Точу ляси• 15 января в 00:10

Ви б їли не смачну їжу, головне, що безкоштовно на роботі

на роботі годують, інколи буває не погана їжа, в 90 % це філе телапії залите якимось кетчупом,або котлети запечені напівфабрикати теж залиті якимось соусом жахливим,абсолютно розверена овочева суміш з броколі і цвітної, але в сто разів переварена і тд,
Нормальне лише складові на склат: листя салату, чері, огірки.
Люди кривляться, але їдять.
Єдине нормальний сніданок: омлет, вівсянка і круасани, але обід треш. Багато хто ще їсть на дорожку йдучи після роботи додому.
Це так люди люблять халяву?
автор Точу ляси • 15 января в 12:43
Ответ дляВиниловая пластинка
Ну чому не приготувати просто гречку і невеличкий шматочок мʼяса чи тої ж риби, яка у вас на фото, але без отої жижі. Воно ж і швидше готується і інгредієнтів треба менше. Оте друге фото, то взагалі продукти перевели.
Мене майже щодня це питання цікавить, а ще чому ті овочі не приготувати нормально, а доводити їх до десятикратно перевареної консистенції
Борисфенка• 15 января в 12:44
Ответ дляТочу ляси
Мене турбує бо мене турбує, а вас чому турбує що мене турбує?
Смішно. Ви довго надриваєтеся, яка їжа несмачна, а в кінці раптом стурбовані, що хтось їсть тричі на день і ще й на дорожку.
Їм їжа підходить.
автор Точу ляси • 15 января в 12:45
Ответ дляАнгел-предохранитель
Не читала всі коментарі.
Але теж вважаю, що якось негарно автор фиркає на їжу, яку пропонують безкоштовно.

