Да Щас же• 12 января в 00:37
Питання до україномовних
Відчуваєте повагу до російськомовних українців? А якщо це ваші близькі друзі чи родичі? Чи колеги, з якими у вас завжди були чудові стосунки? Я чомусь ні. Хоча сама ще рік тому була російськомовною. Просто не розумію цих відмазок в стилі будови щелепи і іншої маячні. На мій погляд люди просто не хочуть говорити українською, тому видумують різні причини, щоб виправдати своє небажання.
Тема без підтексту. Питання тільки для завжди україномовних і тих, хто перейшов на українську в різний час.
Прагматик флегма• 12 января в 12:19
Ответ дляБойцовская
Украинский же не уничтожили, как ни старались, что ж так? И при чем тут та история, к нам? Или вы советский человек?
Правильно,і не знищать.
А ви вчіть історію,знайдете відповіді на свої питання.
Цідило правди• 12 января в 12:19
Ответ дляДа Щас же
Ні, в сварках я участі не беру. Питання для мене болюче, тому й акцентувала, що лише для україномовних. Думка російськомовних мене не цікавить.
)) Найкращі наглядачі у в’язницях -це колишні ув’язнені. Поміркуйте над цим у вільний час.
Вітаміни косметика• 12 января в 12:22
ви гидка - розумію вас на 1% в мене усі російськомовні і треба прийняти те що ті кому за 50 вони навряд чи перейдуть на укр...Мій брат воює - йому 50 + він перейшов на укр повністю-боронить Харків- так йомуб приємно булоб якби і Харків´яне усі на укр перейшли, але як вумна людина він цього ніколи нікому не скажить...І вам раджу.
Я стараюся розмовляти на укр, але не в кожній ситуації вдається
База_птеродактилей• 12 января в 12:23
Ответ дляПсихологічка
Так .
А ви чому дозволяєте такі висловлювання?
Ваш на есвео ,мабуть .
Я имею свое мнение и выражаю его.
Это наверно ваш на сво или ждёт русский мир?
Мао_Мяо• 12 января в 12:23
Ответ дляПсихологічка
Так .
Ваш на есвео ,мабуть .
Удалено администрацией...
маринабаранова• 12 января в 12:24
Ответ дляЭлька-Карамелька
Який з принципу говорит українською бо то його рідна мова
.
А яке ваше ставлення, наприклад, до китайця - який би приїхав до вас і принципово спілкувався тільки китайською. І дуже нервував, навіть - сердився, що його не розуміють)
База_птеродактилей• 12 января в 12:25
Ответ дляМао_Мяо
Удалено администрацией...
Мошей ницца• 12 января в 12:25
Делить по языковому признаку людей- наивысший маразм и деградация общества, почитала комменты…. Далеко пойдем такими темпами🤦♀️ гос.язык - только Украинский ! А в быту хоть тарабарский….. а все что делается насильно- успеха не будет
Мао_Мяо• 12 января в 12:25
Ответ дляБаза_птеродактилей
Удалено администрацией...
Амелі на мілені• 12 января в 12:26
Ответ дляВсюди влазю
Рі́дна мова — мова, яку людина засвоює з раннього дитинства без спеціального навчання; мова, якою людина мислить. Переважно — це мова батьків. У міжетнічних родинах можуть бути вживані дві або більше рідних мов. Вивчення мови відбувається у дитинстві у природний спосіб в умовах опіки над малим дитям. Як правило — це родинні умови. Рідна мова — одне з найважливіших понять соціолінгвістики та етнології. Існують різні, часом суперечливі трактування терміна «рідна мова»[1]. Загалом виділяють три концепції:
етнічна мова
перша мова
мова, засвоєна в дитинстві.
етнічна мова
перша мова
мова, засвоєна в дитинстві.
я в том коменте прочитала ’не та, на якій батьки....’
Борисфенка• 12 января в 12:28
Ответ дляМетелик
Удалено администрацией...
І це добре - одразу видно, хто є хто.
