Грузія• 15 января в 14:10

Уйти від тирана

Розбіглися
Забрала речі без його відома у його хаті поки він був на роботі
Потім заявив віддати судок, віддати кросівки жіночі мої які він купував, сказав віддати гроші які він в мене вклав що заявить в поліцію. Короче дурдом
ТигрЛьвович• 15 января в 14:55
Ответ дляfrom Ukraine
Ну тогда точно тролль..
Вы писали полтора года назад, что ушли от первого мужа, а со вторым 2 года?
Когда тролльные темы создаете, то хотя бы хронологию запоминайте))
Писака)
Та тема была создана не сразу после ухода. Автор пишет, что ушла от него и через 2 месяца он уже женился на другой

З бісиками• 15 января в 15:05
Ответ дляГрузія
Заблочила, але нажаль знає де я живу та працюю.
Ну скажите ему , что заявите на него в полицию за угрозы и преследование, если не оставит вас в покое.
графиняВишенка• 15 января в 15:09
Ответ дляГрузія
То інший чоловік був
ви щороку зам1ж виходите?
Наверняка• 15 января в 15:24
Ответ дляГрузія
В Україні
Українець йому 50 мені 39
Законного шлюбу нема
2 роки
Забейте,никуда он ходить не будет.Этож позор какой((
Кундалина• 15 января в 15:51
Ну по перше , повна і тотальна ізоляція від нього , наскільки це можливо
Абсолютно всюди ігнор

По друге , завжди при собі майте перцовку , або щось таке
Щоб в разі чого ви змогли захистити себе
І щоб вона була не десь далеко в сумочці , а постійно біля вас

По третє , займайтесь своїм життям і забийте
90% таких залякувань ні до чого не призводять
Навіть якщо він підпадає у ті 10% і піде щось писати в поліцію , нехай пише ))!

Ви дійсно думаєте що поліція буде сидіти і розглядати справу щоб ви повернули подарунки ?)))
Поліція і набагато важливішими справами не займається ,не те щоб такою фігньою
Нехай пише ) ще поржуть там з нього)