ? Ви не знаєте скільки ? Я ось стільки : 192186.44 грн
Це єдиний податок. Плачу і не чірікаю . Я щаслива, що можу платити і ці гроші йдуть державі, що бореться зі страшним ворогом.
А ви тут скиглите про Турчінова. Куку ??
Ду да ду да ду• 12 января в 00:30
Ответ дляЯк міряти?
Скажу вам что возле Чонгара люди лучше живут чем в Киеве,там спокойно
Ну звісно ж. Це тільки кацапи тварі обстрілють цивільних та цивільну інфраструктуру. Тому нічого дивного у ваших словах немає.
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Фляшка на трьох• 12 января в 00:31
Ответ дляPrervana
Евреи умные же. А мы гордые
А може це пов´язано з тим, що німців премогли, засудили, вони покаялись і перестали вбивати євреїв? Та нє, фігня якась.
Ответ дляФляшка на трьох
Саме так. Німців знищили у військовий спосіб. Так треба і кацапів. І до того йде - але в економічний. Ну, власне, яка різниця. Головне, щоб кацапія зникла, як зник вонючий совок.
Таракашечка• 12 января в 00:34
Ответ дляДаха-сваха
А как вы их узнаете?
А ми кацапок по ніках знаємо- хонда і тд. Їх тут вагон.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 12 января в 00:36
Ответ дляKriskaA
16000 в месяц единого налога не так у и много. Почему вы решили здесь поучать и принижать других по отношению к их налогам. Поверьте, даже с ваших крох вся коррумпированная шобла при власти себе оторвала кусок. Государству идут ваши деньги)
Коханозадовільна• 12 января в 00:38
Ответ дляТаракашечка
И будут тут остальные писать как все хорошо и патриотично, да? Ведь иначе это боты 😁
БезВзяток• 12 января в 00:40
Ответ дляДаха-сваха
Я вас конкретно спрашиваю оттукада эвакуировали людей? Первы раз слышу про черниговский фронт
. ❗️Ворог намагається розширити «кіл-зону» на Чернігівщині до 30 км.
Буферна зона поступово розширюється – місцеві жителі вже це відчувають. Основний інструмент ворога – ударні та розвідувальні безпілотники;
Пріоритетні цілі атак: електропідстанції, залізниця та локомотиви в русі, вежі мобільного зв’язку, засоби радіоелектронної боротьби.
Ми із Чернігова 👋 Надіслати новину
ИзЮмрудная• 12 января в 00:45
Ответ дляФляшка на трьох
Евреи много веков жили на территории Германии. И отлично уживались с немцами.
Домашня Зюзя• 12 января в 00:50
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Скоро через ваше гидотне перекручування слів вас буде взагалі неможливо зрозуміти
Та никада в жизни• 12 января в 01:02
Ответ дляПерша на селі
Сидимо - води немає, опалення немає, за вікном -10 зараз, світло по графіку. Дітей в школу пруть, а нічого що дубарина в школі. Ціни космос, людей знищують, на вулицях хапають. Влада кармани набиває, і все воюють ніяк гроші не доділять. Да де це є таке. Концтабір самий натуральний. Чіпи хай вже дітям при народжені вживляють щоб воєнкомат міг зразу знайти.... Просто вже крик душі...
Удалено администрацией...
ЧорноброваЯ• 12 января в 01:05
Ответ дляТа никада в жизни
Удалено администрацией...
Та никада в жизни• 12 января в 01:07
Ответ дляЧорноброваЯ
Удалено администрацией...
ЧорноброваЯ• 12 января в 01:10
Ответ дляТа никада в жизни
Удалено администрацией...
Яка «адна страна, болото своє сюди не приписуй.
Та никада в жизни• 12 января в 01:15
Ответ дляЧорноброваЯ
Удалено администрацией...
ЧорноброваЯ• 12 января в 01:17
Ответ дляТа никада в жизни
Удалено администрацией...