Намакушка• 15 января в 20:52

посоветуйте чем греться

видела всякие простыни и пледы от павербанков - подскажите пожалуйста какие вы брали, если можно со ссылками
и вообще как можно греться, если нет отопления и электричества, негде ни воды согреть, ни кирпич
какие есть лайфхаки для кварти?
ША! я прийшла!• 15 января в 21:33
Ответ дляНамакушка
где такие цены на домик?
Житомир дивіться. Дві хвилини назад дивилась оголошення. Не цілий будинок, частина. В селах дешевше. Вінницька область, Хмельниччина все можна розглядати. В лютому йде потепління.
Колишня муза• 15 января в 21:36
Ответ дляША! я прийшла!
Всі їздять у відпустку виключно на авто? Мороз триматиметься до кінця січня, це два тижні. Місяць, в частині приватного будинку, з автономним газовим опаленням, в середньому 10- 11 тисяч. В центрі України.Ви реально не знайдете для своїх дітей такої суми? Тоді який сенс вашого перебування в столиці? Якщо у вас навіть таких грошей немає для власного здоров´я?
Сытый голодного не понимает. Если ваша работа позволяет вам собраться и уехать в центр Украины, это не значит, что все так могут.
Колишня муза• 15 января в 21:37
Ответ дляНамакушка
где такие цены на домик?
В захолустье
Скокмоно - стокнуно• 15 января в 21:39
Ответ дляГрамотний хвіст
у нас есть газ и отопление только все время нет света я не в Киеве я живу в Одессе читайте внимательно выше и вода есть тоже и всех болеры для воды у нас нет горячей воды в городе уже лет 15 у каждого болер свой в квартире ну сет надо но света нет все время днем ночью болер нагрею он до вечера теплый целый день
Хоч трохи легше, то добре
ША! я прийшла!• 15 января в 21:39
Ответ дляКолишня муза
До 14 днів на будь які роботі, дають за особистий рахунок. Ваше право робити що завгодно.
ША! я прийшла!• 15 января в 21:40
Ответ дляКолишня муза
В захолустье
В столиці звичайно краще. спіть в палатці. Ніхто ж не проти.
Колишня муза• 15 января в 21:40
Ответ дляША! я прийшла!
Я працюю в критичній інфраструктурі.Де це так дають на будь якій роботі?!
Колишня муза• 15 января в 21:40
Ответ дляША! я прийшла!
В мене є квартира
Скокмоно - стокнуно• 15 января в 21:40
Ответ дляША! я прийшла!
Чого ми маємо їхати з дому, навіть ці 10 ьисяч треба десь взяти. А у людей робота, окрім того що ти не будеш заробляти хоч щось
Колишня муза• 15 января в 21:41
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Не обращайтесь внимание, она явно не от мира сего
Настасья Пицун• 15 января в 21:45
Ответ дляГрамотний хвіст
зачем кирпичи если есть газ , грелки 3 штуки держат долго тепло просто налить в них нагретую воду,по гарячее бутылки не держат пол часа максимум а грелка часа 4 будет греть резиновая простая обмотать ее тканью если налить почти кипяток штоб не ошпарится и плотно закрутить крышку ну и укрыться у меня 3 одеяла одно овечье двойное но я ночью его скидываю жарко у нас есть отопление ночью хорошее но нет света по 12 часов сегодня не было я в Одессе
Так грелки нужно где то взять, а если семья большая, нас 4 человека, то это сколько грелок нужно.... У нас в Днепре стабильно всегда нет света, по 3,5 свет в день и сейчас и месяц назад.
Люблю ВалЄру• 15 января в 21:46
ША! я прийшла!• 15 января в 21:48
Ответ дляКолишня муза
В критичні інфраструктурі також дають. Якщо це газова промисловість є свої нюанси але взяти не проблема, як і відпустку. Я не бачу сенсу в подальшому поясненні. Хто хоче шукає вихід.
Люблю ВалЄру• 15 января в 21:49
Ответ дляГрамотний хвіст
На сколько литров у вас бойлер , и сколько человек в семье?
ША! я прийшла!• 15 января в 21:49
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Тому що, як попереджає ваша влада в обличчі Кличка, буде ще гірше, якщо ворог обстрілюватиме столицю. Не дай Боже. Вас змусять це зробити. І краще зробити це раніше.
Скокмоно - стокнуно• 15 января в 21:51
Ответ дляША! я прийшла!
Дійсно, змусять, ага.
Мене ніхто не змусив колоти вакцину від ковіду, і тут хрін їм на палочці
Люблю ВалЄру• 15 января в 21:52
Ответ дляША! я прийшла!
І куди їхати чотирьом мільйонам мешканців Києва у морози?
І що буде с покинутим містом? Назад потім не пустять, жидів заселять? Вас аж пре від зловтіхи, дочекалися свого зоряного часу у глушині? Але це тільки на два тижні.
Колишня муза• 15 января в 21:53
Ответ дляША! я прийшла!
Я бачу ви знаєте краще мене стосовно роботи. Критична інфраструктура це не тільки газова до речі.
Скокмоно - стокнуно• 15 января в 21:52
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Це боти з раші нас 4 дні намагаються дресирувати
ША! я прийшла!• 15 января в 21:53
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Вас турбують 4 мільйони, чи ваші власні діти? Якщо ваші діти вас не турбують то вам ціна копійка в базарний день. Як є.
Скокмоно - стокнуно• 15 января в 21:53
Ответ дляША! я прийшла!
Яка маніпуляція дешева
Люблю ВалЄру• 15 января в 21:54
Ответ дляША! я прийшла!
Вашому тупому базіканню недалекої блаженної - ціна копійка в базарний день.
ША! я прийшла!• 15 января в 21:57
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Всього доброго. Я вас попереджала і перед війною ви не чули. Все що могла я зробила. Рятувати себе, не рятувати, ваша особиста справа.
Люблю ВалЄру• 15 января в 21:56
Ответ дляША! я прийшла!
Ви дикий теоретик. Як є.
Серед іншого, у великому місті МЧС приїздить дуже швидко, при влучаннях і інших проблемах. В забитих селах, і райцентрах, того не буде.
А по ваших Житомирах і Хмельницьках, прилетіти може так само, і тоді люди будуть мерзнути там, витративши останні заначки, яких особливо нема з чого збирати у війну.
Люблю ВалЄру• 15 января в 21:57
Ответ дляША! я прийшла!
А що ви зробили? Прийшли і висрались.
ША! я прийшла!• 15 января в 21:58
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А що ви зробили? Прийшли і висрались.
Допобачення. Бажаю вам висратись нарешті в теплі. Може смердіти буде менше.
Люблю ВалЄру• 15 января в 21:58
Ответ дляША! я прийшла!
Я не мерзну, а у вас ще все попереду, заспокойтесь і не смердіть.
Маю натхнення• 15 января в 22:00
Ответ дляША! я прийшла!
Нехай щастить!)
автор Намакушка • 15 января в 22:37
люди, женщины, а можно по делу писать, а не сраться в комментах? дельных советов на пальцах руки, остальное никому не нужный срач
МамОмужа• 15 января в 23:18
Піжама, 3 ковдри і шапка навіть при +13 виручають.