ОбережнаЯ• 12 января в 20:54
ТЦК украли мужа гражданского. Помогите, прошу
Была бронь от производства, за пределы Кривого Рога не выезжал. Вытащили из автобуса, меня спасти его не было. Ни слуху ни духу теперь. Произошло это между 4 и 5 часов дня. Скажите, что теперь делать мне в этой ситуации? У нас дочка маленькая
Захекалася читать• 12 января в 22:28
Ответ дляНебалувана Галя
Автор, ничем тут вам не поможет мы. Это страшно,что с нами делают. Полно военных пенсионеров, а мы мобилизируем на улице. Конченые пусть горят в аду
Так те военные пенсионеры все типа ’офицеры’ (халявщики).
А нужны ’расходный материал’: солдаты, пехота, штурмовики. По закону офицеров нельзя на эту должность.
Небалувана Галя• 12 января в 22:32
Ответ дляЗахекалася читать
Я про це і пишу. Вони хай між собою вирішують хто в штурмовики, а хто гріє сраку в кабінеті. А не сафарі на вулиці влаштовують.
Кава з адреналіном• 12 января в 22:37
Ответ дляНебалувана Галя
Ок ще раз коли це роблять військові, а не людина з вулиці,яку зловили проти волі. У генерала син теж буде військовим і не побіжить на 0 захищати, а сяде на папкине тепле місце.
Марафон виключити вам потрібно.
Не хвилюйтеся, я марафон не дивлюся, а ви як хочете. Я лише за те, що і в житті має бути справедливість. І мова не лише про «професійних військових», а і про звичайних людей, які стали на наш захист, коли кацапи припхалися на танках, а тепер їм кажуть «ми вас не просили». На цих хлопців всім байдуже, навіть вдячності не дочекаються. Зашевеляться лише коли свого стосуватися буде…. І про яку справедливість тоді може йти мова?!
Кава з адреналіном• 12 января в 22:40
Ответ дляНебалувана Галя
До влади у вас так питань і не має? Якщо ваш з повісткою то те саме ви бажаєте і автору і своїй кумі і в майбутньому і своїм дітям.
Автор не цікавилася ні моєю кумою, ні вашою, ні дітьми тих чоловіків, які її захищають. І я нічого їй не бажаю і навіть не злорадсвую (не подумайте), я лише хочу справедливості і вдячності тим хлопцям, які нас захищають, бо отак і автору колись хтось скаже «ми не просили його…»
Щебетушка• 12 января в 22:41
У мого бронь, багато раз перевіряли і тцк і менти, питань не було.
Так що не треба п...ти
Сонячний зайчик• 13 января в 00:27
Ответ дляКава з адреналіном
Удалено администрацией...
Сонячний зайчик• 13 января в 00:28
Ответ дляКава з адреналіном
Ті, кому повістки вручили в зуби теж не обирали. Це не на відпочинок з’їздити що хоче іде, хоче ні
Удалено администрацией...
АфродитаПетровна• 13 января в 00:53
Ответ дляКраля-Галя
блин ну че вы в пятом сообщении спалили контору, а не на третьей странице. я только начала вовлекаться в этот увлекательный сериал
Детективы люблю
Кава з адреналіном• 13 января в 07:49
Ответ дляСонячний зайчик
Удалено администрацией...
Кава з адреналіном• 13 января в 07:51
Ответ дляСонячний зайчик
Удалено администрацией...
Сонячний зайчик• 13 января в 11:48
Ответ дляКава з адреналіном
Удалено администрацией...
Сонячний зайчик• 13 января в 11:49
Ответ дляКава з адреналіном
Удалено администрацией...
Кава з адреналіном• 13 января в 11:50
Ответ дляСонячний зайчик
Удалено администрацией...
Чучало тут ти. Ще й ждуниха. Фу🤮
Кава з адреналіном• 13 января в 11:52
Ответ дляСонячний зайчик
Удалено администрацией...
Не мій рівень спілкуватися з людьми з низькою соціальною відповідальністю. Чао, ждуниха🤮
Сонячний зайчик• 13 января в 13:59
Ответ дляКава з адреналіном
Чучало тут ти. Ще й ждуниха. Фу🤮
Рашка прийде по-іншому заспіваєш
Кава з адреналіном• 13 января в 14:27
Ответ дляСонячний зайчик
Рашка прийде по-іншому заспіваєш
Що?? Так тут не я рашку чекаю, тут он вище ждуниха виписує. Я ж навпаки скільки постів про вдячність воїнам наши пишу і про справедливість. Не плутайте. Хіба ви сама рашку чекаєте, тоді нам говорити немає про що навіть
Кава з адреналіном• 13 января в 14:36
Ответ дляСонячний зайчик
Рашка прийде по-іншому заспіваєш
Цей коментар нелогічний і недоречний. Я пишу про вдячність хлопцям які нас усіх захищають і про об’єднання. Поки один захищає нас, інший диве собі своє спокійне життя в ховається за спідницю. Його дружина не думає, що її сім’ю захищає теж чийсь батько, якого теж вдома діти чекають, а як тільки особисто торкнулося, то всі відразу згадали про війну, про справедливість, як СВОГО витягнути, поки інші захищають нас…. Що ж про це раніше в не думалИ… Але якщо ви рашку чекаєте, то позор вам. Чао.
Сонячний зайчик• 13 января в 14:36
Ответ дляКава з адреналіном
Вы сами меня приписали к тем, кто рашку ждёт
Сама ты нелогичная
Кава з адреналіном• 13 января в 14:38
Ответ дляСонячний зайчик
Сама ты нелогичная
Ви неадекватна чи що?? Почитайте мої коментарі😡 Ви може переплутали мене з тою ждунихою?? Я тільки на це можу списати ваш коментар.
А у него точно была действующая бронь, и она отображалась в обериге (у мужчины в резерв+) ? Не было ли такого что была в этот момент перебронировка предприятием и соответственно ’окно’ в несколько дней ? У меня отсрочка например, неделю назад звонил дядьку, его друг роботает в военкомате (когда то рассказывал свою историю) - спрашиваю - так и так, иногда слышу некоторые истории подобные, в итоге оказывалось у людей были например все доки для отсрочки, даже при себе, но они не успели\не воспользовались правом, и подобные случаи выяснялись, а в момент когда отсрочка светится в резерве, нет никаких розысков и тд, я реальных кейсов не слышал, кроме как Галя Пете сказала, передала и тд, Но тем не менее, могли бы у него спросить ? Вечером он мне перезванивает, говорит Сашке рассказал, он поржал, говорит - она (отсрочка)в базе, как они тебя мобилизуют, даже если ты без резерва по большому счету будешь ходить, просто паспорт, по паспорту пробьют и тд, говорит даже самые конченые, если они привозят таких людей в тцк, их нагибают сильно, потому как сделать с ними ничего не могут сделать, но бусификаторы бензин палят и время
Но я сейчас пишу не спорить, а то что я знаю и слышал, в том числе от раблотника тцк от дяди