Карапулька• 16 января в 09:59
А ви виходите на вулицю у такий мороз?
хто віддалено працює
Я_канеша_извиняюсь• 16 января в 10:00
виходжу.
то на фітнес, то в магазин.
на масаж от іще планую, але не впевнена, що попрусь.
то на фітнес, то в магазин.
Дюймовочка• 16 января в 10:00
Ответ дляКарапулька
Треба піти у магазин а там щось холодно так
Ну не идите. Значит не так уж и нужно
Я_канеша_извиняюсь• 16 января в 10:00
Ответ дляКарапулька
може, доставку замовте
начебто в Сільпо від 3000 грн
Мрію про пончик• 16 января в 10:02
У меня такая разновидность астмы, что не могу вдохнуть холодный воздух. Месяц не была на улице и когда выйду, вообще не понятно.
Всміхайлик• 16 января в 10:08
Ні, я дистанційно і виходу 3 рази на тиждень.
Один раз за продуктами з чоловіком і 2 рази на тиждень на мовні курси.
Все
.
Уже роки 3+ так взимку.
Все
. Уже роки 3+ так взимку.
ЭмчЭндЭм• 16 января в 10:10
Я хоч і не удальонно працюю, частково на даний момент. Але ще з собакою гуляю 2 рази а день
В зал ходжу і тд
Секс-Бомба• 16 января в 10:12
Тільки прмйшла з подвір´я сніг відгортала
Нарешті нормальна зима
Україна наше все• 16 января в 10:12
Выхожу. Тусуюсь в пункте незламности, там теплее чем дома. Вот обеды вчера привозили. А так и в магазин и птичек покормить и пройтись просто.
Уси Пуси• 16 января в 10:13
Мене більше сморід бентежить. Від холоду маю термобілизну і довгі пуховики в достатній кількості
Щира українка• 16 января в 10:21
по возможности нет. не люблю такой холод. слава богу магазины все рядом, до пяти минут ходьбы
Захекалася читать• 16 января в 10:27
Ответ дляЗабагаловка
Не так уж там и холодно, ветра нет. Норм
Идеальная погода для зимы
Раз одела не бу• 16 января в 10:29
Ногами - встала і пішла. Вже повернулась додому. Чудова погода для прогулянки в Києві
НуКаНаКа• 16 января в 10:30
Так, сьогодні вихідний. Вже зганяла пішки на будівельний ринок. Можна було щоб чоловік поїхав, але мені треба було кудись піти, щоб не тинятись без користі по вулицям.
Мрію про пончик• 16 января в 10:34
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...