Гадаю_По_шнуркам• 14 января в 20:03
Догляд за обличчям дівчинки
Доброго вечора.Дівчинці 10 років,починаються висипи прищиків,хто як доглядає?якою косметикою?починається перехідний вік.
Дякую за відповіді,всім добра)
Коханозадовільна• 14 января в 20:17
Как минимум мягкая умывалка и для начала 2р/неделю энзимная пудра, а дальше посмотрите по состоянию нужна ли более тяжелая артиллерия
Гадаю_По_шнуркам
• 14 января в 20:18
Ответ дляКоханозадовільна
Дякую
Гадаю_По_шнуркам
• 14 января в 22:12
Ответ дляЦукрові вишні
Нам дерматолог виписав точково ефіезел. Ще є гель для вмивання.
Дякую 🤗