Леплю из пластилина• 15 января в 10:45
Гіперплазія після гістероскопіі через місяць
Знову заливає і на УЗД гіперплазія знову.
Таке може бути?
( до лікаря ввечері)
Таке може бути?
( до лікаря ввечері)
Ряженка• 15 января в 11:02
Звичайно може бути, гіперплазію прибрали, але гіперплазія не причина а наслідок проблеми. Наприклад коли естрогендомінування. Розростається ендометрій сильно, або відсутність овуляції .
Вам нічого не назначали з ліків після гістероскопії ?
Леплю из пластилина
• 15 января в 12:39
Ответ дляРяженка
Після лише на 10 днів свічки біфлай
Ряженка• 15 января в 13:06
Ну це просто антибактеріальні для профілактики інфекції після операції.
В цьому випадку назначають або гестагени, в тому числі спіраль мірена, або коки.
Чи є проблеми ще якісь проблеми по жіночій сфері з овуляцією, спкя , міоми, ендометріоз? Скільки вам років?
Мрії у вирії• 15 января в 13:22
Ответ дляЛеплю из пластилина
Після лише на 10 днів свічки біфлай
Сколько вы заплатили врачу за гистеро или бесплатно делали?
Леплю из пластилина
• 15 января в 13:31
Ответ дляРяженка
48 років. Сьогодні призначили оргаметрил
Ряженка• 15 января в 16:47
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так вік коли прогестерону вже дуже мало, а естроген є і він дає вам наростання ендометрію, вам назначили синтетичний прогестерон, щоб відрегулювати це, і витончити ендометрій.