Парова машина• 14 января в 20:31
Мне плохо.. я устала.. вся моя молодость и красота проходит в таких реалиях
Время идет зря
Бриджит_Фрикандо• 14 января в 20:50
Ответ дляТриндичіха Байрактар
сама за счет морды
вы молодец)я немного это позже поняла, к сожалению)но время еще есть))))
Червона калина• 14 января в 20:50
ви сама відповідаєте за своє життя. міняйте щось.
люди он в другу світову жили, одружувалися, розлучалися, народжували дітей, а ви все ниєте.
Бентливуман• 14 января в 20:53
Ответ дляСуцільна зрада
Краще її проsірати на конвеєрі в Польщі, або покоївкою в Іспанії
У вас что-то не то с самооценкой) за границей намного проще найти хорошего мужчину и горя не знать)
Суцільна зрада• 14 января в 20:53
Ответ дляСама вумна тутички
Молодым легче, пусть едут в Германию за счастьем
Похресник чоловіка на початку жовтня виїхав до Німеччини. Досі в шелтері. Програм для студентів поки що немає. Четвертий місяць, польот нормальний. І це пацан з гарним рівнем англійської. Потрохи підробляє онлайн репетитором англійської. Може якби виїхав раніше, то шансів було б більше. А зараз все складніше та складніше
Зрадорозганячка• 14 января в 20:55
Ответ дляСуцільна зрада
Більше варіантів не існує?
Бентливуман• 14 января в 20:56
Ответ дляБриджит_Фрикандо
вот такие красавицы с надеждой найти норм мужика с деньгами-стареют еще быстрее...да время уже поменялось, проснитесь, мужчины уже не будут всю жизнь бегать за красоткой и вкладываться, вкладываться вкладываться, время интернета-не ты, тогда заменят на другую...самим работать, развиваться , путешествовать, а там может и встретит а может и нет, браки уже не в моде
Бегают ещё как)) и капризы терпят)))
Суцільна зрада• 14 января в 20:56
Ответ дляБентливуман
В мене як раз все гарно з самооцінкою. І доречі з чоловіком теж, я його ще 28 років тому знайшла.
Воно лише так здається, що гарно там, де нас нема. Досвід говорить, що там теж не мед і теж трапляються відверті мудаки. І якщо жінка дурепа по життю, то вона і за кордоном буде дурепою без роботи та чоловіка
Бентливуман• 14 января в 20:58
Ответ дляСуцільна зрада
Все мои знакомые, кто хотел нормально устроить жизнь, это уже сделали. А конвейер для дурочек.
Суцільна зрада• 14 января в 20:59
Ответ дляЗрадорозганячка
Більше варіантів не існує?
Існує. Але я вище написала - для молоді, для студентів та школярів. А невдах що тут в Україні, що там за кордоном варіантів дійсно небагато. Єдине що може пенсія краще буде.
Бриджит_Фрикандо• 14 января в 20:59
Ответ дляБентливуман
Бегают ещё как)) и капризы терпят)))
бегают?!...или бегаЕТ...ну вот о том и писала один,второй, третий... у них также с женщинами как и у вас с мужчинами....
Сама вумна тутички• 14 января в 21:02
Ответ дляСуцільна зрада
Легче чем мне в 50+
Суцільна зрада• 14 января в 21:02
Ответ дляБентливуман
Вони коли поїхали? Явно не зараз, коли ринок праці вже насичений. Треба тверезо дивитись на свої можливості та оцінювати перспективи. Більш ніж впевнена, що ті ваші знайомі, які влаштувалися, то і тут в Україні мали непоганий рівень. А такі як автор що тут невдахи, що там на конвеєр або курʼєром, або прибиральницею. Максимум в пекарню на допоміжні роботи
Бентливуман• 14 января в 21:05
Ответ дляСуцільна зрада
Вы не поняли. Они устроили личную жизнь. И им не нужно становиться на конвейер)
Суцільна зрада• 14 января в 21:05
Ответ дляБентливуман
Це взагалі добре.
Бриджит_Фрикандо• 14 января в 21:06
Ответ дляБентливуман
это вы из своего опыта или опыта знаком?
Бентливуман• 14 января в 21:07
Ответ дляБриджит_Фрикандо
бегаЮт) я прям не ожидала, что в мои годы и с моим отвратительным характером столько людей будет готово закрыть на него глаза
Бриджит_Фрикандо• 14 января в 21:09
Ответ дляБентливуман
у меня тоже много поклонников и мне +40)))даже в 18 такого не было)))но меня это не радует, настроенных на сер.отношения очень мало мужчин,большинство хочет только секс, встречи, провести время такого плана
Леннон_Жив!• 14 января в 21:10
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А меня форум омоложивает
Ви тут живете чи що?
