Тут надолго• 16 января в 14:18
как все з…
устала
забиякина• 16 января в 15:11
Ответ дляДама с собачкой
Почему я должна уезжать? Уезжайте вы.
Ви ж чекаєте русню . От і їдьте .
Copy-Paste• 16 января в 15:12
Ответ дляДама с собачкой
Почему я должна уезжать? Уезжайте вы.
так ви ж хочете жити в мирі на будь-яких умовах. таке можливо, якщо ви виїдете. а якщо сюди прийде параша, тут більшість закатують, навіть ждунів, а решту пошлють воювати далі.
Невгамовна шахиня• 16 января в 15:12
Ответ дляCopy-Paste
так поїдьте в рашку і там живіть.
якщо сюди зайдуть рашисти, то тут життя не буде нікому, особливо вашим чоловіку і синам. моментально їх мобілізують, як уже мобілізували жителів Донбасу. і лежать вони вже всі в землі сирій і виплат їх жінки ніяких не отримали.
Та не пались же ты так
Два-три тижні і фсьо• 16 января в 15:12
Ответ дляВодійка хімарса
Люди цього не розуміють. Вони просто тупі, не можуть збагнути що під рашкою Україна не буде жити як мацква та пітер, а буде жити як Донецьк та Луганськ з 2014 року.
Всі тупі,а ти вумна. Зовіть санітарів!
Copy-Paste• 16 января в 15:13
Ответ дляВодійка хімарса
я думаю, вони просто боти. не можна ж бути такими обмеженими, особливо побачивши, що ВЖЕ робила рашка в Бучі, в Маріуполі, в Донецьку, в Покровську он ждуніха як постраждала, це з останнього.
Дама с собачкой• 16 января в 15:13
Ответ дляCopy-Paste
Ок, даже б если я хотела выехать в рашу, чтоб сделать вам приятное, то никак. Граница на замке.
Умничка-помощничка• 16 января в 15:13
Ответ дляДама с собачкой
А я надеялась, что будут выборы, проголосую за Юльку. С путлером она обнималась, может снова получится. Меня устроит мир на любых условиях, даже если от Украины останется кусочек. Я хочу просто жить. С мужем и сыновьями. Великие идеи независимости мне безразличны. Мне только б все живы были.
А мова?
Дама с собачкой• 16 января в 15:14
Ответ дляУмничка-помощничка
А мова?
Я владею как мовою так и языком. Мне похрен.
Copy-Paste• 16 января в 15:14
Ответ дляДама с собачкой
а ви через туреччину. влаштовуєтесь в Квартал, отримуєте бронь і вперед.
Дама с собачкой• 16 января в 15:16
Ответ дляCopy-Paste
Нет у меня возможности устроиться в это шапито. Увы.
забиякина• 16 января в 15:17
Водійка хімарса• 16 января в 15:18
Ответ дляШанельКуКу
Уважаемые модераторы, администраторы. Тема нарушает правила форума. Прошу удалить тему и забанить автора.
Які правила? Людям неможна висловитися що їм набридло?
Форс мажор• 16 января в 15:19
Ответ длязабиякина
Та усі живі не будуть .
Багато полягло у цій війні 🥲
А вам мир на будь -яких умовах .
Якби хтось з ваших рідних був на фронті чи в полоні ви б таке не писали .
Багато полягло у цій війні 🥲
А вам мир на будь -яких умовах .
У мене на фронті.
Навпаки хочу швидше миру, щоб повернулись !!!!
Сірничок• 16 января в 15:23
Ответ дляCopy-Paste
прості ольгінські боти хочуть капітуляції України. і так наполегливо тю тезу просувають, у будь-якій темі.
Не, хотим жить как кроты, без света отопления и терпеть ещё 10 лет
забиякина• 16 января в 15:23
Ответ дляФорс мажор
У мене на фронті.
Руського миру хочете ?
Умничка-помощничка• 16 января в 15:26
Ответ длязабиякина
До 22 року був відкритий . Чого чекали ?
Может, люди выживали здесь вопреки всему. До тех пор, пока твари у власти не начали покушаться на их жизнь. Вам такое в голову вашу не приходило? И кто вы вообще, чтобы кого-то выгонять из своих домов или куда-то посылать? Люди здесь жили всю жизнь, как и их предки. Не вам решать, уезжать им или оставаться.
забиякина• 16 января в 15:25
Ответ дляУмничка-помощничка
До тих пір поки пуйло не прийшов на нашу землю.
Пс нашу владу не виправдовую.
Щаслива Я• 16 января в 15:27
Ответ дляЗлюка-закусюка
а вона така бідна і нещасна))) ой ці казки))
коли вже зявиться її головний реквізит для виступів - коляска)))
Якщо коляска, то тільки така)
Форс мажор• 16 января в 15:28
Ответ дляCopy-Paste
З окопу вєщаєте ??
забиякина• 16 января в 15:33
Ответ дляФорс мажор
З окопу вєщаєте ??
А вєщати можна тільки з окопів ?
Ви з есво пишете ?
ПлюшкамиБалуюсь• 16 января в 15:40
Как началась попа с того года так и продолжается. Одно за другим не прекращаясь, по всем фронтам.
Бавовнятий Пупс• 16 января в 15:43
Ответ дляКолгоспниця
Не, кондитер с заводами в рашке, детками в бриташке и бабками в офшорах.
Тут і не кондитери своїх дітей вивозять. Чому саме кондитер так тригерить?
Колгоспниця• 16 января в 15:52
Ответ дляБавовнятий Пупс
А чому вас це цікавить?
Copy-Paste• 16 января в 15:57
Ответ дляСірничок
Ну а люди простые не хотят войны
ну а пуйлу на них насрать.
Copy-Paste• 16 января в 15:58
Ответ дляСірничок
ну так виїздіть
Copy-Paste• 16 января в 15:59
Ответ дляДама с собачкой
Выезд для моей семьи закрыт. И кто сказал, что я ее ненавижу? Я прекрасно жила до войны и меня все устраивало. Мовой володію. Но здравый смысл говорит о том, что либо стоп, либо сдохнут все.
який СТОП??? хто вам дасть стоп? пуйло?
Сірничок• 16 января в 16:02
Ответ дляCopy-Paste
ну так виїздіть
Почему меня выкуривают из собственного дома? Скоро и так все выедут, у нас в школе в 11 классе 4 мальчика среди параллелей.
Copy-Paste• 16 января в 16:02
Ответ дляСірничок
тому що вам не подобається ж тут. ну то є вихід.