Да Щас же• 12 января в 00:37
Питання до україномовних
Відчуваєте повагу до російськомовних українців? А якщо це ваші близькі друзі чи родичі? Чи колеги, з якими у вас завжди були чудові стосунки? Я чомусь ні. Хоча сама ще рік тому була російськомовною. Просто не розумію цих відмазок в стилі будови щелепи і іншої маячні. На мій погляд люди просто не хочуть говорити українською, тому видумують різні причини, щоб виправдати своє небажання.
Тема без підтексту. Питання тільки для завжди україномовних і тих, хто перейшов на українську в різний час.
Я в дамках• 13 января в 08:34
Ответ дляКапитошечка
в том-то и ваша беда, что все русскоязычные, которые любили Украину, теперь стали для вас кацапами.
Кацапами стали ждуни і всі, хто вважає себе ущемльонними. Ті, хто любив і любить не будуть себе вважати ущемльонними
aljonyshka• 13 января в 09:06
Ответ дляНе худа ні разу
Мої батьки навчалися українською мовою, а вступати до інституту потрібно було російською. Батько перевчався на російську в вечірній школі, а мама на рік молодша, вона перевчалась в 10 му класі. Ніхто нікого не питав, просто вступні іспити стали російською мовою. Київ був україномовним. І саме викладання рос мовою в вишах призвело до ’оселючування’ україномовних.
Киев украиномовный? Это в каком веке?
Птица Говоруша• 13 января в 09:38
Ответ дляsur_sur
Не кидайте мух в котлети.
та конечно, это же другое)
Прагматик флегма• 13 января в 09:46
Ответ длядолой_лама
Можно, наполовину украинка и наполовину русская. Насилие для меня неприемлемо, а именно украинизация на данный момент и происходит путем насилия, травли одной части людей против другой.
У вас так у свідоцтві написано,на половину українка?
Бабця в мештах• 13 января в 10:00
Ответ длядолой_лама
Вашим родителям запрещали Вас записать в 1 класс школы, с преподаванием на украинском языке? Эти школы были полупустыми, и это реальность.
Я вчилася в українській школі. А от стосовно ’Эти школы были полупустыми, и это реальность’, то ви дуже помиляєтесь. В першому класі було 42 учні, 5 класів не менше 40 дітей. В 10 класі - 35 учнів.
Бабця в мештах• 13 января в 10:18
Ответ дляЦвіпканя
надеюсь, что хоть платят нормально за посты.
Такую ерунду писать про страну, где было принято отвечать на том языке , на котором обратились.
Обратились на укр, значит говорили на укр.
Моральное падение жуткое - так врать, что дети не понимали мову.
По перше, у вас 20 постів, у мене до цього - два. Кому платять? По друге, я писала з фактажем - назви, цифри, цитування загальнодоступних джерел. Ваш пост - бла-бла-бла про ’моральное падение....’ І про те, що діти ’не понимали мову’, в мене в пості немає, не знаю, де ви вичитали, може в вашій методичці, чи сприйняття тексту у вас специфічне. Так хто з нас ’врет’?
Губки-уточкой• 13 января в 10:40
Ответ дляСуцільна зрада
Моя рідна мова російська. Це мова на якій розмовляло багато поколінь моєї родини. І це не тільки мова рашки а і багатьох країн . В житті зараз розмовляю двома мовами , але переважно російською . В мене немає поваги до мовників які стали жертвою дебільноі пропаганди і труять оточуючих російськомовних навʼязуючи їм свої переконання
Понимаю вас. Мой родной язык, также, русский и сны мне снятся на русском. )) Это мой язык самоидентификации. Я стараюсь не обращать внимания на людей, которые в полете переобуваются то в одну сторону, то в другую. Но иногда печально наблюдать какую чушь они несут по поводу запрета изучения украинского языка в советское время.
Цвіпканя• 13 января в 15:49
Ответ дляБабця в мештах
убрали, что не понимают мову. успели.
росіян приблизно 12%(дітей, зрозуміло, менше, нехай буде 6), - это тенденциозная ваша подтасовка - Нехай буде-.
а шкіл з російською мовою викладання 4 з 23 (17%).
У людей был выбор. 19 школ есть укр? - есть учите , сколько хотите.
Насильно в школы никто не загонял. Добровольный выбор.
А то тут рассказывали, что классы укр школ пустые. Вою заполнились?
Цвіпканя• 13 января в 15:50
Ответ дляБабця в мештах
’Вот заполнились’
Не боюся осуду• 13 января в 16:51
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ні, поваги не маю. Бо нездатність вивчити рідну мову- ознака невисоких здібностей.
P.s.: я вчилася в російській школі.
А взагалі , тема для сварки
P.s.: я вчилася в російській школі.
А взагалі , тема для сварки
Рі́дна мова — мова, яку людина засвоює з раннього дитинства без спеціального навчання; мова, якою людина мислить. Переважно — це мова батьків
Рідну мові вчити не треба в визначення, високоздібна Ви наша
18 мнеУЖЕ• 13 января в 17:08
Ответ дляНе боюся осуду
По-перше, я не ваша.
По-друге, у всякому випадку, можу грамотно писати, як українською мовою, так і російською.
P.s: перекладач треба перевіряти
Бабця в мештах• 13 января в 18:54
Ответ дляЦвіпканя
убрали, что не понимают мову. успели.
Ви пересмикуєте і брешете, і звинувачуєте в тому інших - звична тактика. Я з свого посту нічого не забирала. Можете довести зворотне, а не знову бла-бла-бла? Цифри порівнювати вмієте? Ще раз - на 6% дітей - 17 % шкіл. В класах менше дітей, вчитель може більше уваги приділити дитині. Ось так і створювали кращі умови для російськомовних. Щодо тенденційності ви праві, я рахувала з огляду на сім´ю з двох дорослих і двох дітей, от пенсіонерів до уваги не взяла, тоді б % дітей був би ще менший. А українську у нас вчили, не переживайте.
Вітаміни косметика• 14 января в 12:21
Ответ дляПтица Говоруша
При этом, Харьковская область - украиномовная, но это абсолютно не мешало в 2022 году, во время оккупации Харьковской области , балакати на мові та бути колоборантами жителям оккупированіх тогда территорий
не була я у Харькові, незнаю що за мова там. У брата не питала- як приїджає про війну не хоче спілкуватия...вона йому ітак... Плимінник там навчався. Парк Фельдман ще лишився- чи розбомбили усе?...Сестра моя їздила у тому парку була з моєю дитиною і своїм чоловіком- нажаль чоловік загинув від русні...я теж усе хотіла туди поїхати і не склалося..а зараз у вас страшніше ніж у нас
Видна міленіалка• 15 января в 02:32
Ответ дляСоветничаю тут
Я вже 4 роки україномовна. Триндець як важко. Сни російською, думки російською...
Я не знаю , коли я стану повністю, мабуть ніколи. Наче штучно досі
Сколько готовы ещё себя насиловать? Чтобы что?