Точу ляси• 15 января в 00:10

Ви б їли не смачну їжу, головне, що безкоштовно на роботі

на роботі годують, інколи буває не погана їжа, в 90 % це філе телапії залите якимось кетчупом,або котлети запечені напівфабрикати теж залиті якимось соусом жахливим,абсолютно розверена овочева суміш з броколі і цвітної, але в сто разів переварена і тд,
Нормальне лише складові на склат: листя салату, чері, огірки.
Люди кривляться, але їдять.
Єдине нормальний сніданок: омлет, вівсянка і круасани, але обід треш. Багато хто ще їсть на дорожку йдучи після роботи додому.
Це так люди люблять халяву?
Ні грама• 15 января в 08:56
Нет я бы такое не ела никогда. От одного вида 🤢
ПампушОК• 15 января в 08:56
Ответ дляСвій варік
Ну, понятно, что вы выбрали самые отвратительные фото, но даже на них ничего страшного нет. Что плохого в тушеном мясе с первого фото или в спарже с третьего? Второе - просто какой-то соус, вам же не льют его половником насильно. Я бы нормально пообедала мясом и спаржей
Підтримаю.
ПампушОК• 15 января в 08:59
У нас у всіх різне уявлення смачео/ не смачно.

Для моєї свекрухи несмачно все, окрім її готовки, але чомусь окрім неї то все ніхто не їв( вона дуже дивувався)
Барвіночка• 15 января в 09:06
Ответ дляПросто Фіфа
Для меня любая еда приготовленная не мной-очень вкусная🤣
Так само!!! ))))
Розумна Губка• 15 января в 09:27
Ответ дляТочу ляси
Що значить завжди?
Я не знаю нікого хто так готував чи готує
Якщо ви не знаєте, то це не означає, що інші не знають.
У нас в родині завжди готували рибу в томаті.
Я не готую, мені ліньки возитися, але їм у мами із задоволенням. Це смачно.
Сусідка знизу• 15 января в 09:35
Їла би. Бо це економія власного ресурсу - фінансового та часового. Звісно, якщо би це не мало негативних наслідків для здоров´я.
Наездница• 15 января в 09:41
Ответ дляТочу ляси
Ну в мене печія три дні щоразу як мені стукне в нолову це поїсти, наприклад, коли забуду їжу.
При таких условиях бы не ела, зачем мне печия.
Или бы выбирала что то, от чего ее точно не будет. Не один же вид еды вам дают. Потом, мне такого количества и не надо, и завтракать я и дома могу, а то, что дают там на завтрак, оставляла бы себе на обед, если меня хотя бы то устраивало.
Наездница• 15 января в 09:41
Ответ дляТочу ляси
Омлет норм, до нього питань немає, його і вівсянку до речі дуже класну із сухофруктами дають, лише, як а сніданок. Салати теж класні, дають сири, моцареллу, дорблю, брі, але не щодня 1-2 рази в тиждень. Інше все як на фото вище
Вас нормально кормят, и вместо благодарности надо фыркать, чмокать демонстративно, да?
Мозговая пилочка• 15 января в 09:40
Если по составу еда ок и не жареная-жирная - иногда ела бы. После универа работала младшим юристом в дорогом ресторане (ресторан уровня Праги в Киеве, для понимания). Персонал кормили в основном какими-то невкусными, но наваристыми супами. Ела почти постоянно - была существенная экономия на еде в результате (а на первых работах по специальности, когда зарплата пшик - это важно). Можно было лотки с собой не таскать периодически. Ну и то, что мне реально вкусно - это сладкое, сыры и орехи, некоторые фрукты. Такое с собой к чаю брала. Если бы для здоровья было бы ок, я бы 70% только сладким питалась, чего я не делаю, конечно, 20-25% макс вредной еды. Возможно, поэтому я легче воспринимаю не очень вкусную основную еду.
Я супер-пупер• 15 января в 09:43
Автор, а зарплаты на Вашей работе какие?
Виниловая пластинка• 15 января в 09:45
Ответ дляТочу ляси
Знайшла фото
Ну чому не приготувати просто гречку і невеличкий шматочок мʼяса чи тої ж риби, яка у вас на фото, але без отої жижі. Воно ж і швидше готується і інгредієнтів треба менше. Оте друге фото, то взагалі продукти перевели.
Апофиозная• 15 января в 09:51
Ответ дляВиниловая пластинка
Гречку закордоном не їдять (а автор там скоріше за все) і все полюбляють з підливками (чехи наприклад).
На другому фото, там скоріше за все тушкована зелена сочевиця (вона так виглядає) з іншими овочами, це корисно і досить смачно (смак залежить від того як готували і від особистих вподобань).
Василина Семеніч• 15 января в 10:00
Це так погіршилось харчування для співробітників аеропортів в Америці?
Чи попередні фото зі щедрими столами були зроблені в залах, де стафу харчуватися не дозволяють?
Виниловая пластинка• 15 января в 10:00
Ответ дляАпофиозная
Я вже зрозуміла, що за кордоном)
Для мене зрозуміла проста їжа, а не ота мішанка, що на фото. Звісно, що то справа смаку.
Якось відпочивала в одному готелі Туреччини, так там була всюди якась приправа в стравах, я не могла зрозуміти , що то, але цей присмак був скрізь, хоча харчування було дуже різноманітним. Так мені під кінець відпочинку вже здавалося, що та приправа вже зі мною в одній кімнаті
Апофиозная• 15 января в 10:07
Ответ дляВиниловая пластинка
Я вже зрозуміла, що за кордоном)
Напевно для місцевих то зрозуміла та проста їжа, тушкована риба з соусом, та тушковані овочі.
Донька ходила в чеську школу, і на обід давали щось схоже, щей зверху окремо гарно поливали омачкою (соусом) і дуже дивувались коли прохала без омачки (по типу як можно їсти без соуса, а там вже все було тушковане і в підливах).
Виниловая пластинка• 15 января в 10:10
Ответ дляАпофиозная
Так в наших школах також вже додають якісь типу соуси в їжу. Діти їх не дуже полюбляють.
Ангел-предохранитель• 15 января в 10:40
Не читала всі коментарі.
Але теж вважаю, що якось негарно автор фиркає на їжу, яку пропонують безкоштовно.

