Чемна панночка• 15 января в 09:55
Поділіться порадами ті, в кого чоловіка забрали. Морально як витримати це?
В мене маленька дитина, робота, зарплата маленька, але вона є… є лише одна родичка, але своїми словами і діями вона мені лише гірше робить. Заблокувала.
Треба шукати няню бо працюю 2/2.
В серці розпач і бажання вмерти. Як ви це проживали? Можливо ліки приймали? Вдячна кожному за підтримку 🙏
Треба шукати няню бо працюю 2/2.
Триндичіха Байрактар• 15 января в 10:08
Ответ для90x60x90
Яка це тупість, ще й людям рекомендуєте
Чемна панночка
• 15 января в 10:10
Ответ дляКусман Сиру
Так няня это недешево, какая у вас такая маленькая зарплата, чтобы покрывала няню и себе ещё оставалось, иначе смысл работать?
Я хотіла сусідам пропонувати. Моя зп 20 тис. Вона ж в садок ходить, тому не потрібно цілий день сидіти. Лише ввечері, та на вихідний як попаде
Хотіла в місяць 5 тисяч запропонувати
Триндичіха Байрактар• 15 января в 10:11
Ответ дляЧемна панночка
Хотіла в місяць 5 тисяч запропонувати
20 тыс хорошая зарплата на сегодня
Кусман Сиру• 15 января в 10:13
Ответ дляЧемна панночка
Хотіла в місяць 5 тисяч запропонувати
А, ну если вам повезет договориться за такие деньги, то конечно это хорошо.
Вся така шо куди там• 15 января в 10:15
Ответ дляЧемна панночка
Хотіла в місяць 5 тисяч запропонувати
запропонуйте, якщо знаєте сусідів і довіряєте.
Дуже вам співчуваю, у мене двоє дітей, але вже трохи старші. Важко, особливо розуміючи, що зараз можна покладатись лише на себе і у всіх відношеннях. Дохід у мене не фіксований, через відключення взагалі не розумію, як працювати далі. Так ще і хвилювання за чоловіка додались.
Але в будь-якому разі не займайтесь самолікуванням. Лікар має призначати антидепресанти, в залежност від ваших основних скарг і симптомів.
Вся така шо куди там• 15 января в 10:15
Ответ дляТриндичіха Байрактар
20 тыс хорошая зарплата на сегодня
20 тис на сьогодні - це ні про що(
Качка в тапцях• 15 января в 10:16
Ответ дляЧемна панночка
Хотіла в місяць 5 тисяч запропонувати
Рахуйте по годинам, мінімум це 100грн па годину для сусідів.
Якщо дитина ходить у садок то це ще нормально. У мене чоловік на роботі з 7 до 7. Дитина в садок не ходить, бо часто хворіє, а я працюю з дому кожен день по 8 годин.
Триндичіха Байрактар• 15 января в 10:16
Ответ дляВся така шо куди там
20 тис на сьогодні - це ні про що(
Не проблема, заработайте больше. Знаете где? Сможете?
Вся така шо куди там• 15 января в 10:17
Ответ дляТриндичіха Байрактар
звичайно, знаю і можу. Але у військвих немає такого вибору. Працюють позанормовий робочий день без вихідних. І мають з/п 23 тис.
Триндичіха Байрактар• 15 января в 10:18
Ответ дляВся така шо куди там
Для учебки нормально. В боевой части будет 100 и больше.
НетЕщеНаверное• 15 января в 10:19
Переживала, конечно. Сначала 1,5 месяца БЗВП. Там спокойнее. Потом распределение в бригаду. Занимается БПЛА. Зарплата 70-100 в зависимости от дней работы и места. В бригаде много чего выдали нормального, я докупала, отправляла, что он просил.
Служит, новые коллеги нормальные, без алконавтов явных. Но он у меня не трусло, сказал, что прятаться не будет. Дадут повестку, пойдет. Так и вышло.
Триндичіха Байрактар• 15 января в 10:20
Ответ дляНетЕщеНаверное
Здоровья ему и вернуться живым! Спасибо что защищает нас!
Вся така шо куди там• 15 января в 10:20
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Есть тыловые части, медроты, обеспечение и тд. У них нет надбавки за участие в боевых действиях. И у них нет выбора.
Как вы задрали своими трольными темами и комментариями.
