Ms. Android• Изменено 13 января в 17:23

Стоматологія.. якась безвихідь.. хочуть вирвати всі зуби або замінити коронки

Дівчата, я вже тут писала
Я вже сходила до 3 лікаря з мамою+3000 грн на консультації і так і не визначилась шо робити
Імплантолог запропонував вирвати 7 зубів і постввити 4 імпланта+цільну конструкцію на весь зубний ряд

Стоматолог-протезист- хоче замінити всі 7 металокерамічних коронок на циркон(+155000 грн) і поставити бюгельртй протез на кламерах (+40000 грн) . Але каже давайте знімемо старі коронки, щоб глянути що під ними. А вдруг там карієс. То треба полікувати. А якщо ми зробимо протез і начіпимо на існуючі коронки то ой ой ой вдруг прийдеться заміняти коронку то тоді і протез перероблювати.. навіщо чіпати те що стоїть? Мамі 73 роки. Навіщо робити те що може мати гірші наслідки ніж те що зараз є?
Невидимка Майя• 13 января в 19:21
Ответ дляMs. Android
Пишу його слова дослівно:
Ви ходите з цими коронками вже 15 років
За цей час коронки не дуже плотно прилягають до ясен
Може потрапляти їжа, залишки їжі, портяться зуби. Ми можемо зняти коронки а там погані зуби- треба рятувати
На коренях запалення немає
Але залишати ми не можемо старі коронки

Якщо зробити протези на існуючі коронки то треба буде через певний час лікувати зуби
Треба зняти коронки- якщо там будуть зуби які не врятуєш- тоді імпланти

Я візьмусь за роботу тільки якщо зніму всі коронки

Ціну також можу порахувати тільки тоді коли зніму всі коронки тому що там невідомо що з тими зубами, можливо деякі види вийде повидаляти і тоді прийдеться робити взагалі іншу схему
Я хожу с коронками более 20 и что? Попадает туда пища или нет/прыгнули ли шейки, это видно и так.Посто снять все коронки и понять, что там все хорошо, это бред! Коронки то нужно будет снова поставить!!!И за ваш счет, не за его! Обратитесь к другому врачу на консультацию.
Невидимка Майя• 13 января в 19:22
Ответ дляMs. Android
Так і є
Я Не розумію для чого мамі знімати коронки щоб ще більше трогати ті зуби які в неї є, щоб їх травмувати, ще більше обточувати під нові коронки для чого це роблять?
Я ж вам говорю, врач хочет карман свой хорошо нагреть!
ПлюшкамиБалуюсь• 14 января в 07:14
Ответ дляНевидимка Майя
Ну вряд ли под всеми коронками все хорошо. Где то в любом случае надо будет подлечить. Под коронками зубы все равно портятся.

По идее да если коронки не снимать а сделать протез с из учётом, потом протез придется переделать, возможно это дешевле чем сразу тут надо считать

Вообще эта стоматология как дорого строение непонятно сколько и чего туда вкладывают и не проверишь..

Поэтому для пенсионеров съёмные доступные протезы, а если есть деньги то предлагают несъёмные конструкции которые стоят других денег. Кто может тот платит но выбор есть. Плюс на дорогом лечении моржа больше что там за заработок с сьемных вставных челюстей...

Работа снять слепки и сделать а там каналы коронки импланты и т.д.
Працівниця року• 14 января в 09:46
Мені також три стоматологи казали , що необхідно видалити всі 8 зубів нижньоі щелепи і ставити імпланти. Я , правда, набагато молодша Вашоі мами. Один з тих стоматологів казав, що можна своі полікувати і поставити бюгельний протез на відсутні зуби, але коштуватиме це ще дорожче , ніж іиплантація «міст -на-4». Всі ці стоматологи працюють у сучасних приватних клініках.
Потім, родичі порекомендували мені свою стоматолога. Вона працює в кабінеті, ще за старими методами- лікування каналів, боротьба за кожен більш-менш живий зуб. Полікувала все і поставила напівмʼякий протез на кламерах. Коштувало це мені близько 10 тисяч. Точно не скажу , бо я платила ще й за верх однією сумою.
До протеза звикла, два місяці ношу без нарікань
автор Ms. Android • 14 января в 09:51
Ответ дляПрацівниця року
Якщо ви в Києві- порадьте лікаря