У нас на роботі є кафе, і там теж не завжди буває смачно, а буває і печія після їжі.
Але порція картоплі, тушкованої капусти чи овочів буде коштувати від 60 гр за 200 грн., шматок смаженої риби - 80, а про свіжий салат чи чері взагалі мови немає - такого навіть не пропонують.
І якби мене годували безплатно так як автора, то я б їла - щоб не носити з дому судочки і зекономити фінанси.
Кокосиха• 15 января в 11:08
Ответ дляТочу ляси
Вы балованная
Я бы ела, завтрак вообще👍
Обед мне понравилась спаржевая фасоль и рыба
Всюди влазю• 15 января в 11:10
Ела бы. Салаты, яичницу, овощи. Мясо/рыбу если не вкусно - дома. В разы лучше чем сладости или выпечка. К еде очень избирательна. Не вкусное для меня, жирное и тп не ем. Или ела бы только завтрак если на обеде нет подходящей еды...
Щебетуха• 15 января в 11:27
Ответ дляТочу ляси
Я ж описала смак
Ну це ваш субєктивний смак
Телапія і овочі - дуже правильна їжа
автор Точу ляси • 15 января в 11:28
Ответ дляЩебетуха
Ну це ваш субєктивний смак
Телапія і овочі - дуже правильна їжа
Особливо телапія залита соусами
автор Точу ляси • 15 января в 11:31
Ответ дляТрільчиха
Готуйте самі і беріть з собою. В чому проблема?
Удалено администрацией...
Дрібка щастя• 15 января в 11:38
Я регулярно їм не смачну для себе їжу - листовий салат, авокадо і т.д., тому що вважаю корисним.
Їсти просто тому, що безкоштовно, не стала б.
мадам Везувий• 15 января в 12:09
Ответ дляТепличная
Кстати ,да попросить себе порцию без подливы ,чтобы делали ,сославшись на проблемы с желудком ,изжогой .
На каждом пищевом производстве есть технолог или человек с этой функцией. Если хотя бы несколько человек напишут заявку на диетический стол, он обязан сделать диетическое блюдо хоть одно. На хото автора уже есть отварная спаржевая фасоль. Сделать сковороду основного блюда без томата поварам вполне реально.
Но автору, как и большинству, ничего ж сделать нельзя, можно только втихаря сплетничать.
автор Точу ляси • 15 января в 12:12
Ответ длямадам Везувий
Я не збираюсь це робити, бо я не буду їсти цю телапію з соусом і без соусу, як і ті котлети - напів фабрикати. Я приношу нормальну їжу з дому.
мадам Везувий• 15 января в 12:16
Ответ дляТочу ляси
Да это сразу понятно. Конечно вы ничего, кроме анонимной критики делать не будете. Это ж бесплатные обеды, для черни.
Тепличная• 15 января в 12:18
Ответ длямадам Везувий
Да, я это знаю ,потому что сама работаю в столовой. И всегда присутствует диетическое питание по диете 9( сахарный диабет ) и 5 ( желудок)
Я_з_Франека• 15 января в 12:37
Опять закардонные истории... Нет, это просто люди не любят готовить и не видят смысла тратить на это своё время.
Борисфенка• 15 января в 12:37
Ответ дляТочу ляси
Тоді чому вас турбує, що інші співробітники це їдять, а дехто ще й ’на дорожку’?
Вам жалко, що вони з´їдають вашу порцію риби в томаті?
автор Точу ляси • 15 января в 12:42
Ответ дляБорисфенка
Мене турбує бо мене турбує, а вас чому турбує що мене турбує?