И.О. человека• 14 января в 21:10
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я вообще таким циником стала в 40+ шо капец. Автор, если еще молодая и красивая, то валить искать свое счастье за границей и найти норм.мужика с деньгами) А там как пойдет.
А если автор уже с мч, все, планы отменились?
И.О. человека• 14 января в 21:12
Ответ дляБентливуман
Только хотела написать. Тем более, в Германии молодыми считаются все. Это у нас 40 лет и ты уже считаешь старая. А в Германии я в 40 лет - девченка
Вы с мужем выехали?
И.О. человека• 14 января в 21:16
Ответ дляСуцільна зрада
Це лише так здається. Насправді непогані шанси лише у школярів та студентів. І то не факт, що зможуть добре працевлаштуватись. Я лікар, можу сказати, що лише порога на з моїх колег хто виїхали змогли влаштуватись на роботу лікарями і навіть ті хто вже працює мають деякі складнощі. Юристи сидять без роботи, маркетологи, економісти по спеціальності влаштуватись не можуть. Далеко не всі майстри манікюру та перукарі працюють легально і по спеціальності, в деяких країнах це важко.
Переважна більшість жінок 35+ працюють не по спеціальності і на низькокваліфікованій роботі. Чоловіки працюють столярами, на виробництвах на зборці, на конвеєрі. Банально отримати сертифікат на роботу електриком або зварювальником дуже важко.
30-40 пахать надо и там и тут, у пенсов тут у большинства жилье от совка ещё бесплатное, даже сады, дачи есть к нему, а у студентов там шансов больше на бесплатное образование, а вот именно эта прослойка 30-40осталась ни с чем
Кукарачка• 14 января в 21:26
Нічні клуби/ресторани/концерти на місці. Що вам ще треба? Люди зустрічаються, одружуються, народжують дітей, а вам що заважає? Ви в землянці в степу під Сумами? А чого?
Сама вумна тутички• 14 января в 21:40
Ответ дляЗрадорозганячка
Більше варіантів не існує?
Замуж за венгра?
Золота орда• 14 января в 21:43
Ответ дляСуцільна зрада
Не всі без освіти
Суцільна зрада• 14 января в 22:00
Ответ дляЗолота орда
Не всі без освіти
Далеко не всі наші спеціалісти там потрібні. Економісти, бухгалтера, юристи, викладачі там з нашими дипломами не потрібні. Спочатку треба мову вивчити, скласти купу іспитів і тоді можливо запропонують роботу. Сусідка хімік-технолог, щось якась промислова хімія повʼязана з гумою, в школі вчила німецьку, там ще вчила, зараз працює на мінімалку щось типу лаборанта на кафедрі хімії в університеті. Рятує те, що в неї 2 дітей, вона тут офіційно розлучена і офіційно він сплачує 4 тис аліментів. То їй там держава доплачує на дітей і надає житло. А інакше вона б сама з цією зарплатою не змогла винаймати житло, та забезпечувати себе та 2 дітей. От вам перший приклад наявності вищої освіти.
Подруга в Словакіі, в неї спеціальність українська філологія і магістратура психологія. Максимум що знайшла по роботі це в сусідньому містечку соцпрацівником. Більше ніж пів року пішло на підтвердження диплому, якісь там додаткові курси. А до цього ж ще мову вчила та іспити складала. І увесь цей час на щось треба було жити. Їздить кожен день в інше місто, дорого, але винаймати там квартиру ще дорожче вийде. До того як вона працевлаштувалась по спеціальності пройшло майже 3 роки. А до цього підробітки де тільки можна. Це другий приклад людини з освітою
Мені взагалі іноді здається, що без освіти простіше. Що тут в Україні працюв не дуже престижно чи кваліфіковано, що там приблизно так само.
Мяо мой мяо• 14 января в 22:54
Ответ дляЛенивица-красавица
Бежать надо отсюда. Проsрать здесь молодость это действительно треш
Так, їдь і мий дупи старим дідам за копійки☺️😹😹😹😹зато молодості не зря мине...
Секс-Бомба• 15 января в 00:08
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Это так себя успокаивают те, за кем не бегают и в кого не вкладываются?))
А развиваться и путешествовать как мешают вложения мужчиной внимания и средств?))
Ну если вас устраивает вечная конкуренция за мужчину, который вас легко и быстро обменяет на другую, то ваше дело. Не всем такое надо.