Чумачечая Весна• Изменено 16 января в 07:50
Чи є у вас підозра що ДТЕК знущається з українців?
Вирубати дома де все на електриці акурат перед роботою / садочком / школою ?
Коли треба поїсти , випити гарячого чаю а вимикають раптово в 5/6 ранку ?
Це якийсь геноцид від ДТЕК!!! Чому саме в цей час ? Голодні в холоді маємо спускатись з високого поверху на мороз без води опалення і гарячої їжі !
Це неможливо витримати ! Чому саме треба забрати ранковий час зі світлом ???
Федорино Горе• 16 января в 07:58
Думаю дтек якраз впрогращі від цього всього, але вимушені виконувати злочинні накази. А от хто їм їх ставить і хто зацікавлений в винищені нашому?
Скокмоно - стокнуно• 16 января в 07:59
Ответ дляЧеширская кошечка
Що вам дадуть портативні сонячні батереї?
Літом буду заряджати мобільний телефон і лампочки, але ж зарядну станцію малої потужності треба чимось заживити незалежно. Як рекомендує дописувачка. Я в орендованій квартирі, мені треба, щоб симона було скласти в валізу і переїхати.
Чумачечая Весна
• 16 января в 07:58
Ответ дляНевидимка Майя
Та чого ви переживаєте.
Ще пару обстрілів
І взагалі нічого світла не буде)
Ні зранку
Ні ввечері))
Ааа, ви ж зараз про потомки мені надаєте, які так саме виробляють електроенергію?))
Ну то поцікавтеся, як то енергію доставляють до споживача)
Багато нового дізнаєтеся)
Ще пару обстрілів
І взагалі нічого світла не буде)
Ні зранку
Ні ввечері))
Багато нового дізнаєтеся)
Удалено администрацией...
Хома з пастою• 16 января в 07:58
Ответ дляпицунда
считаю что могли бы увеличить импорт элва
А ви готові платити імпортну ціну?
Скокмоно - стокнуно• 16 января в 07:59
Ответ дляЧумачечая Весна
Я про своє місто зараз кажу і про дебільного Ахматова який все приватизував і розкрав разом з міністрами енергетики і потужним карліком
Йосу Кучма все продав. От бандіт
талый снег• 16 января в 08:00
Ответ дляЧеширская кошечка
По такой погоде - ничего
Скокмоно - стокнуно• 16 января в 08:01
Ответ дляЧумачечая Весна
Удалено администрацией...
Захистити фізично не можливо, теоретично так. Читайте жителів Львова про наслідки прильоту Орєшніка...
Федорино Горе• 16 января в 08:01
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Йосу Кучма все продав. От бандіт
Тобто ви не памєятаєте як порох в квітні 2019 пґв період між виборами і іннагурацією передав йому все що можна було?
Скокмоно - стокнуно• 16 января в 08:01
Ответ дляталый снег
По такой погоде - ничего
погода зміниться, а чи зміниться ситуація...
Дверной_Проем• 16 января в 08:03
Ответ для Иннесса
А нам в 6.00 увімкнули, світло є.Київ
А нам выключили. Вчера также. В 8 утра выключили в 12 ночи включили
Федорино Горе• 16 января в 08:03
Ответ дляпицунда
наверное да....готова платить но чтобы был свет сил больше нет
От для цього це все і робиться (
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 января в 08:03
Я думаю, что нужно присмотреться лохматым занедбанным изобретателям- всегда будете с электричеством.
Маленький ядерный реактор комнатого типа вам обеспечен или же приручит для вас холодный ядреный синтез. Но и вы уж его не обидьте.
Блондинка в Законе• 16 января в 08:04
Ответ дляпицунда
ну так ситуаия критическая в стране....
Это для граждан критическая, а у потужных лидеров всё отлично. Европа башляет, видосики записываются, территории сдаются.
Если Вы не поняли, то лозунг нашей власти ’После нас хоть потоп’ (с)
Скокмоно - стокнуно• 16 января в 08:05
Ответ дляФедорино Горе
То таке ж не сучасне. Зауважу, що ракети, бпла які сюди летять регулярно модернізовувалися. І яке саме про порох продав. Кучма продав енергетику, Ахметов її не відновлював і не модернізував, лише оптимізував для свого багатства , а оптимізація це економія на витратах і людському ресурсі. Дооптимізувався.
JenyaFlower• 16 января в 08:04
Е пидозра. Но Меня больше всего вымораживает, что никаких графиков не существует и включают и выключают когда попало. Со светом у нас исчезает горячая вода. Жить невозможно вообще не зная заранее графика. Кто в курсе, когда они будут действовать?
Полуничка• 16 января в 08:04
А куда подевались те советчицы,которые после каждого обстрела энергетики бросались тут лозунгами как гранатами - Україна переможе,українці незламні, Київ найзахищеніше в світі місто і пво тут найкраще ніж у Білому домі?)
Дошло наконец?
Всюди влазю• 16 января в 08:05
Та шо дтек
То не ДТЕК а наші потужні і всі решта .
Немає слів просто, цікаво скільки народ витерпить
У дитини в школі світла нема, тепла нема. В куртці вчителька не дозволяє сидіти.
Вдома помитись неможливо, хоч поїсти можемо.
Це жах …
Дивлюся відео як люди виходять у двори роблять вогнище , пʼють їдять ніби весело , але скільки це протриває га ?
То не ДТЕК а наші потужні і всі решта .
Це жах …
Хтомолодець? Я!• 16 января в 08:07
Ответ для Иннесса
А нам в 6.00 увімкнули, світло є.Київ
А нам выключили в 6 утра! Зато смогли поспать при свете... Теперь обнимаем холодную батарею и облизываем электроплиту.... Слава Украине!!!!
БЦАшка• 16 января в 08:06
Ответ дляОдні думки
А ви в курсі , що ДТЕК не у всіх областях й у більшості інші компанії ?
Я это только на днях узнала.
У кого другие, там так не выключают
Гореотума• 16 января в 08:05
Ответ дляЧумачечая Весна
Удалено администрацией...
Какой график у Вас вообще?
У нас вчера вечером всего на полтора часа дали свет ,толком ничего не успела сделать, до этого ночью был свет ,и опять был ночью ,а с 6 утра до 8 вечера не будет, моя очередь 1.2
КинДза• 16 января в 08:05
Ответ дляЧумачечая Весна
Чому не можна не чіпати людей хоча б до 9 ранку ???
Це реально геноцид від своїх же !
Тому що це пікові часи по споживанню. Не вийде не чіпати
Скокмоно - стокнуно• 16 января в 08:05
Ответ дляПолуничка
Дошло наконец?
І я кажу, що Україна переможе. Я це знаю.
Скокмоно - стокнуно• 16 января в 08:06
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ну не смішно.
Одні думки• 16 января в 08:06
Ответ дляЧумачечая Весна
Удалено администрацией...
А як ви уявляєте захист об´єктів від таких обстрілів, розкажіть , що саме мали зробити й не зробили ?
Диверсификация• 16 января в 08:07
Ответ дляВсюди влазю
Та шо дтек
То не ДТЕК а наші потужні і всі решта .
Це жах …
То не ДТЕК а наші потужні і всі решта .
Це жах …
Учитель ебо-бо, вот на нее бы пожаловалась бы.