Это ж надо до такого дожиться, чтобы таким ремеслом, как у вас, деньги зарабатывать)) Или вы идейная? Что еще смешнее.
Йосип_молодий• 15 января в 10:20
Ответ дляНетЕщеНаверное
когда начисляют зарплату?
Триндичіха Байрактар• 15 января в 10:21
Ответ дляВся така шо куди там
Раз в тылу значит целее будет. 20 тыс за жизнь тоже хорошо!
Чемна панночка
• 15 января в 10:21
Ответ дляКачка в тапцях
Я не з дому працюю, та і електрики в нас немає по 10-15 годин.
Я не знаю де і яку роботу шукати, щоб зп більша була…
Триндичіха Байрактар• 15 января в 10:22
Ответ дляЧемна панночка
Раз не знаете, знач 20 тыс хорошая зарплата на сегодня.
Вся така шо куди там• 15 января в 10:22
Ответ дляТриндичіха Байрактар
вам когда-то тоже за вашу жизнь смогут платить 20 тыс)
Только вам проще, нет детей, нет мужей, ни о ком думать не надо. А 20 тыс на интернет хватит)
НетЕщеНаверное• 15 января в 10:22
Ответ дляЙосип_молодий
когда начисляют зарплату?
Там 2 раза за месяц приходит. Первая часть до 10-12 зарплата сама, боевые в конце месяца 23-25.
МУСЯкомарова• 15 января в 10:24
Запитайте у дитячому садку. Мені колись було ситуація, то за оплату погодилась вихователька. Навіть залишала ночувати у себе. Перші місяці підлоштуєтесь під новий графік і діла побачите що робити. Щодо чоловіка військового, то чотири роки вже сама з дітьми. Сама тільки фуру мабуть тільки не можу водити, а так вже відвикла взагалі від допомоги. Але то взагалі не плюс, а жінка кінь.
Йосип_молодий• 15 января в 10:23
Ответ дляНетЕщеНаверное
ага, поняла, спасибо
Триндичіха Байрактар• 15 января в 10:23
Ответ дляВся така шо куди там
У меня есть и муж и ребенок и работа у меня на железной дороге. Дома уже нет к сожалению, зато зарплата более 20 тыс.
Несемо світло разом• 15 января в 10:23
Ответ дляГола з конопель
Зря ви так з родичкою. Відрощуйте шкуру, вам знадобиться . Пропускають слова повз вуха, а вона і з дитиною могла б час від часу сидіти.
В нього буде зарплата. Якщо своє житло - витягнете. Ще залежить куди він попаде. Звання, освіту має? Якщо була військова кафедра в вузі - це плюс. Якщо вміє руками - плюс.
ООО, тааак.
Товста шкура точно знадобиться
Чого ти плачеш, ти що з ним в окопі, чи що?
Ну то ми його туди не посилали
В нього зарплата 100 тисяч, тобі мало чи що!!
Це от я таке чула.
Товста шкура точно знадобиться
Ну то ми його туди не посилали
Це от я таке чула.
Вся така шо куди там• 15 января в 10:24
Ответ дляТриндичіха Байрактар
а муж где служит?) или у вас инвалидность?
Триндичіха Байрактар• 15 января в 10:25
Ответ дляВся така шо куди там
Инвалидности у меня нет, с ней нельзя работать в службе движения ЮЖД.
Муж служит второй год, не в тылу, так что все проблемы автора я прошла с самого начала.
Вся така шо куди там• 15 января в 10:25
Ответ дляНесемо світло разом
ООО, тааак.
Товста шкура точно знадобиться
Ну то ми його туди не посилали
Це от я таке чула.
Товста шкура точно знадобиться
Ну то ми його туди не посилали
Це от я таке чула.
оце дніще(
мені з самого трешового подруги казали, що вони мене розуміють, бо самі нещодавно пережили розлучення - а це ж майже те саме)) І не одна таке сказала.
А я слухаю, і думаю, навіщо тут щось коментувати, бо ж наче хотіли підтрмати, але як змогли)
Качка в тапцях• 15 января в 10:26
Ответ дляЧемна панночка
Чоловік буде заробляти. Вам зараз треба думати за себе і дитину
Триндичіха Байрактар• 15 января в 10:27
Ответ дляКачка в тапцях
За себя в последнюю очередь