Мамі точно так само казала як ви зараз описала ситуацію прям один-в-один
Вони порахували що поставити імпланти дорожче ніж змінити всі ці коронки на цирконеві
А нашо замінювати коронки якщо вони нормально служать і по кт немає признаків запалення
Працівниця року• 14 января в 10:01
Ответ дляMs. Android
Якщо ви в Києві- порадьте лікаря

Ні, це Львівська область.
Таких лікарів залишається все менше, але, шукайте.
Насправді, вигідніше для лікаря все видалити і встановити імплантати- швидко і прибутково. Якщо людина неплатоспроможна, то зʼйомний протез- це хоча б не вимагає багато часу.
автор Ms. Android • 14 января в 10:17
Ответ дляПрацівниця року
Ні, це Львівська область.
Боже в нас кожен день летять гроші на ті консультаціі
Від 600 грн до 1200 грн беруть
Істерика в мене вже
І ніяк не знайду лікаря(
Працівниця року• 14 января в 10:20
Ответ дляMs. Android
Від 600 грн до 1200 грн беруть
Істерика в мене вже
І ніяк не знайду лікаря(
Розумію. Мабуть, легше такого знайти десь в провінції. Я знаю ще одного такого в моєму рідному місті. Але, це Миколаївська область, і знову ж таки, районний центр, як і на Львівщині. Ще один родич працює в сучасній невеликій клініці у Львові, казав, там ніхто таким не займається, як мені робили. Для них то вчорашній день
Працівниця року• 14 января в 10:35
До речі, мій дядько, людина, яка може собі дозволити імплантати ,також збирається так протезувати. Йому нарахували за імпланти купу грошей. Але, він сказав, що в 75 років витрачати такі гроші не буде- він вже немолодий, і, як помре скоро, ті засунуті до рота гроші потім просто закопаються(ні дітям , ні жінці не залишиш спадок😄)
автор Ms. Android • 14 января в 11:27
Ответ дляПрацівниця року
Мені тут теж в Києві кажуть шо не займаються
Що типу це не актуально ці протези
Всі лише за імпланти говорятт
автор Ms. Android • 14 января в 11:28
Ответ дляПрацівниця року
За імпланти мамі нарахували 250000 гнн на 2 щелепи
І ще 250000 треба на коронки(конструкція незнімна)
автор Ms. Android • 14 января в 11:42
Ответ дляПрацівниця року
Ось позначила зуби які є
Під коронками
Працівниця року• 14 января в 12:40
В мене було так само, на один зуб більше. Жувальних не було взагалі
автор Ms. Android • 14 января в 12:43
Ответ дляПрацівниця року
А ваш бюгельний протез як виглядає?
Замочками кріпиться
Чи такі дуги заходять на крайні зуби?
Працівниця року• 14 января в 12:44
Ответ дляMs. Android
А ваш бюгельний протез як виглядає?
Замочками кріпиться
Чи такі дуги заходять на крайні зуби?
Отак
Працівниця року• 14 января в 12:46
Мені такий зробили ще й тому, що почався пародонтоз , і ота ділянка спереду втримує моі зуби від розхитування
автор Ms. Android • 14 января в 12:48
Ответ дляПрацівниця року
Ого нам лікарі навіть таких не рекомендували варіантів
Казали шо все рівно від протезу розшатаються зуюи
Працівниця року• 14 января в 12:55
Ответ дляMs. Android
Я розумію, що то не на 20 років. Але, на даний момент , мене влаштовує
Працівниця року• 14 января в 13:06
Ответ дляMs. Android
Якщо маєте гроші, чому сумніваєтеся?
В мене на даний момент є абсолютно інші пріоритети. Я з зубами, істи і посміхатись можу.
автор Ms. Android • 14 января в 13:52
Ответ дляПрацівниця року
Якщо маєте гроші, чому сумніваєтеся?
Бо не розумію
Якщо ставити імпланти на кожну сторону по 2 штуки
Як їсти пів року(