Винник• 16 января в 10:45

Брекеты подросткам что всем удаляют зубы мудрости?

Два доктора сказали, для правильной работы брекетов нужно удалить зубы мудрости. Ещё и нужно ставить винты в десну. Дочке 14.
Примарочка• 16 января в 10:46
Практично всім
Черговий по кухні• 16 января в 10:46
Ну вашій дитині з її щелепою це необхідно, як і більшості дітей.
Всім шампаньського• 16 января в 10:49
Мне не удаляли
МеняАЖтрусит• 16 января в 10:49
сын носил в 13 лет, зубы мудрости есть, но очень глубоко, не удаляли, но сказали следить за ростом
Ух яка ж Я• 16 января в 10:50
не завжди, якщо мало місця і є ймовірність, що вони зміщуватимуть зубний ряд.
Вінти в десну - це мікроімпланти, щоб за них тягнути зуби. Потім їх знімуть, спочатку є дискомфорт, але пройде.
Ну шо не так?• 16 января в 10:51
Старшому, коли зняли брекети, сказали що потрібно буде удаляти 8. Сказали не чекати коли виростуть. Меншому, який зараз носить брекети, видалили 4 нижні і сказали, що 8 не потрібно буде видаляти.
Володарка мрій• 16 января в 10:58
Ответ дляНу шо не так?
А ви не їздили до щелепно-лицьового хірурга?
Бо ортодонт це бізнес. Іноді хірург зробить все швидше, правильніше для здоров´я і дешевше.
Ворую вкусняшки• 16 января в 11:00
Робили панорамний знімок. Консультувались з хірургом, бо це хірургічне втручання. Видаляли тільки ті, що можна було видалити. Брекети два роки відносила донька. Результатом задоволені.
ШобВам_КакНам• 16 января в 11:00
Ответ дляВолодарка мрій
Потім почнуть лізти вісімки, змістять той зубний ряд, який рівняли і ваш хірург розведе руками
Зубачистка• 16 января в 11:04
Сину видаляли одночасно всі 4 зуби мудрості , коли вже стояли брекети
Червона рута• 16 января в 11:08
Мне не удаляли
Дочке тоже
Я удалила только один зуб мудрости уже вот не давно
Червона рута• 16 января в 11:10
Ответ дляВолодарка мрій
Вы правы
Они так говорят, потому что им так легче и проще.
Ух яка ж Я• 16 января в 11:11
Мені і чоловіку по 34. Я ношу брекети. Ортодонт лише мені сказав видалити 8-ки, а чоловіку - ні (не зміщують зубний ряд)
Червона рута• 16 января в 11:11
Ответ дляШобВам_КакНам
У некоторых так и не вылезли
А есть вылезли. и не сместили
А есть удалять нужно 1-2, а не 4
По разному есть. Удалить конечно все,так проще самому ортодонту
СирОжино пирОжино• 16 января в 11:14
Мені нічого не видаляли
А сестрі видаляли 4-ки
Володарка мрій• 16 января в 11:20
Ответ дляШобВам_КакНам
А ви вважаєте, що в щелепно-лицьових центрах не розуміються на зубах? Чи зуби окремо, а челюсть окремо? Там є всі спеціалісти. І якщо потрібно видалити, вони скажуть.
ШобВам_КакНам• 16 января в 11:22
Ответ дляЧервона рута
У некоторых так и не вылезли
А есть вылезли. и не сместили
А есть удалять нужно 1-2, а не 4
Ніхто не заставляє одразу видаляти. Роблять панорамний знімок і дивляться. Якщо немає загрози сьомим і зубному ряду, то спостерігають.
ШобВам_КакНам• 16 января в 11:24
Ответ дляВолодарка мрій
Щелепно лицьовий хірург немає ніякого відношення до ортодонтії. Він може тільки сказати береться він за видалення конкретної вісімки чи ні.
Джем Шакіри• 16 января в 11:25
Подуріли з тими брекетами, чесно.
Ну шо не так?• 16 января в 12:32
Ответ дляЧервона рута
У некоторых так и не вылезли
А есть вылезли. и не сместили
А есть удалять нужно 1-2, а не 4
В чому вигода ортодонта при видалені 8?
автор Винник • 16 января в 20:40
Ответ дляДжем Шакіри
Подуріли з тими брекетами, чесно.
Діти собі просять на дні народження на рівні айфонів. Це модно🗿 виявляється