Ондатрова шуба• 11 января в 23:35

Квартира в Кракові 850$-20м2 новобуд. Де там працювати?

Молодим людям які закінчили вузи в Україні?
Обоє знають мови. Взагалі в шоці що нашим дітям робити і як далі жити.
Це я так…. думки в слух, знайома розповіла що її донька виїхала з хлопцем, бо йому 21.
Закінчив юридичний, хотів в аспірантуру поступити , не вийшло
автор Ондатрова шуба • 11 января в 23:35
Прийшлось виїхати
ШобВам_КакНам• 11 января в 23:36
А ви хто в цій історії?
Кондуктор троллейбуса• 11 января в 23:36
Про доньку ні слова
ПлюшкамиБалуюсь• 11 января в 23:37
Парувки контрабасом в Україну возити
автор Ондатрова шуба • 11 января в 23:37
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Про доньку ні слова
Ви не вмієте читати?
автор Ондатрова шуба • 11 января в 23:38
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Парувки контрабасом в Україну возити
Щоб одного дня не виїхати з України?
Кондуктор троллейбуса• 11 января в 23:38
Ответ дляОндатрова шуба
Ви не вмієте читати?
А , різка як пуля
автор Ондатрова шуба • 11 января в 23:39
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А , різка як пуля
Ясно. Вибачте, я пас спілкуватись із задовбульками.
Ужгород• 11 января в 23:40
В Кракові з роботою не дуже
Скіфська пектораль• 11 января в 23:40
А зачем в Краков? Германия.
Кондуктор троллейбуса• 11 января в 23:40
Ответ дляОндатрова шуба
Ага , сама наївність - прийти вночі за сина знайомої по переживати
То доня знайомої буде працювати поки юрист перевчатиметься
Тюрюнь_Тюнь• 11 января в 23:41
Руками, як більшість. Нехай шукає.
автор Ондатрова шуба • 11 января в 23:41
Ответ дляСкіфська пектораль
А зачем в Краков? Германия.
А там що робити?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 11 января в 23:41
Його українська юридична освіта Польщі не потрібна.
Якщо знає польську і є гроші на життя - може поступити до Польського ВУЗу. Якщо не планує навчатися і повезе - влаштовується офісним клерком.
Далі їдуть некваліфіковані роботи.
Кондуктор троллейбуса• 11 января в 23:41
Ответ дляОндатрова шуба
А там що робити?
Ну аспірантура тільки в Україні
А кругом робити треба
автор Ондатрова шуба • 11 января в 23:42
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну аспірантура тільки в Україні
А кругом робити треба
Ну от і я про це
ВсеПроВсехЗнаю• 11 января в 23:42
Ви не знали шо в Європі приховане безробіття?
До війни на одному з підприємств Німеччини,яке є нашими партнерами,були навіть страйки -2019 рік.Бо всі замовлення передали до нас і в Китай.Тому що німцю потрібно платити 5500€,а нашим платять 1000$.Була в трьох країнах Європи,6 років працювала.Не все там добре з роботою було до війни.Думаю і зараз нічого не змінилося Єдиний порятунок,що Європа та США зрозуміли що вони накоїли,передавши виробництво в Китай,і лишивши своїх роботи.І тепер потроху звідти виходять.Нам в Україні теж добре,китайські замовлення і до нас прийшли.Дуже багато роботи.Років на 2.5 вперед вже є.
Да будет так• 11 января в 23:43
Є ринок праці. Іноземцям там руками працювати або головою. Щоб працювати головою потрібні місцева освіта, мова і досвід. Як цього немає, то і робити там нема чого. В принципі як і в кожній країні.
Брюльтик• 11 января в 23:45
Ой, выберите другую страну. Они на наших наживаются как могут. 17 млрд злотых чисто на украинцах, на их налогах, за год, при этом ненавидят. Урвали слуг себе. Еще и квоту по беженцам закрыли белыми христианами 🔥
Кондуктор троллейбуса• 11 января в 23:44
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Далі їдуть некваліфіковані роботи.
Є українські юристи які працють за освітою
Да будет так• 11 января в 23:45
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Максимум у сфері легалізації або якимсь помічником. Адвокатами, радниками і т.д. не вийде.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 11 января в 23:48
Ответ дляКондуктор троллейбуса
За освітою? Українською освітою по польським законам?
Ким працюють?
Якщо секретарем адвоката чи в офісі діловодом - повірю. Але на ціх посадах можна працювати і з будь якою освітою. Чи без неї.
Та_все_ок_будет• 11 января в 23:50
Хлопець доньки виїхав у Варшаву. ІТ, проблем з роботою нема. Тому звісно треба орієнтуватися на свої знання і вміння. А от донька не знаю ким і коли зможе там працювати, якщо захоче.
Борщичок• 11 января в 23:50
Ответ дляДа будет так
у нас и в Украине адвокатом не всем юристам с профильным образованием получается устроиться
в Польше украинцами открывается большое количество компаний, которые требуют юридического консалтинга, потенциал для роста есть
СкрипяСердцем• 11 января в 23:52
Знають мови в Польщі це не про польську я так розумію ? Таке враження, що у Варшаві дешевше жити, чим в Кракові, ну і місто більше, більше можливостей. Вивчати ринок праці, щоб зрозуміти хоча б напрямок в якому теоретично можна рухатися, а на зараз шукати любу роботу, яку вийде знайти, щоб не сидіти без грошей. І чесну скажу, навіть некваліфіковану знайти було дуже не просто, така штука, кя зв´язки і рекмоендації діє і на зараз, потрібно бути просто дуже активним і настирним при пошуках.
Да будет так• 11 января в 23:52
Ответ дляБорщичок
Какой консалтинг без польского образования и опыта работы в Польше? Местных юристов полно и с опытом.
Кондуктор троллейбуса• 11 января в 23:54
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ким працюють?
Не вірте
Український адвокат нам оформлював довіреність на продаж житла
Борщичок• 11 января в 23:56
Ответ дляДа будет так
ну толку мне с тех польских юристов, мне нужен юрист, который обслужит меня на украинском
Борщичок• 11 января в 23:57
автор, еще в сфере недвижимости можно применить знания по специальности
Борщичок• 11 января в 23:59
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не вірте
делала доверенность у польского нотариуса, нотариус подписывает документы, наши юристы готовили документы