База_птеродактилей• 12 января в 12:33
Ответ дляПсихологічка
А зі сторони есвео є росіянці, які українською розмовляють?
А со стороны Украины есть украиномовные не спешащие защищать мову, страну.
Ваш такой же. Дальше что, в чем вы людей упрекаете?
Ответ дляГоворю відверто
Ну так и я украинским владею в идеале, мне его учить не нужно. И за изучение других языков только ЗА. Но вот это насилие и принудительная украинизация меня выбешивает и вызывает внутренний протест.
Ну, понятно, кто за границей не бывал, тот не может уразуметь , что хотя бы поздороваться или поблагодарить нужно на языке страны.
Метелик• 12 января в 12:44
Ответ дляsur_sur
Германия - почти все украинцы разговаривают на русском, единицы на украинском.
Бойцовская• 12 января в 12:52
Ответ дляПрагматик флегма
Правильно,і не знищать.
Историю СССР? Какого года выпуска учебник?
Бойцовская• 12 января в 12:55
Ответ дляБаза_птеродактилей
Удалено администрацией...
Бойцовская• 12 января в 12:56
Ответ дляМетелик
Во всех странах так
Бойцовская• 12 января в 12:56
Ответ дляsur_sur
Мы не за границей
woman Warrior• 12 января в 13:11
Автор.Кто вам сказал, что человеку нужны причины, чтобы сделать свой выбор и что ему вообще нужно кому-то давать пояснения.
У вас утверждение верное.
Люди не хотят.
И почему не хотят, всем тоже прекрасно известно.
Также всем известно, что те, кто не хотят, отлично знают гос.язык.
И пользуются им там, где это предписано правилами.
У вас утверждение верное.
Люди не хотят.
woman Warrior• 12 января в 13:14
Ответ дляКишмишная Мая
Ого как на болотах херней страдают
Но молодцы ! Выучили украинский
Это лучше, чем учить китайский 🤣
Но молодцы ! Выучили украинский
Это лучше, чем учить китайский 🤣
Эт вы напрасно.
Знать китайский это супер.
Капитошечка• 12 января в 13:15
Ответ дляЯ в дамках
Ви готові стати лиш росіянкою, не більше не менше
Чем больше будут ущемлять людей других национальностей - тем уверенней они захотят стать кем угодно, лишь бы не украинкой. Когда это до вас уже дойдет?
Мамаша в бигудях• 12 января в 13:17
А вас не смущает что вся верховная рада украиномовни и толку? вы уже утомили,честно. Если вам хочется, вам кто-то запрещает ? так какое право имеете запрещать что либо вы ? из-за таких как вы, прининципильно не хочестя .
лаМпочка• 12 января в 13:21
Перекличка неадекватів, які пишаються тим, що їх прадідів-бабів, все життя щемили за мову з приходом кацапів на землі, а потім все забирали і вбивали. Сліпі барани, завжли будуть бєкать, що Харьков рускій горад, Днєпр рускій, Адєса, Данєцк. Бо виплодилися і росли при совку, який продовжував промивати мізки. Бо українську мову зневажають і вважають мовою провінції і селюків.
Хто розуміє, той розуміє, говорить українською і не має сумнівів. А потім не дивуйтеся, чого кацапи лізуть в ваші, як ви кажете, рускіє гарада, вважаючи їх своїми.
Для таких гімн по життю - я рускій, я іду да канца
No problems• 12 января в 13:25
Тю 😄 Не хочу - и не перехожу. Знаю, разумеется. А уважение за срочное «переобувание» мне ни к чему)))
woman Warrior• 12 января в 13:26
Ответ длялаМпочка
Удалено администрацией...
лаМпочка• 12 января в 13:27
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
Чумацький Шлях• 12 января в 13:41
Автор, вы и сама еще не стали україномовною. Очень много ошибок.
Апрель Ивановна• 12 января в 13:48
Ответ дляПутающаяся
тут крім вас є багато інших людей, ви не одна
Саме так. І цих людей хтось захищає, хтось збиває ракети і шахедів, щоб вони не падали їм на голови. Наче ж очевидні речі....