У нас на роботі є кафе, і там теж не завжди буває смачно, а буває і печія після їжі.
Але порція картоплі, тушкованої капусти чи овочів буде коштувати від 60 гр за 200 грн., шматок смаженої риби - 80, а про свіжий салат чи чері взагалі мови немає - такого навіть не пропонують.
І якби мене годували безплатно так як автора, то я б їла - щоб не носити з дому судочки і зекономити фінанси.
Ужас, запихатися будь чим аби економити , от як і робить більшість, для мене це ніколи не буде зрозуміло
автор Точу ляси • 15 января в 12:46
Ответ дляСвій варік
Ну, понятно, что вы выбрали самые отвратительные фото, но даже на них ничего страшного нет. Что плохого в тушеном мясе с первого фото или в спарже с третьего? Второе - просто какой-то соус, вам же не льют его половником насильно. Я бы нормально пообедала мясом и спаржей
Це щоденні фото. Я б теж пообідала мʼясом і спаржею, але як бачите немає ні мʼяса ні спаржі 🤷🏼‍♀️
Чумацький Шлях• 15 января в 12:46
Ответ дляСвій варік
На первом фото рыба...
автор Точу ляси • 15 января в 12:47
Ответ дляНаездница
Вас нормально кормят, и вместо благодарности надо фыркать, чмокать демонстративно, да?
Нас не кормлять нормально і ніхто не чмокає і не фиркає демонстративно
автор Точу ляси • 15 января в 12:47
Ответ дляАпофиозная
Напевно для місцевих то зрозуміла та проста їжа, тушкована риба з соусом, та тушковані овочі.
Донька ходила в чеську школу, і на обід давали щось схоже, щей зверху окремо гарно поливали омачкою (соусом) і дуже дивувались коли прохала без омачки (по типу як можно їсти без соуса, а там вже все було тушковане і в підливах).
Для яких ще місцевих?
Голова колгоспу• 15 января в 12:58
Ответ дляТочу ляси
Ну от в мене і виникає питання, бо деякі приносять з собою то в них запитують: нашо ? Тут ж годують, для чого витрачати гроші?
понятное дело еда у вас специфическая, и у нас примерно так было. В итоге сменили поставщика еды. Вот сейчас обедала - суп с фрикадельками, обивная и салат (руккола, чери и т д.). Позже кекс, кофе
Карамелька• 15 января в 13:01
Почему нельзя колективно пожаловаться на питание если не нравится ?
Londa___• 15 января в 13:15
Ответ дляВасилина Семеніч
Це так погіршилось харчування для співробітників аеропортів в Америці?
Чи попередні фото зі щедрими столами були зроблені в залах, де стафу харчуватися не дозволяють?
Це пʼять 🤣🤣
І ікорочка іі чорна вже не згадується навіть 🤣
Londa___• 15 января в 13:16
Ответ дляБорисфенка
Тоді чому вас турбує, що інші співробітники це їдять, а дехто ще й ’на дорожку’?
Вам жалко, що вони з´їдають вашу порцію риби в томаті?
Бо це Гав Гав - її все «турбує», людину постійно щось гризе зсередини
автор Точу ляси • 15 января в 13:17
Ответ дляLonda___
о боже, а як ви до 6 сторінки протримались щоб її не згадати?
Londa___• 15 января в 13:20
Ответ дляТочу ляси
7 ранку у америці - а ви вже як годину на вахтє на совєтчице? не бережете ви себе тітко 😂
Мій не такий• 15 января в 13:21
Ответ дляЯ вся ваша
люди люблять не халяву, а гроші - або тут безкоштовно, або там за гроші, такий вибір.
або - вдома ще гірше.
колись в пансіонаті в перший день пішли в їдальню, поклювали - жесть, і тут (сусідній стіл - дві пари) чоловіки кажуть офіціантці ’дякуємо, все таке смачне, борщ неймовірний!’... дитина - мама, так їх шкода, бідних, що ж вони вдома їли, що їм це - смачне. Сусідній столик - зблідли всі.
Ну, дела вкуса. Я варю супы/борщи не на мясном бульоне. Маме не нравилось. Ей надо было, чтобы жирок сверху плавал и ложка стояла.
автор Точу ляси • 15 января в 13:22
Ответ дляLonda___
Тут клуб людей з параноєю. Ви цого очолюєте?
Аха, судячи по смайлам - так)))
Londa___• 15 января в 13:23
Ответ дляТочу ляси
Аха, судячи по смайлам - так)))
Удалено администрацией...
автор Точу ляси • 15 января в 13:24
Ответ дляLonda___
Удалено администрацией...
Londa___• 15 января в 13:24
Ответ дляТочу ляси
Удалено администрацией...
Василина Семеніч• 15 января в 14:15
Ответ дляТочу ляси
Юля, а можно попросити вас повторити фото з сімейного обіду з родиною чоловіка? Та були такі цікаві екзотичні блюда.
Думаю, тут багатьом було б дуже цікаво. Ви ж відома саме темами про різноманітну гастрономію.
Пам´ятаєте, там були такі цікавинки, як требуха, кішки.
Цікаво, вони були смачніші за телапію?
автор Точу ляси • 15 января в 14:13
Ответ дляВасилина Семеніч
Цікаво, вони були смачніші за телапію?
Я не Юля
Анонимарик• 15 января в 16:13
Якщо воно більш-менш їстівне, то їла би.
Я краще таке буду їсти, ніж вдома готувати.
Вже втомилася за 20 років від тієї кухні.
Доречі, риба та спаржа — нормальна їжа.
автор Точу ляси • 15 января в 16:18
Ответ дляАнонимарик
Доречі, риба та спаржа — нормальна їжа.
Це не спаржа по перше.
Ви їли колись ту фасолю тричі переварену?
Ируся-пуся• 15 января в 16:31
Если еда полезная - ела бы, а если сомнительная и соусами вкус специально забивают - не ела бы. Но можно выбрать листья салата, омлет, черри.
Борода• 15 января в 18:39
Автор, а де ви працюєте? Чому така їжа дивна на викладці? Це кухар так робить? По фото - то рибу б не їла, не люблю, те з кукурудзою також (неапетитно), а от спаржа без нічого - чому ні? Якщо сніданок вам смакує, то їжте сніданок. В обід вибирайте щось мінімальне там або своє. Їжа зараз дорога. Тому, можливо, люди і їдять. Якщо у вас інші смаки, і зовсім нічого не можете обрати чи по здоров’ю не підходить, тоді беріть своє. Просто цікаво, що ж це за фірма у вас, невже кухар не бачить, що то з кукурудзою щось дуже негарно виглядає. Хз, як воно на смак. Але на вигляд таке собі. Це ви закордоном? Може, в них так прийнято.
Борода• 15 января в 18:45
Автор, не засуджуйте тих, хто їсть. Значить, люди економлять, значить кошти йдуть туди, де більше потрібні. Їжа та вода - базові речі. Дуже шкода, що не в усіх людей вистачає на базові речі. Я колись на своїй роботі нічого не їла. Економила. Гроші потрібні були на інше. А зп не гумова. Колеги ходили по кафе, а мені було дорого. Звісно, я це приховувала. В обід мені завжди кудись «треба було», це я так казала, щоб з ними не ходити. Брала в супермаркеті яблука, кефір, чи щось там ще. На роботі пила чай. Також щоб не купляти той чай. Якби на роботі годували, то витирала б щось до свого смаку чи дієти, щось мінімальне, теж без соусів. Але точно не дивуйтеся та не засуджуйте людей.
Вітаміни косметика• 15 января в 19:37
з´їдалаб пів порції..Якщо готую не я то вже + Чоловік раз в місяць замість норм їжі готує горохове пюре- плачу в душ і їм...не хочу я готвкати
Железобетон• 15 января в 20:35
Ответ дляВасилина Семеніч
Цікаво, вони були смачніші за телапію?
Ой а я люблю западной Африки еду . Все почти заходит
Василина Семеніч• 15 января в 20:46
Ответ дляЖелезобетон
Так и автор любит.
Но почему-то этого стесняется.
Железобетон• 15 января в 20:47
Ответ дляВасилина Семеніч
Так и автор любит.
Но почему-то этого стесняется.
А чего стесняться
Регионщица• 15 января в 22:17
Німеччина?