Папобус• 1 час назад
Порадьте одну річ для дому до 1000 грн, яка реально підняла якість життя
Однозначная• 1 час назад
Обов´язково це з тредс сюди тягти?)
Там коти , до речі, перемогли.
Ну коти в тредс перемагають завжди...
Там коти , до речі, перемогли.
Ну коти в тредс перемагають завжди...
Женщинас• 1 час назад
Жалюзи на окнах. Опустила и у меня целый день - ночь) и почему в Украине такое не распространено?
Ой, не досмотрела что до тыс грн
Білий Лосик• 1 час назад
Ответ дляЖенщинас
Ой, не досмотрела что до тыс грн
Зовнішні з Німеччини, які в стіну вбудовані?
Женщинас• 1 час назад
Ответ дляБілий Лосик
Да. Это прелесть.
Білий Лосик• 1 час назад
Ответ дляЖенщинас
Да. Это прелесть.
Так, я теж про них мрію, це просто казка.
Любви вам!• 1 час назад
Ответ дляЖенщинас
Да. Это прелесть.
Вони ще й від жари добре рятують. Позаминулого літа коли не було світла при +40 я без них би здохла
Женщинас• 1 час назад
Ответ дляЛюбви вам!
В таком контексте я их не использовала, но в выходные люблю спать до полудня и спать в полной темноте намного приятнее, чем при дневном свете. Немцы таки молодцы, думают о комфорте сна.
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляДадосвидания
Світильники з датчиками руху. Я забула про вмикачі світла)
Ага, в нас мухи літають і вкл-викл світло
Директор Пляжу• 1 час назад
Силіконові лопатки для вимішуваня і пензлики. І бризкалка для олії. Паперові формочки для кексів. Ніколи б не подумала, що це настільки зручно.
ХуАнита• 1 час назад
Ответ дляЖенщинас
Ой, не досмотрела что до тыс грн
Вы из каменного века? У меня больше 10 лет такое на окнах
Спасу мир• 1 час назад
Универсальные салфетки для уборки + бумажные полотенца. Никаких больше тряпок на кухне.
Дадосвидания• 1 час назад
Ответ дляЖена сантехника
Я чогось сміюся))
У мене мух нема, але на кота датчик реагує у деяких місцях.
Ацетилсалициловая кислота• 1 час назад
Багато таких речей, але всі дорожчі за 1000 грн. В таких цінових межах багато є корисних дрібничок з ікеа, але не можу сказати, що прямо якість життя вони покращують. Швидше полегшують побут.
4есотка• 1 час назад
Фільтр кувшин, перестали тягати через день бад´ї з водою, це неймовірно полегшило життя, 300грн на місяць новий картридж.
Метровий сантиметр• 1 час назад
Чашки Старбакс белые, покупала их по 10€ за штуку кажется, но они со мной уже лет 10 и я их очень люблю, вот просто любимые)
КонхфЭдкаТузик• 1 час назад
Ево коврики для взуття. Коли був сніг вся вода була в них. Так звикли. А зараз вони затримують весь пісок з обуві. В нас 2 маленькі коврики. Ступаю одразу на один, а потім я на другий. Чоловік на першому залишається.
Я не тону• 1 час назад
Ответ дляОднозначная
Обов´язково це з тредс сюди тягти?)
Там коти , до речі, перемогли.
Ну коти в тредс перемагають завжди...
Там коти , до речі, перемогли.
Ну коти в тредс перемагають завжди...
У меня кот дороже 1000 грн)))) не подходит. А так бы да, тоже б кот был)))
Женщинас• 1 час назад
Ответ дляХуАнита
Судя по уровню общения, из каменного века, как раз, вы))) не видела ни у кого в Украине эти жалюзи.
Бува і таке• 1 час назад
Ответ дляЖенщинас
Ой, не досмотрела что до тыс грн
Вы просто жалюзи только за границей узнали?)
Женщинас• 1 час назад
Ответ дляБува і таке
Наружные? Да, только за границей увидела. Вернее, видела на магазинах раньше, но на домах и квартирах нет.
Бува і таке• 1 час назад
Ответ дляЖенщинас
А чем вас внутренние не устраивают? Есть плотные, такую же ночь сделают запросто)
Гладиолус• 1 час назад
Звісно кіт, куплений за 600 грн., чисто символічно, його ринкова вартість певно десь 300 у.о., але це безцінний скарб та покращувач життя.