жінка незаміжня• 12 января в 12:03
Як зручніше перекинути кошти з Болгарії на Україну?
Можливо хтось знає як це можна зручніше зробити і менше втратити?
І що вказувати в призначенні платежу?
Все і одразу• 12 января в 12:22
Ответ длявсе по ГОСТу!
сформулюйте нормально питання
Це мистецтво, не кожний зможе
жінка незаміжня
• 12 января в 12:31
Ответ длявсе по ГОСТу!
сформулюйте нормально питання
Що вам не зрозуміло?.... Все зрозуміло написано...
все по ГОСТу!• 13 января в 00:43
Ответ дляжінка незаміжня
ну так існує принаймні 5+ різних варіантів, і % дуже різний від мінімального до максимально не вигідного
жінка незаміжня
• 14 января в 14:22
Ответ длявсе по ГОСТу!
То що Вам не зрозумілого у моєму запитанні?? Там все зрозуміло написано, я написала: ’Можливо хтось знає як це можна зручніше зробити і менше втратити?’ Навіщо мені максимальний НЕвигідний % ?? Ви читали хоч що я написала перед тим як писати щоб вам нормально сформулювати запитання?
все по ГОСТу!• 14 января в 15:29
Ответ дляжінка незаміжня
Заспокойтеся. Бо ніхто не хоче вам тут нічого підказати. 🤣